rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser196716

Guest
ech nooby nasylają xxxx atakow mielismy z waflem masakra poprostu :D
pozdrawiam
 

DeletedUser167001

Guest
Pozdrówki i dzięki za grę :)
Jak start znowu ponad godzinę po rundzię, to zaliczam go do udanych, wafelkowi trochę kłopotów zrobiłem ;D

Prawdopodobnie poklikam o 18:30, więc w razie czego zapraszam na pw ;)
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Rundy są we wtorki, czwartki, soboty i niedziele i w te dni są zawsze zaplanowane rundy.
Ponadto przypominam (bo widzę ,że niektórzy są nieświadomi dalej) iż praca w teamie jest charytatywna ,więc nikt nie zbiera ,żadnej kasy.
 

DeletedUser196916

Guest
Gwiazdeczka dajcie rundy w piątek :p często pograłbym na nocce w pracy , a nic nie ma.Nie chce dawać kasy czechom czy niemcom ,żeby sobie pograć w piątek na szybkich.Jakie są zaplanowane szybkie na wigilię ? bo niestety siedze w robocie
 

DeletedUser182378

Guest
Kochani, nie mamy dla Was turnieju na święta, mamy za to specjalne rundy, zerknijcie na nagrody za wygraną i Wesołych Świąt! :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Wesolych Swiat dla graczy wolnych jak i szybkich oraz calego suportu. ZYCZY MISTRZ I NIEPOKONANY ONE LOSER. Pilem wodke troche prawdy w tych zyczeniach jest.
Oczywiscie zycze wszystkim bawet tych co nie lubie na sp, nie mylmuly czycia wirualnego zcrzeczywistoscia. Mysle ze nawet cwiteria i lonsale bym na zywo polubil i kilku innych:) JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU ROWNIEZ DLA RODZIN GRACZY SP i WOLNYCH TYCH KTORZY TU ZAGLADAJA!
 

DeletedUser167001

Guest
Wesołych świąt graczom z sp ;)
Zagram rundke od 13;30 do końca, zapraszam na PW jeśli ktoś poszukuje starego wyjadacza :D
Rtm777 pozdrawia
 

DeletedUser178225

Guest
Nie ma to jak gra na topce i ban za co :D za multi bo brat z wf wszedł:D szkoda xd
 

DeletedUser178225

Guest
Ramajad wygraliście dlatego że zapki pomyliłem xd

zamiast dojść do support doszedłem do deff xd
ale topka jest:D
 
Do góry