*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
Dobra Kmax ale popatrz na rywalizacje - prawie łeb w łeb nieograniczone farmienie i bez farmieija więc gracze chcą by wróciły style z dawnych czasów.Kiedyś nikt nie narzekał teraz ludzie prawie każdy świat byście wypuszczali bez farmy a 90% wypowiadajacych sie nie gra teraz na 99/97 bo co, zjechali was ?Więc nie wiem czy chcecie ten sam scenariusz sobie napisać ?
 
Wynik reakcji
1.062
40 aka MC czy Ty czasem nie startujesz na jednym ze światów, które wychodzą co 2-3 miesiące :D?
Rozumiem, że teraz grasz na 20 światach i czekasz na to aby napisać kolejny scenariusz 21 świata na 100?
 

DeletedUser18304

Guest
Dobra Kmax ale popatrz na rywalizacje - prawie łeb w łeb nieograniczone farmienie i bez farmieija więc gracze chcą by wróciły style z dawnych czasów.Kiedyś nikt nie narzekał teraz ludzie prawie każdy świat byście wypuszczali bez farmy a 90% wypowiadajacych sie nie gra teraz na 99/97 bo co, zjechali was ?Więc nie wiem czy chcecie ten sam scenariusz sobie napisać ?
Odignorowałem sobie posta... Weź no może napisz pod jakim nickiem Ty grasz? Pod jakimi nickami?

Dlaczego Ty nie grasz na ś98, gdzie jest nieograniczone? Albo 96, albo 94, albo 93? Bo co? Zjechali Cię?
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
Dobra Kmax ale popatrz na rywalizacje - prawie łeb w łeb nieograniczone farmienie i bez farmieija więc gracze chcą by wróciły style z dawnych czasów.Kiedyś nikt nie narzekał teraz ludzie prawie każdy świat byście wypuszczali bez farmy a 90% wypowiadajacych sie nie gra teraz na 99/97 bo co, zjechali was ?Więc nie wiem czy chcecie ten sam scenariusz sobie napisać ?

ja czy Kmax, ewentualnie o tych co pisze, nawet nie myśleliśmy o starcie na innym świecie jak s100, także nikt nas nie pojechał ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Bizon - Nie gram, czytam wiele, wiem co się dzieje ale nie gram na wolnych troche czasu, nie liczac gry do 1 wsi bo grą trgo nazwać chyba nie można ale s100 chce coś wreszcie pokazać.xUnC - teraz urlop, s100 i chyba koniec z tym.
 

DeletedUser18304

Guest
Bizon - Nie gram, czytam wiele, wiem co się dzieje ale nie gram na wolnych troche czasu, nie liczac gry do 1 wsi bo grą trgo nazwać chyba nie można ale s100 chce coś wreszcie pokazać.xUnC - teraz urlop, s100 i chyba koniec z tym.

No to skoro od lat nie grałeś, chyba że do 1 wsi, to po co zasypujesz nam FO spamem?


Znaczy, nie żebym komukolwiek zabraniał wypowiedzi, czy coś, ale każdy chyba wie, na jakim poziomie są wypowiedzi 40 aka MC i jak bardzo ich ilość jest nieproporcjonalna do doświadczenia, najwyraźniej...
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
Bizon - Nie gram, czytam wiele, wiem co się dzieje ale nie gram na wolnych troche czasu, nie liczac gry do 1 wsi bo grą trgo nazwać chyba nie można ale s100 chce coś wreszcie pokazać.xUnC - teraz urlop, s100 i chyba koniec z tym.

czyli grywasz do jednej wsi, no i może też tak być i na s100. W takim wypadku dlaczego chcesz ustalać zasady dla tych co grają do wielu milionowych kont?
 

DeletedUser180001

Guest
Gralem też do 100/2 mil ale czy to ważne ?Co do cb Joseg kolarze z s50, ale po prostu myśle, że jak św w stylu bez farmienia wychodzi teraz najczesciej z funkcjami pp też to można dać świat z ustawieniami które w tym roku były tylko na 1 świecie.
 

DeletedUser147386

Guest
nie denerwujcie się,hehe to jest ankieta.Wiec liczą się oddane głosy a nie nasze spamowanie tutaj:)
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
Gralem też do 100/2 mil ale czy to ważne ?Co do cb Joseg kolarze z s50, ale po prostu myśle, że jak św w stylu bez farmienia wychodzi teraz najczesciej z funkcjami pp też to można dać świat z ustawieniami które w tym roku były tylko na 1 świecie.
dokładnie, masz w podpisie, po roku nie grania wróciłem (troche za szybko bo na s69 który miał być przejściowym do s100)

co do s100 nie ma co porównywać co wyszło w tym roku czy jak wygląda poprzedni, bo ten to jest s100, jubileuszowy i zakładam ze sztywne ramy tego co było stosowane do niedawna nie będzie wchodził ten świat (czyli 2 światy brak farmienia/farmienie i funkcje pp) ;)
 

DeletedUser135841

Guest
^I tak się podzielą - po prostu jedni zagrają a drudzy nie.
Niestety ale wygląda na to, że trzeba zrobić s100 taki klasyczny oldschool i s100 bis dla niefarmiących bez ms jak s71 :) Fajnie byłoby zobaczyć w końcu brak morale.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser40095

Guest
Jakoś nie wydaje mi się, aby pojawił się jakiś S100bis. Dlaczego? Ponieważ to nie będzie już S100... Jednak rozwiązaniem mogłaby być zmiana mapy... czyli dla odmiany cały kwadrat 100x100, a nie jakaś kropeczka... Nie wiem od czego to zależy, ale jak patrzę na mapy jakie miały miejsce jeszcze jakiś czas temu, to cała mapa była zapełniona, natomiast ostatnio jest okrąg i do samej krawędzi nikt nie dociera.

Nadal uważam, że dyskusja jest jałowa. S100 będzie na pewno z farmieniem, będą wszystkie funkcje premium łącznie z giełdą i będą flagi ponieważ to również jest szansa na wydanie PP przez graczy. Wszystko to wiąże się z zarobkiem dla InnoGames :) Natomiast nasza obsługa gry nie ma na tyle odwagi aby lobbować za wolą graczy.
 

DeletedUser190862

Guest
brak farmienia,a otwieranie dwóch swiatów nie trzeba po prostu serwer 100 bedzie przynajmniej zapełniony i rozbuduje się maksymalnie na wszystkie kontynenty.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
nie tylko farmienie/brak farmienia może kierować do otwarcia 2 światów, a liczba ludzi co zechce zgłosić się na ten świat, bo podejrzewam że będzie ich cała masa;)

Zdecydowanie NIE przewidujemy dwóch światów 100.
Natomiast nie da się ukryć, że aby pomieścić większą liczbę graczy świat musi mieć prędkość 1 (bo np. prędkość 2 oznacza automatycznie 2 razy mniejszy limit kont). Dlatego ja osobiście opowiadam się za światem z farmieniem, bo brak farmienia + prędkość 1 może być jednak kombinacją ciężką do przełknięcia.
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
To po co to ankieta. Jeżeli już to wybór pomiędzy limitem farmienie a nieograniczonym :)
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie NIE przewidujemy dwóch światów 100.
Natomiast nie da się ukryć, że aby pomieścić większą liczbę graczy świat musi mieć prędkość 1 (bo np. prędkość 2 oznacza automatycznie 2 razy mniejszy limit kont). Dlatego ja osobiście opowiadam się za światem z farmieniem, bo brak farmienia + prędkość 1 może być jednak kombinacją ciężką do przełknięcia.

Ograniczcie multikonta i wam się wszyscy zmieszczą. Teraz aktywnych graczy macie maks 30k reszta to sa multi, albo multi tego typu, ze komuś z jednego konta nie spodobała się lokalizacja, to konto idzie do kasaji, a wchodzi następnym...


Zróbcie zakaz opuszczania plemienia, z jednym wyjątkiem utraty wszystkich wiosek i wsparcie wewnątrz plemienia, wtedy zobaczmy na co stać składy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry