rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
28
Tęsknię za czasami kiedy ciebie nie było,bo wtedy nie było te SP tak żałosne jak dziś,loser brawo dla Ciebie można powiedzieć że mnie zjechałeś!Jesteś taki dobry że poza słaniem offów to całe 0 z Ciebie!Poćwicz,potem coś pisz.
Najśmieszniejsze że loser mówi o szacunku,a co rundkę nasyła na mnie pół graczy na SP :D
Tęsknię za czasami kiedy ciebie nie było,bo wtedy nie było te SP tak żałosne jak dziś,loser brawo dla Ciebie można powiedzieć że mnie zjechałeś!Jesteś taki dobry że poza słaniem offów to całe 0 z Ciebie!Poćwicz,potem coś pisz.
Obczajcie screeny
najpierw napisales ze grasz ze mna pozniej mnie wydymales, tez mialem dobre zdanie. z wojtasem mialem sojusz i mnie atakowal, cos jest zwami nie tak:)


Miałeś atak ? Nasłałem kogos ?

Co do wojtasa, Zacytuje wielkiego mistrza Funny'ego. "Wojna plemienna to wojna plemienna sojusze nie obowiązują"
 

DeletedUser192828

Guest
Wez milcz,ten rusek sie dzis przyznal ze każesz mnie atakowac,nawet nie bede wrzucal screenow bo szkoda z tobą dyskutować :D
 

DeletedUser192828

Guest
Screenshot_2017-04-18-10-26-12.png

Prosze,dalej twierdzisz ze nie nasylasz na mnie graczy? :D I to jeszcze rusków ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184396

Guest
witam mistrza

zobaczyłem sobie specjalnie na dane tej rundki co tak pro ogarnąłeś

fajne godziny poranno-przedpołudniowe -> na pewno był wysoki poziom

super że tak się chwalisz że tak ogarnąłeś tą rundkę, szkoda że nie sam tylko ze współplemieńcem to zawsze obniża Twój osobisty wkład w to "pro ogarniecie" tak ze 2x

szkoda jeszcze tylko że Twój współplemieniec pomimo 2.5x mniejszej ilości wiosek w wyniku końcowym miał 10-krotnie większe RA od Ciebie oraz 2-krotnie wyższe RO

ale tak poza tym to faktycznie, miszczowskie ogarniecie

pozdrawiam
 

DeletedUser71900

Guest
Patrząc po RA ;
10 mistrz4444 24.395

Jeszcze nie spotkałem się z osobą ,która osiągała takie wyniki i była w stanie wygrać rundki. Najwidoczniej masz ludzi ,żeby Cię chronili i Ci czyścili ale to tylko świadczy o Twoich umiejętnościach.

P.S Pozdrawiam -one losera ,który jest dla mnie inspiracją.
 

DeletedUser192828

Guest
witam mistrza

zobaczyłem sobie specjalnie na dane tej rundki co tak pro ogarnąłeś

fajne godziny poranno-przedpołudniowe -> na pewno był wysoki poziom

super że tak się chwalisz że tak ogarnąłeś tą rundkę, szkoda że nie sam tylko ze współplemieńcem to zawsze obniża Twój osobisty wkład w to "pro ogarniecie" tak ze 2x

szkoda jeszcze tylko że Twój współplemieniec pomimo 2.5x mniejszej ilości wiosek w wyniku końcowym miał 10-krotnie większe RA od Ciebie oraz 2-krotnie wyższe RO

ale tak poza tym to faktycznie, miszczowskie ogarniecie

pozdrawiam
Hehehe i mowi to osoba ktora jest 527 w rankingu :p i ma zaledwie 10 topek :D
 

DeletedUser192828

Guest
Patrząc po RA ;
10 mistrz4444 24.395

Jeszcze nie spotkałem się z osobą ,która osiągała takie wyniki i była w stanie wygrać rundki. Najwidoczniej masz ludzi ,żeby Cię chronili i Ci czyścili ale to tylko świadczy o Twoich umiejętnościach.

P.S Pozdrawiam -one losera ,który jest dla mnie inspiracją.
Jaki nick w grze prosie? :p
 

DeletedUser192828

Guest
No moze,niewiem nie znam typa.A tak poza tym to kazdy ma swoja taktyke na runde ja miałem tylko dwa sojusze ni liczac kolegi z plemienia na poczatku podbiłem głowne zagrozenia,a oni wycofali offa nawet jak karete pusciłem :D i sobie spokojnie grałem ;)
 

DeletedUser71900

Guest
Umiejętnościami nigdy nie dorównasz -one loserowi ,co najwyżej możesz być jego marną deffówką ;D .Chłopcze gram w plemiona dłużej niż Ci sie wydaje.
 

DeletedUser192828

Guest
Hehehehe loser nie dosc ze na sp nasylasz to jeszcze na fo co raz lepiej :D
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-04-19-19-58-42.png
    Screenshot_2017-04-19-19-58-42.png
    441,6 KB · Wyświetlenia: 22
Do góry