rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
3.030
Może by tak w te dni bez rund, dać chociaż jedną wieczorem? Tak o 18-19 na normalnych ustawieniach (niska wioska startowa, eko x1,x2 etc..) Nudzi się niekiedy, gdy nie ma rund :D
 

DeletedUser167001

Guest
Siemaneczko :)
Od kilku dni i ja sobie wróciłem na sp, ale straszna lama ze mnie :(
Jakby ktoś czasem szukał deffowca, zapraszam na pw, rtm777 :)
Będę na rundzie od 22 ;)
Powodzenia wszystkim.
PS
Cześć Loser, kiedyś wymiatałeś, jak tam teraz? :p
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
123
Oo to Ty mi chciałeś dać wioseczke :) ale nie wziąłem bo miała mało pkt ;)

Nie wiem jak Loser kiedyś, bo nie grałem, ale jakoś mi się obijało o uszy, że jest dobry, ale odkąd gram to go przejąłem dwa razy, a on mnie wcale :D

Czyli albo ja jestem mega dobry, albo Loser jest bardzo słaby xd ;)
 
Wynik reakcji
3.030
Gdybys mial kolegow zamiast kompa to by ci sie nie nudzilo.

Szczerze? Nie chce mi się wychodzić jak jest niekiedy tak zimno :) Ja kolegów mam, nie wiem jak ty :) A to, że piszę, żeby dali więcej rund bo niekiedy sie nudzi, to nie znaczy, ze bede siedzial na nich 24h... lol. Wątpie, żebyś ty siedział ciągle na polu. Pozatym skilla pokazałeś, jak nasyłasz na rundach ;)
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
123
Gdybym gral jak ty 8k pik i lk nie mama problemu ic bys nie zrobil. Co do fundy wczorajszej to przez 1,5h gralo mk i eko budiwalo ja wbilem jak znazazlem chwile. Burzylem kuznie wszystkim.

No wczoraj to wiem, że prawie nie grałeś.
A co do pik i lk, no to wszystko zależy jakie ustawienia rundy - trzeba do nich dobrać taktyke ;) Jak zaczynałem na szybkich to grałem tylko full off, ale za bardzo mi nie szło xd, może teraz gdy już się ciut nauczyłem szło by mi lepiej :rolleyes:
 

DeletedUser178225

Guest
Gram zawsze na telefonie z wioskami gdzie sie buduje. Z ta wiocha gdzie ciebie atakowalem mialem plany na kompa ale brak bylo polaczenia dns wiec nie moglem pograc. Gralem na telefonievwtedy... spokojnie dostaniesz jeszcze ode nnie

Takie kity to sobie mów swoim kolegom a nie innym xd

na telefonie na sp możesz co najwyżej za farme porobić xd
 

DeletedUser178225

Guest
Jutro runda 12k xd a widze suport nic nie daje na nagrody xd bieda was ciska ? :D


Szkoda za drubensa to były rundki okragłem z fajnymi nagrodami i ustawieniami xd
 

DeletedUser167001

Guest
Popykam o 18:30, jakby ktoś potrzebował deffowca, wiecie gdzie podbijać ;)
Wesołych świąt życzy rtm777 :D
 

DeletedUser196716

Guest
Pytanie do Pani Mainsin :)
czy zamierza Pani w świeta puscić rundy codziennie czy znów co 2 dni?
Bo w swięta co niektórzy mogli by pyknąć troche sp ale jak bede znow co 2 dzien to lipa ;d
lub mozna by pyknąć jakis turniej swiateczny :)
 

DeletedUser196716

Guest
ech nooby nasylają xxxx atakow mielismy z waflem masakra poprostu :D
pozdrawiam
 

DeletedUser167001

Guest
Pozdrówki i dzięki za grę :)
Jak start znowu ponad godzinę po rundzię, to zaliczam go do udanych, wafelkowi trochę kłopotów zrobiłem ;D

Prawdopodobnie poklikam o 18:30, więc w razie czego zapraszam na pw ;)
 
Do góry