rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Kogo to interesuje nobie. Placzesz na kazdej rundzie nasylasz i wiochy nawet podbic nie potrafisz

kto to mówi :D leszcz co boi się wysłać karety nie dzieląc xd

Nie ma co loser nie dziękuj w sumie bo niemcy mnie walili na koniec we 2 karetami ale klinowałem:D i powiem Ci że grają lepiej od Ciebie:D potrafią grać ale nie potrafią dzielić offa jak Ty xd
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
118
Ale ostatnie 2 rundy sie na mnie uwzięli w końcówkach :)

Najpierw CoTy i jego Lejde, a później Rolnik z kolegami xd
nie dadzą powalczyć o topki :(
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Ale ostatnie 2 rundy sie na mnie uwzięli w końcówkach :)

Najpierw CoTy i jego Lejde, a później Rolnik z kolegami xd
nie dadzą powalczyć o topki :(
Bo indywiualnie grajac "pod siebie" nic nie zdzualasz a o topkach mozesz pomarzyc.

Rundy nie wrocily do normalnosci to tylko do nowego roku
 

DeletedUser178225

Guest
Ale ostatnie 2 rundy sie na mnie uwzięli w końcówkach :)

Najpierw CoTy i jego Lejde, a później Rolnik z kolegami xd
nie dadzą powalczyć o topki :(

sam Cię lałem xd a później jakieś boby zaczeły mi odbijać te wioski co Ci podbiłem:D i angol w sumie ich 4 chyba było xd

to i tak nic :D wczoraj na tej od 21:00 we 3 latali na mnie offami że nawet katasami nie mogłem się obronić XD pierwsze 1,5h siedziałem i broniłme xd
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Screenshot_20171229-195934.png Screenshot_20171229-195934.png Screenshot_20171229-195919.png Screenshot_20171229-195845.png Na kazdej rundzie dostaje a teraz sie wycfanil i najpierw po ochronie walili mnie w 5 pozniej sciska ze tylko jego plemie gdzie 3osobowe jest haha co za nob... masakra jak mozna byc takim nieudacznukiem^^

Katasowany co runde pisze bym przestal bo on wali obcokrajowcow haha zalosny typ i bede mu klody pod nogi rzucal i oczernial
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser178225

Guest
Na kazdej rundzie dostaje a teraz sie wycfanil i najpierw po ochronie walili mnie w 5 pozniej sciska ze tylko jego plemie gdzie 3osobowe jest haha co za nob... masakra jak mozna byc takim nieudacznukiem^^

Katasowany co runde pisze bym przestal bo on wali obcokrajowcow haha zalosny typ i bede mu klody pod nogi rzucal i oczernial


Ech loser po pierwsze :) pisałem Ci o shadow,ramajadzie i serafinie to nawet vill wiedział że będę z nimi:) Ty zrobiłeś plemie z nim i kamilemjordanem więc było proste że ja z tobą nie będę bo nie potrafisz się zachować :)
Druga sprawa sam co runde walisz katasami i nie piszę Ci abyś przestał mnie atakować, wczoraj napisałem czy przedwczoraj że walisz katami Ty i anglicy mnie więc nie pisz że Cię prosiłem żebyś przestał tylko napisałem czemu Ci się udaje mnie bić:)
Trzecia sprawa szkoda ze nie zrobiłeś screana z całego pw gdzie wyżej obrażasz mnie i rodziców (którzy nie mają nic wspólnego z grą ) więc się zastanów ;)

każdy wie że jesteś leszczem do jechania i to wszystko w temacie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
loser życzę ci w 2018 żebyś zaczął grać w końcu i żeby twoje ego spadło,bo najlepszy nie jesteś a może nawet gorszy od średniaków,taka prawda :D
P.S jak przegrywasz czyli co rundke to piszesz ze grasz na telefonie,żałosne ^^
 
Wynik reakcji
2.870
Fajne rundy były :) Troche przynajmniej poziom na nich wzrósł. Gdyby tak zwiększyć te nagrody za rundy, to poziom mógłby wrócić, może nie taki jak był kiedyś, ale choć trochę by się może podwyższył.
 

DeletedUser178225

Guest
Jak były nagrody po 100pp to widziałeś ile grało osób:D a ile angoli :D było z kim się lać :D

Dajcie fajne sp , od 17-19 do 22-23 z fajnymi nagrodami do tego fajne ustawienia i eko lepsze pare razy :D bedzie poziom i fajna zabawa na rundzie :D a nie nudy xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry