rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Pokazałeś to nawet teraz na rundzie:) wbiłem 15 minut po starcie i nie potrafiłeś podbić :D dostałeś kontre i koniec nawet z śmierciem atakowałeś na soldier, a Ty mnie :) więc nie mów mi nic ;)
Ze slucham? Soldier vexel polsy i jakis nob co oddal wsie odrazu soldierowi nazywasz gre feer? Ty jest chlopie jakis nietaki. Szczycisz sie tym ze masz parobkow defiarzy co graja pod Ciebie? Spokojnie uciszysz sie jak zagram z kims np ceiterem czy solorem czy hardcorem wole zsgrac z nimi i Cie zjechac niz takiego noba na top1widziec... soldier potrafi posac do ludzi nasylac non stop odrazu i to zawsze jak wbije mam offy na wioche. Dla mnie to porazka co pokazujecie. 5plemion o tej samej nazwie... kazdy gra pod niego porazka jaka pokazuje... masakra
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser178225

Guest
Nooobek to Ty jesteś xD niewiem czy ceiter z Tobą zagra xD to nie człowiek twojego pokroju xD
 

DeletedUser43222

Guest
Drogi Sollorku
tak tak pamiętamy CIę dokladnie ze 113 jak śliniłeś się na darmy jak małe dzieci na haribo.
Wszyscy zapamiętali Cię jako kozaka z Pand który zobaczył kilka ataków i rzucił kontem bo darmy się skończyły. Nie pokazałeś tam totalnie NIC. Aczkolwiek walnałeś mi 20 offików na wioseczkę i murrek nie dygnał więc szacun za ataki na aktywnego gracza nie tylko na martwe konta.
Co do siedzenia w domu....Życzę Ci żebyś nie musiał pracować tak jak ja bo mam od tego ludzi od dobrych paru lat....

Loser....od jakiegoś czasu mam wrażenie że na Twoim koncie siedzi przyhukany dzieciak z mega problemami emocjonalnymi...
Płaczesz co chwilę, prosisz o sojka po czym skany wysyłasz...Tupiesz nóżką jak widzisz krzyżyki... Żalisz się że leje Cię pół mapy..
Ciągle wypominasz mi Cotiego ktory pomyliłeś z Cfaniakiem...Pisałam Ci że z COtym trzymaliśmy front na jednym ze światów i nikt a juz na pewno nie Ty nie jesteś nas w stanie skłócić więc daruj sobie te wypociny bo tylko się pogrążasz...

Ceiterku...sorry że nie dałam CI się rozwinąć wczoraj ale plewy staram się oddzielać od ziarna na początku rozgrywki..Twój współplemieniec mnie powstrzymywał od słania karocy pół godziny wcześniej a chwilę później sam pisał żebym wrzoda przejmowała bo go irytuje.

Przypominam Wam dzieciaczki że plemiona to gra zespołowa, także jak komuś przeszkadzają ataki od kilku graczy kupcie sobie starą nokię i grajcie w węża albo w tetrisa. Aaaa i chyba normalne jest to że w pierwszej chwili atakuje się pajacyków którzy sojki zrywają. Przykre i żałosne że od wielu lat część ludzi potrfi grać na mapie a ci co dostają baty potrafią tylko pluć jadem na forum.

Na koniec : życzę każdemu grającemu na sp takiej ekipy jak się wytworzyła między nami na tym znienawidzonym przez niektórym tsie..Nigdy z nikim na plemionach tak się dobrze nie bawiłam... Za Wami w ogień !

Ave Teletubisie !
 

DeletedUser43222

Guest
Pisz po polsku...
plewa rodzaj żeński
mówi się plewą nie plewem
dziękuję
 
Wynik reakcji
6.791
Przepraszam,ze nie znam tak dobrze wiejskiego jak Ty xD Wiec odpowiedz mi na pytanie,co Ty bierzesz i ile? Taka osoba jak Ty niestety nigdy mnie nie pojedzie 1 vs 1 wiec chwal sie chwal,tyle CI z tego :)


Btw Twoj kolega CI juz napisal jakiegos bota,ze taka wyszczekana jestes? Pluje na takei osoby jak Ty bez wspomagaczy jedynie co to darme klepiesz nic wiecej ;]
 

DeletedUser43222

Guest
Wiejskiego ? nie sądziłam że masz aż tak ubogi słownik. Może warto się doszkolić ? Poczytać ?
Pluj dalej :)
zwisa mi to i powiewa chyba masz tego świadomość.
Ale fakt zwracam honor wczoraj to był śmierciu nie Ty - zawsze Was mylę bo macie tyle kont że szkoda mi zaprzątać sobie głowy kto na jakim się ukrywa.
Moimi wspomagaczami jest ekipa z którą zwykle gram więc nie bardzo rozumiem co autor miał na myśli
 

DeletedUser187391

Guest
Ceiteer nie odpisuj nawet jej,jakbym miał sie zniżyc to jej poziomu to bym musial sie na podłodze położyć. :D
 

DeletedUser187391

Guest
Wiejskiego ? nie sądziłam że masz aż tak ubogi słownik. Może warto się doszkolić ? Poczytać ?
Pluj dalej :)
zwisa mi to i powiewa chyba masz tego świadomość.
Ale fakt zwracam honor wczoraj to był śmierciu nie Ty - zawsze Was mylę bo macie tyle kont że szkoda mi zaprzątać sobie głowy kto na jakim się ukrywa.
Moimi wspomagaczami jest ekipa z którą zwykle gram więc nie bardzo rozumiem co autor miał na myśli
jak wbijam swoja ekipa to nie macie startu nawet wiec o czym my mówimy xd
 
Wynik reakcji
6.791
Bylem w tym momencie co chwalilas sie na tsie :) Ehh szkoda slow,kolejna patologia do wyciecia na sp :) Pierdziel wiecej glupot ;) Na sp zauwazylem,ze potrafisz tylko wioske budowac,nic poza tym no ale coz,skonczy sie to :)

Nic wiecej nie mam Ci do powiedzenia bo szkoda klawiatury na takie osoby jak Ty :/

Powodzenia
 

DeletedUser43222

Guest
To przypomnij sobie dokładnie co było mówione bo widzę masz talent do przekręcania pewnych rzeczy.
Sollorku płączku kolejny... Prócz plemion i siedzenia w domu jak to pięknie wspomniłałeś pasjonuję się również podróżami..
Z wielkim żalem opuszczam dzisiaj SP na kilka dni bo kolejny wypad wzywa.. Ale po powrocie zapraszamy serdecznie dajcie tylko znać kiedy wbijecie.
Loser wykorzystaj szansę - jednego wroga na mapie mniej przez kilka dni buahahahahah

Ceiteer nie odpisuj nawet jej,jakbym miał sie zniżyc to jej poziomu to bym musial sie na podłodze położyć. :D
słonko jak chcesz błyszczeć posyp się brokatem
za malutki jesteś na dyskusję ze mną
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
To przypomnij sobie dokładnie co było mówione bo widzę masz talent do przekręcania pewnych rzeczy.
Sollorku płączku kolejny... Prócz plemion i siedzenia w domu jak to pięknie wspomniłałeś pasjonuję się również podróżami..
Z wielkim żalem opuszczam dzisiaj SP na kilka dni bo kolejny wypad wzywa.. Ale po powrocie zapraszamy serdecznie dajcie tylko znać kiedy wbijecie.
Loser wykorzystaj szansę - jednego wroga na mapie mniej przez kilka dni buahahahahah
akurat jak dziś miałem wbić to wyjeżdżasz ;]

słonko jak chcesz błyszczeć posyp się brokatem
za malutki jesteś na dyskusję ze mną
to ciekawe bo robię cie jak chce na sp;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
To przypomnij sobie dokładnie co było mówione bo widzę masz talent do przekręcania pewnych rzeczy.
Sollorku płączku kolejny... Prócz plemion i siedzenia w domu jak to pięknie wspomniłałeś pasjonuję się również podróżami..
Z wielkim żalem opuszczam dzisiaj SP na kilka dni bo kolejny wypad wzywa.. Ale po powrocie zapraszamy serdecznie dajcie tylko znać kiedy wbijecie.
Loser wykorzystaj szansę - jednego wroga na mapie mniej przez kilka dni buahahahahah
Hm... szanse dla mnie plemiona nie sa tak wazne jak dla Ciebie:) nie musze grac non stop by pokazac jaki pro jestem Ty musisz bo jeszcze nic nie osiagnelas mnie kazdy zna na sp od strony chlamy wrogosci nienawisci pazernosci i innych zlowrogich rzeczy taka renome tez trzeba sobie zrobic. ciebie znaja ze strontly przydupasa cotego gdzie sama bez,plemiania nic nie osiagniesz. Posle atak na Ciebie i mam 100kontr ale nie od Ciebie bo Ty nie potafisz. Solor co do wioski tez jej budowac nie potrafi:). Coty soldier to zwykle pionki na szachownicy co potrafia tylko klin z bota czy nasylanie graczy. Pokazywalem juz ile atakow mialem jak cie lalem nie osmieszaj sie juz. Przejde na inna strone mocy i zaczne sie dogadywac z moimi dawnymi wrogami byscie zycia nie mieli bo to kpina co "reprezrntujecie". Bezpozdrowien. Jesli tacy pewni jestescie swojego prostwa to umowmy sie 3vs3 na sp zobaczymy co potraficie
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
28
Drogi Sollorku
tak tak pamiętamy CIę dokladnie ze 113 jak śliniłeś się na darmy jak małe dzieci na haribo.
Wszyscy zapamiętali Cię jako kozaka z Pand który zobaczył kilka ataków i rzucił kontem bo darmy się skończyły. Nie pokazałeś tam totalnie NIC. Aczkolwiek walnałeś mi 20 offików na wioseczkę i murrek nie dygnał więc szacun za ataki na aktywnego gracza nie tylko na martwe konta.
Co do siedzenia w domu....Życzę Ci żebyś nie musiał pracować tak jak ja bo mam od tego ludzi od dobrych paru lat....

Loser....od jakiegoś czasu mam wrażenie że na Twoim koncie siedzi przyhukany dzieciak z mega problemami emocjonalnymi...
Płaczesz co chwilę, prosisz o sojka po czym skany wysyłasz...Tupiesz nóżką jak widzisz krzyżyki... Żalisz się że leje Cię pół mapy..
Ciągle wypominasz mi Cotiego ktory pomyliłeś z Cfaniakiem...Pisałam Ci że z COtym trzymaliśmy front na jednym ze światów i nikt a juz na pewno nie Ty nie jesteś nas w stanie skłócić więc daruj sobie te wypociny bo tylko się pogrążasz...

Ceiterku...sorry że nie dałam CI się rozwinąć wczoraj ale plewy staram się oddzielać od ziarna na początku rozgrywki..Twój współplemieniec mnie powstrzymywał od słania karocy pół godziny wcześniej a chwilę później sam pisał żebym wrzoda przejmowała bo go irytuje.

Przypominam Wam dzieciaczki że plemiona to gra zespołowa, także jak komuś przeszkadzają ataki od kilku graczy kupcie sobie starą nokię i grajcie w węża albo w tetrisa. Aaaa i chyba normalne jest to że w pierwszej chwili atakuje się pajacyków którzy sojki zrywają. Przykre i żałosne że od wielu lat część ludzi potrfi grać na mapie a ci co dostają baty potrafią tylko pluć jadem na forum.

Na koniec : życzę każdemu grającemu na sp takiej ekipy jak się wytworzyła między nami na tym znienawidzonym przez niektórym tsie..Nigdy z nikim na plemionach tak się dobrze nie bawiłam... Za Wami w ogień !

Ave Teletubisie !


Co znowu Cfaniak ? Przecież ja nic nie zrobiłem :D

Chetnie zagram z kimś przeciwko ekipie solidera, aby szanse były wyrównane a nie 5vs1 ^ ^. A CoTy mówisz o loserze, a przed tą masówka co sie zrobiła na ts pisałeś do mnie co runde, nie raz zeby ci pomóc,nie raz mielismy sojka? A teraz ? udajesz ze grasz na tel, nie odpisujesz i lejecie mnie w 3-5 :D
 

DeletedUser178225

Guest
Hm... szanse dla mnie plemiona nie sa tak wazne jak dla Ciebie:) nie musze grac non stop by pokazac jaki pro jestem Ty musisz bo jeszcze nic nie osiagnelas mnie kazdy zna na sp od strony chlamy wrogosci nienawisci pazernosci i innych zlowrogich rzeczy taka renome tez trzeba sobie zrobic. ciebie znaja ze strontly przydupasa cotego gdzie sama bez,plemiania nic nie osiagniesz. Posle atak na Ciebie i mam 100kontr ale nie od Ciebie bo Ty nie potafisz. Solor co do wioski tez jej budowac nie potrafi:). Coty soldier to zwykle pionki na szachownicy co potrafia tylko klin z bota czy nasylanie graczy. Pokazywalem juz ile atakow mialem jak cie lalem nie osmieszaj sie juz. Przejde na inna strone mocy i zaczne sie dogadywac z moimi dawnymi wrogami byscie zycia nie mieli bo to kpina co "reprezrntujecie". Bezpozdrowien. Jesli tacy pewni jestescie swojego prostwa to umowmy sie 3vs3 na sp zobaczymy co potraficie

Wiesz loserku :D odezwałeś się Ty jako gracz który na szybkich masz bujną karierę ?
Bo jakoś nie widzi mi się że byś był kozak i miał jakieś osiągnięcia więc nie licz na szacunek od innych jeśli sam gardzisz kimś :)
Chcesz się dogadywać ze swoimi wrogami? proszę bardzo:) i nie mów nam że atakujemy 4vs1 czy typu nasyłamy , jak byś umiał coś zobaczyć to to że jedno plemię zawsze Cię atakuję :) tak samo Ty masz plemię , pamiętasz jak grałeś z wotanem grizma? czy jakoś w plemieniu ? Było wtedy coś takiego typu że biłeś mnie Ty i jakieś leszczyki lecz zawsze dostawałeś klina i koniec z atakimi było, za to na danielka biliście w 3 wtedy i nikt nie płakał że bijecie 3vs1 bo biliście z plemieniem :) a jak ja już zacząłem Cię jechać sam karetami że nawet nie robiłeś nic wojem i danielek się dołączył to płakałeś że bijemy cię w kilku:) wybacz ale "plemię" to plemię :)
Kolejna sprawa nie obrażaj lopieżycy , bo jeśli już to ona potrafi więcej od Ciebie:)

Dobra możemy się łapać 3vs3 czy ilu sobie chcesz :) ale błagam jak już będziesz przegrywał to nie płacz mi że "10vs1" Tylko przyjmij to z honorem ( którego nie masz więc możesz tego nie przyjąć i dalej płakać na fo) Nawet dziś możemy grać o 20;00



Ceiter mały pionie kiedy wbije holida na sp? bo nie powiem tacy przeciwnicy jak one loser to nic xd A z tobą to była ładna zabawa i nie powiem powalczył bym z holidą XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Loser czego Ty płacZesz raz mówisz ze dla Ciebie plemiona to tylko gra a płacZesz na każdym kroku. Z bota hahahah dobry jesteś. Trzeba wiedzieć jak to robić żeby klinowac jak robię to ja xD niestety na etapie klinow do pięt nie dorastasz jak grałeś kiedyś tak grasz do tej pory i każdy kto Cię jedzie jest lepszy od Ciebie. Za słaby jesteś byłeś i będziesz nic tego nie zmieni.
 
Wynik reakcji
3.042
Ceiteer nie odpisuj nawet jej,jakbym miał sie zniżyc to jej poziomu to bym musial sie na podłodze położyć. :D

Po twoich wpisach, zastanawiam się, kiedy skończysz tą gimbę. Akurat Lope to Ty nie dorównujesz nawet do pięt.

jak wbijam swoja ekipa to nie macie startu nawet wiec o czym my mówimy xd

Zapraszamy, chętnie pobilibyśmy się z kimś mocniejszym na rundkach, bo nie ukrywam, ostatnimi dniami, to Nasza ekipa dominuje rundy wieczorne.

akurat jak dziś miałem wbić to wyjeżdżasz ;]

Dlaczego nie wbiłeś? Po co słowa na wiatr rzucasz ?

to ciekawe bo robię cie jak chce na sp;]

Kiedy pojechałeś Lope na SP? Nie przypominam sobie...

Osiagnij cos na sp pozniej bedziemy zwracac na Ciebie uwage-wiecej botow sobie zalatw :) Albo przydupasow typu ramajad XD

Hmm.. Jak ktoś z kimś gra w sojuszu czy też na TeamSpeak'u, to znaczy, że jest czyimś przydupasem? Zabroniona jest gdzieś pomoc sojusznikom? Zastanawiam się, kiedy w końcu zrealizujesz swój WIELKI powrót na SP, który tak zapowiadasz ?


Podsumowując, dużo gadacie, mało robicie. Boicie się wbić na SP by się z nami zmierzyć i tyle. Powiedzcie to otwarcie.

Pozdrawiam! Spokojnej nocy!
 
Do góry