rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Hm... szanse dla mnie plemiona nie sa tak wazne jak dla Ciebie:) nie musze grac non stop by pokazac jaki pro jestem Ty musisz bo jeszcze nic nie osiagnelas mnie kazdy zna na sp od strony chlamy wrogosci nienawisci pazernosci i innych zlowrogich rzeczy taka renome tez trzeba sobie zrobic. ciebie znaja ze strontly przydupasa cotego gdzie sama bez,plemiania nic nie osiagniesz. Posle atak na Ciebie i mam 100kontr ale nie od Ciebie bo Ty nie potafisz. Solor co do wioski tez jej budowac nie potrafi:). Coty soldier to zwykle pionki na szachownicy co potrafia tylko klin z bota czy nasylanie graczy. Pokazywalem juz ile atakow mialem jak cie lalem nie osmieszaj sie juz. Przejde na inna strone mocy i zaczne sie dogadywac z moimi dawnymi wrogami byscie zycia nie mieli bo to kpina co "reprezrntujecie". Bezpozdrowien. Jesli tacy pewni jestescie swojego prostwa to umowmy sie 3vs3 na sp zobaczymy co potraficie

Wiesz loserku :D odezwałeś się Ty jako gracz który na szybkich masz bujną karierę ?
Bo jakoś nie widzi mi się że byś był kozak i miał jakieś osiągnięcia więc nie licz na szacunek od innych jeśli sam gardzisz kimś :)
Chcesz się dogadywać ze swoimi wrogami? proszę bardzo:) i nie mów nam że atakujemy 4vs1 czy typu nasyłamy , jak byś umiał coś zobaczyć to to że jedno plemię zawsze Cię atakuję :) tak samo Ty masz plemię , pamiętasz jak grałeś z wotanem grizma? czy jakoś w plemieniu ? Było wtedy coś takiego typu że biłeś mnie Ty i jakieś leszczyki lecz zawsze dostawałeś klina i koniec z atakimi było, za to na danielka biliście w 3 wtedy i nikt nie płakał że bijecie 3vs1 bo biliście z plemieniem :) a jak ja już zacząłem Cię jechać sam karetami że nawet nie robiłeś nic wojem i danielek się dołączył to płakałeś że bijemy cię w kilku:) wybacz ale "plemię" to plemię :)
Kolejna sprawa nie obrażaj lopieżycy , bo jeśli już to ona potrafi więcej od Ciebie:)

Dobra możemy się łapać 3vs3 czy ilu sobie chcesz :) ale błagam jak już będziesz przegrywał to nie płacz mi że "10vs1" Tylko przyjmij to z honorem ( którego nie masz więc możesz tego nie przyjąć i dalej płakać na fo) Nawet dziś możemy grać o 20;00



Ceiter mały pionie kiedy wbije holida na sp? bo nie powiem tacy przeciwnicy jak one loser to nic xd A z tobą to była ładna zabawa i nie powiem powalczył bym z holidą XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Loser czego Ty płacZesz raz mówisz ze dla Ciebie plemiona to tylko gra a płacZesz na każdym kroku. Z bota hahahah dobry jesteś. Trzeba wiedzieć jak to robić żeby klinowac jak robię to ja xD niestety na etapie klinow do pięt nie dorastasz jak grałeś kiedyś tak grasz do tej pory i każdy kto Cię jedzie jest lepszy od Ciebie. Za słaby jesteś byłeś i będziesz nic tego nie zmieni.
 
Wynik reakcji
2.949
Ceiteer nie odpisuj nawet jej,jakbym miał sie zniżyc to jej poziomu to bym musial sie na podłodze położyć. :D

Po twoich wpisach, zastanawiam się, kiedy skończysz tą gimbę. Akurat Lope to Ty nie dorównujesz nawet do pięt.

jak wbijam swoja ekipa to nie macie startu nawet wiec o czym my mówimy xd

Zapraszamy, chętnie pobilibyśmy się z kimś mocniejszym na rundkach, bo nie ukrywam, ostatnimi dniami, to Nasza ekipa dominuje rundy wieczorne.

akurat jak dziś miałem wbić to wyjeżdżasz ;]

Dlaczego nie wbiłeś? Po co słowa na wiatr rzucasz ?

to ciekawe bo robię cie jak chce na sp;]

Kiedy pojechałeś Lope na SP? Nie przypominam sobie...

Osiagnij cos na sp pozniej bedziemy zwracac na Ciebie uwage-wiecej botow sobie zalatw :) Albo przydupasow typu ramajad XD

Hmm.. Jak ktoś z kimś gra w sojuszu czy też na TeamSpeak'u, to znaczy, że jest czyimś przydupasem? Zabroniona jest gdzieś pomoc sojusznikom? Zastanawiam się, kiedy w końcu zrealizujesz swój WIELKI powrót na SP, który tak zapowiadasz ?


Podsumowując, dużo gadacie, mało robicie. Boicie się wbić na SP by się z nami zmierzyć i tyle. Powiedzcie to otwarcie.

Pozdrawiam! Spokojnej nocy!
 
Wynik reakcji
2.949
W koncu sie nauczyles cos grac,ze odzywasz sie? Czy nadal potrafisz tylko karete wyslac?:))

Nadal potrafie karete wyslac :( Ale nie ukrywam, ze pare innych sztuczek tez mam w rekawie. Wroc na SP jak zapowiadasz od hoho, to sie przekonasz :D


szumix.
kiedy pocisnąłem Lope i te wasza wielka ekipę?
https://www.plemiona.pl/page/speed/round/12160/ranking/player
proszę.

Gratuluję, jeden raz Ci sie udalo. Wiecej nie dasz rady :v
 
Wynik reakcji
6.787
Zapowiadam od dlugiego czasu? Jezeli patrze jakie nooby graja i maja czelnosc jeszcze pisac,ze jakim ja to noobem jestem to spokojnie mowiac denerwuje sie xD

Tyle razy co Cie podbijalem to nawet nie zlicze,ale fakt mniej niz np ramajada bo zawsze pw dostaje od Ciebie na poczatku rundy o sojka XDD
 
Wynik reakcji
2.949
Dlaczego klamiesz?

Nie zawsze pisalem o sojka :) Jak juz pare razy zapytalem to pozniej nie pytalem bo uznawalem, ze jest, wiec nie klam, ze zawsze Ci pisalem o sojusz.

Hmm.. Tak duzo razy mnie podbiles? Szczerze? Nie wiem, czy z 3 razy mnie nie podbiles i to by bylo na tyle.
 

DeletedUser187391

Guest
Nadal potrafie karete wyslac :( Ale nie ukrywam, ze pare innych sztuczek tez mam w rekawie. Wroc na SP jak zapowiadasz od hoho, to sie przekonasz :D




Gratuluję, jeden raz Ci sie udalo. Wiecej nie dasz rady :v
wiecej nie grałem z wami ;)
zapraszam 19;30 dzisiaj kozaku :)
 

DeletedUser187391

Guest
Dlaczego klamiesz?

Nie zawsze pisalem o sojka :) Jak juz pare razy zapytalem to pozniej nie pytalem bo uznawalem, ze jest, wiec nie klam, ze zawsze Ci pisalem o sojusz.

Hmm.. Tak duzo razy mnie podbiles? Szczerze? Nie wiem, czy z 3 razy mnie nie podbiles i to by bylo na tyle.
Zdrowy ty jestes? xd na kazdej rundzie jak gralem ja albo ceiter i nie bylo sojka to byles jechany XD moze z 5 razy w zyciu mnie podbiles na jakies 100 rund XD
 
Wynik reakcji
2.949
Zdrowy ty jestes? xd na kazdej rundzie jak gralem ja albo ceiter i nie bylo sojka to byles jechany XD moze z 5 razy w zyciu mnie podbiles na jakies 100 rund XD

BUHAHAHAHAHAHAHAHA :D Ostatnio to ty byles jechany jak z ownedem wbiles na runde. Pomijam juz fakt ze lamiecie regulamin grajac razem na 125 i grajac na SP. Az tak duzo razy mnie pojechaliscie? Szczerze? Nie przypominam sobie. A i jeszcze czekam zlodzieju na PP, kiedy to na ktoryms specialu podsylalem Ci surke a Ty mowiles, ze dasz premke.

Tak wiec czekam, chyba ze jestes Zlodziej, to zrozumiem. Bo to najlepiej Ci chyba w życiu wychodzi - przekrety.
 

DeletedUser187391

Guest
Wiecej nie grales, tak? Ostatnio byliscie zjechani razem z ownedem ;)
ostatnio?
Daj dowód gimbusie ;)
ps. Jeśli mówisz o tej rundzie gdzie rolnik nas podbił to nikogo ty tam nie zjechałeś,wręcz przeciwnie.
ja ci zabrałem wioske a tobie rolnik wygrał runde.
i to nie było ostatnio tylko jakieś 2 tygodnie temu ;)
 
Wynik reakcji
2.949
Ale grałem z Rolnikiem wtedy, na ts, a mówiłeś, że trzeba pojechać tą ekipe z ts'a :) I podbiłem Wam też coś.
Podbiłeś Mi wioskę i co? I przegrałeś. BUHAHAHAHAHA

Prawdziwego mężczyznę nie poznaje się po tym jak zaczyna ale jak kończy.

Sollorek Gimbus- BUHAHAHAHA
 

DeletedUser187391

Guest
Ale grałem z Rolnikiem wtedy, na ts, a mówiłeś, że trzeba pojechać tą ekipe z ts'a :) I podbiłem Wam też coś.
Podbiłeś Mi wioskę i co? I przegrałeś. BUHAHAHAHAHA

Prawdziwego mężczyznę nie poznaje się po tym jak zaczyna ale jak kończy.

Sollorek Gimbus- BUHAHAHAHA
rolnik wam pomógł,tylko dlatego wygraliście :)
a my graliśmy tylko we dwóch ;)
trzeba zjechać was,do Rolnika nic nie mam ;)
a wy sie rzucacie a potraficie bardzo mało ;)
19:30 dzisiaj gimbusie.
lmao
 
Wynik reakcji
2.949
Hmm...
Ceiter, takie pytanko. Aż tak masz nudne życie, żeby się wtrącać w czyjąś rozmowe? Z Sollorkiem pisałem, nie z tobą, więc idź sobie rozwiąż krzyżówkę.

Wczoraj miałeś być, nawet mówiłeś, że będziesz i co? Nie wbiłeś, więc uznaję, że się poddałeś.
My dzisiaj nie musimy wbijać, nikt nic nie napisał.
 

DeletedUser187391

Guest
Hmm...
Ceiter, takie pytanko. Aż tak masz nudne życie, żeby się wtrącać w czyjąś rozmowe? Z Sollorkiem pisałem, nie z tobą, więc idź sobie rozwiąż krzyżówkę.

Wczoraj miałeś być, nawet mówiłeś, że będziesz i co? Nie wbiłeś, więc uznaję, że się poddałeś.
My dzisiaj nie musimy wbijać, nikt nic nie napisał.
Napisala ze jej nie będzie wiec uznalem ze nie ma sensu :)
i napisalem ze "miałem wbić" a nie ze wbije :)
Bede wbijal teraz specjalnie i patrzyl kiedy jestescie, ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry