Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Nie będę komentował "odwołań" osób, które nie potrafią z honorem przegrywać i w swoich niepowodzeniach doszukują się globalnych spisków. Jest pewien poziom absurdu w dyskusji, po przekroczeniu którego już nawet nie ma miejsca na śmiech, a jedynie bezradne wzruszenie ramionami.

Zapraszam natomiast do zapoznania się z komunikatem technicznym:
https://forum.plemiona.pl/showthrea...-Plemionach!&p=1850367&viewfull=1#post1850367

Miłośników teorii spiskowych z góry uprzedzę, że zmiana ta spowodowana jest naszą chęcią do pomagania X (tu proszę sobie wstawić wybrany przez siebie nick, nazwę plemienia, czy co tam komu pasuje) i ustawiamy konkurs tak by on(i) wygrali. Bo oczywiście bardzo bardzo nam na tym zależy i jest dla nas niesamowicie ważne, aby ze znanego Wam (szkoda że nam nie) powodu wygrał(wygrali) właśnie X.
 

DeletedUser178225

Guest
awek tu mi wydaje sie ze masz bardziej bul czegos:) a co do ts to kto mi zabroni siedziec na ts? chyba nikt ...
 

DeletedUser186679

Guest
pytanie do Supportu.

Jak wynagrodzicie pokrzywdzonym swoją złą decyzją graczą ?


Kolejne dodawanie do postu spoileru z treściami odbiegającymi od tematu wątku zostanie nagrodzone warnem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
na twoim miejscu Pol69 ,bym cicho siedzial,za nim cokolwiek napiszesz.Dobrze wiesz ,ze to nie fair i te odp na ts,szybko.


Ps .to nic,ze kasuja ,jest wszystko skopiowane na wszelki wypadek
 

DeletedUser178225

Guest
hahahahaha. awek ja dam ci 100pp i bedziesz w siódmym niebie .

--------------------------------------------------------------

na twoim miejscu Pol69 ,bym cicho siedzial,za nim cokolwiek napiszesz.Dobrze wiesz ,ze to nie fair i te odp na ts,szybko.

to ze siedzimy bo gramy w cs:) a moze cie bardziej to boli ze nigdy nie jestes lepszy.
 

DeletedUser182378

Guest
pytanie do Supportu.

Jak wynagrodzicie pokrzywdzonym swoją złą decyzją graczą ?

Jak tylko jakaś nasza decyzja spowoduje pojawienie się owych legendarnych pokrzywdzonych pomyślimy nad tym.
Osobom próbujących wygrać zakrzyczeniem wszystkiego co się da nie mamy czego wynagradzać ;)
 

DeletedUser172390

Guest
Jak tylko jakaś nasza decyzja spowoduje pojawienie się owych legendarnych pokrzywdzonych pomyślimy nad tym.
Osobom próbujących wygrać zakrzyczeniem wszystkiego co się da nie mamy czego wynagradzać ;)

Może nie jestem legendarnym pokrzywdzonym, ale tracę 10 punktów w rankingu ogólnym.
Uważacie mnie za gracza gorszego od PolP69?

W takim razie ten konkurs jest śmieszny..
 

DeletedUser178225

Guest
Może nie jestem legendarnym pokrzywdzonym, ale tracę 10 punktów w rankingu ogólnym.
Uważacie mnie za gracza gorszego od PolP69?

W takim razie ten konkurs jest śmieszny..

a czy widzisz ze ktoś napisał ze "jestem lepszy" ?
 

DeletedUser172390

Guest
Skoro otrzymałeś punkty które Ci się nie należą, a ja dostałem ich mniej, to jak mam to rozumieć?
 

DeletedUser182378

Guest
Skoro otrzymałeś punkty które Ci się nie należą, a ja dostałem ich mniej, to jak mam to rozumieć?

Skoro punkty zostały nadane, to znaczy że się należą. Próby "wzbogacenia się" na krzywdzie innych (w tym przypadku PolP69) są dość niesmaczne. Był szybszy, możecie się z tym pogodzić, albo pokazywać dalej, jak bardzo nie umiecie przyjąć tego z honorem ;)
 

DeletedUser186679

Guest
Pytanie do Supportu: Czemu w trakcie konkursu są zmieniane jego zasady ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
aby na raczej na przyszłość nie było takiej spiny od was;)
 

DeletedUser172390

Guest
Brawo administracjo..

Mój post został skasowany, ponieważ napisałem w nim prawdę.

aby na raczej na przyszłość nie było takiej spiny od was;)

ale ten oto wpis wcale nie odbiega od tematu..

--------------------------------------------------------------

Jak tylko jakaś nasza decyzja spowoduje pojawienie się owych legendarnych pokrzywdzonych pomyślimy nad tym.
Osobom próbujących wygrać zakrzyczeniem wszystkiego co się da nie mamy czego wynagradzać ;)

Zapewne moją sytuację przemyśleliście, tak?
To ja czuję się pokrzywdzony...
 
Wynik reakcji
477
Promil, miej na tyle godności, i przyznaj się chociaż, że wraz z Yusem i Masterinim siedzicie na TS3 dla repki i razem te pytanka ogarniacie. To nie jest zabronione, a pisanie że gracie w CS'a jest na tyle śmieszne, co i żałosne.

Cd. literówki - błąd jest błędem. I tyle. To mogło nic nie zmienić przecież. Najgorszy wynik etapu odpada. Ale jest to niesmaczne i tyle. Nie mówię tu o faworyzowaniu Was, tylko o kwestii regulaminowej. Najpierw dwuznaczny regulamin, później - bądź co bądź - naginanie regulaminu. Nie tworzy to raczej dobrej atmosfery.

Jak nie, to poszukam PW w którym osoba, która z Wami tam siedziała pierwszego dnia konkursu pisze dokładnie kto tam siedzi, w jaki sposób wszyscy macie odpowiedzi w przeciągu 4s napisane i jak ta osoba, która z Wami siedziała, nie czytając pytania, ba, nawet nie odświeżając zbytnio konkursowego forum, znalazła się na dosyć wysokim miejscu
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
132
Nie mogę :D
Ludzie chyba nie czytają pytań :D

ile jednostek zostało WYSŁANYCH w tym ataku?

odpowiedz - miecznik xD
 

DeletedUser187039

Guest
A teraz zrobię małą listę graczy ,których perfidnie oszukaliście oraz podam liczbę punktów na ile zostali oszukani ...

yusssuff - 20 punktów (tak wiem , mu to nie przeszkadza bo razem odpowiadają komunikując się przez jakiś program)
Saint-Pierre - 20 punktów
DawidLion - 20 punktów
Meisters - 10 punktów
farmer6 - 10 punktów
rassok - 10 punktów


Wszystko po to aby jakiś wasz pupilek ,który może źle odpowiadać mógł dostać kolejne 100 punktów.


WSTYD I HAŃBA !
Jupiiiiii, nikt mnie nie lubi i jestem poszkodowany :D

A tak propo dzisiaj, czemu 40? o_O
 
Status
Zamknięty.
Do góry