rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
28
Szumix wiesz ze nawet jakbyscie podzielili sie na 3osobowe grupki z tego ts :D co was tam jest z 10 co runde :D to nie dalibyscie rady "nawet takiemu sollorowi" biłem sie z wami juz z kilka razy jak jest was wiecej niz 4 to jeszcze dajecie rade :D Nie licząc Edinia i cotego ^^

Ps: twoje kolezanki i koledzy nauczyli się już kontrować? czy nadal chcą wiedzieć jak to sie robi ? xdddd
 

DeletedUser187391

Guest
ty sie szczycisz jak z kolegami atakujesz?XDD

wiales sobie do plemienia kogo sie dalo i jeszcze atakowali w kilku xDDD nie no kozak jestes ;]
mowilem ze solo bede wbijac tylko przeszkadzac :) wejde w kilku i sie okaze :)
 
Wynik reakcji
2.997
Mówiłem, wejdź nawet w 30.

Gościu, plemiona to jest gra zespołowa, tak jak Lope mówiła. Chcesz se sam pograć, to idź pograć w wężyka lub w sapera. Może dasz radę tam coś ugrać hahahaha.

Prawda jest taka, już byś skończył z 30min temu jakoś, ale uciekałeś offem, i potem TY wziąłeś byle kogo do plemienia, żeby deffa dostać XDDD

Ja w plemieniu nie miałem bylekogo ;) Gram z nimi na TS od dawna, więc ?
 

DeletedUser187391

Guest
Mówiłem, wejdź nawet w 30.

Gościu, plemiona to jest gra zespołowa, tak jak Lope mówiła. Chcesz se sam pograć, to idź pograć w wężyka lub w sapera. Może dasz radę tam coś ugrać hahahaha.

Prawda jest taka, już byś skończył z 30min temu jakoś, ale uciekałeś offem, i potem TY wziąłeś byle kogo do plemienia, żeby deffa dostać XDDD

Ja w plemieniu nie miałem bylekogo ;) Gram z nimi na TS od dawna, więc ?
Miales fart, zaakceptowalem nie te zaproszenie co trzeba i dolaczylem do randomow :)
Spokojnie jutro tez wejde :)
 

DeletedUser187391

Guest
18:30 zapraszaam ;]
tylko wez klep full deff z katami i jeszcze drugiego full deffowca sobie weź zebys czuł się bezpiecznie xd
 

DeletedUser180001

Guest
Skończcie, to się robi śmieszne, a nawet żałosne, tylko spiny , a 1 vs 1 nigdy nie zagrasz Ceiter bo na normalnej rundzie gra zazwyczaj paru graczy co wbija walnąć Ci Katy. , jak wstawiałeś screeny to cię jechali w pół świata.
Zresztą nikt by nie miał z tobą szans tak wygrać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry