rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Masz rację Keymil, chciałem być top 3 ale no nie miałem już pod koniec czym przejmować za bardzo w ostatnie 30 min robiłem we wszystkich wsiach pałace by poprzejmować wsie 3/4k bez wojska ;/
Ale cieszę się, przynajmniej jakoś to teraz wygląda 4/2/4 itd xd

Przepraszam Cię napisał:
może pewnego dnia będzie inaczej
bash i szlachta nie jestem zwolennikiem takiej gry

Zapraszam na 15 Czas zacząć grać szukam gracza do teamu

Od 17/18 ja mogę pograć do 23.00 ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Brawo Keymil xd

Choć nie dziwne jak Ego rzadko teraz gra xd

Czarna by był już spokojnie top 1 gdyby nie 2 konta w rankingu twtotal (tam gra na serio 3 graczy ?)

Chyba się przerzucę na sp niż wolne na stałe ;)

/ Czyli do porannej rundki, do zobaczenia ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
Brawo Keymil xd

Choć nie dziwne jak Ego rzadko teraz gra xd

Czarna by był już spokojnie top 1 gdyby nie 2 konta w rankingu twtotal (tam gra na serio 3 graczy ?)

Chyba się przerzucę na sp niż wolne na stałe ;)

/ Czyli do porannej rundki, do zobaczenia ^^

a ego mnie wyprzedzil bo ja ponad rok nie grałem:D zresztą ego gral z remim we dwoch czyli łatwiej im było no a czarna gra we 3 :D
 

DeletedUser185192

Guest
Eko x0.5 było na tej rundzie 45 minutowej, więc trzeba było ostro farmić bo eko na 30 było raptem 8k na minutę, a trzeba było jeszcze offa wyklepać xD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
ja szczeście w nieszczęsciu miałem takie , że najbliższy gracz był 6 pól ode mnie.
Daleko było do przejęć.
A potem deffem sie na mnie rozbijali.
 

DeletedUser180001

Guest
Ceiter napisał:
I tak musisz jeszcze pocwiczyc ;p

Ja na pewno ale jeszcze 20 dni wolnych to parę rundek zagram a potem wakacje mam więc pewnie tępo będzie wyższe (więc kolejne rundy dojdą do kolekcji, choć nawet z pracą czy bez będę się starał ćwiczyć choć zobaczymy).
Nie planuję rozstać się szybko z szybkimi i iść kolejny raz na wolne na których wygrywają klikacze ;/

Ogólnie fajna obsada się dziś trafiła na szybkich porannych: Keymil, CoTy ;)
 

DeletedUser187391

Guest
Ja na pewno ale jeszcze 20 dni wolnych to parę rundek zagram a potem wakacje mam więc pewnie tępo będzie wyższe (więc kolejne rundy dojdą do kolekcji, choć nawet z pracą czy bez będę się starał ćwiczyć choć zobaczymy).
Nie planuję rozstać się szybko z szybkimi i iść kolejny raz na wolne na których wygrywają klikacze ;/

Ogólnie fajna obsada się dziś trafiła na szybkich porannych: Keymil, CoTy ;)

Ceiter do Keymila mówił :X
 

DeletedUser153746

Guest
Ceiter do Keymila mówił :X

Ach ten pałac 3 poziomy kiedyś piekna rzecz dzisiaj już sie odechciewa :D nawet zgrywać w ms :D A kiedyś chleb powszedni :D Ale kto by to tam pamietał :D Dzieki za rundkę :D szkoda że zawodnika miałem nie ogara co nawet snu przestawić nie umiał :D Ale cóż :D:D Do kiedyś :D
 

DeletedUser180001

Guest
lordkings napisał:
Cotego na szczeście na tej 45 min nie było :* , koło Kamila byłem

Oj a myślałem, że Keymil jest postrachem graczy ;)

Przepraszam Cie napisał:
Ach ten pałac 3 poziomy kiedyś piekna rzecz dzisiaj już sie odechciewa nawet zgrywać w ms A kiedyś chleb powszedni Ale kto by to tam pamietał Dzieki za rundkę szkoda że zawodnika miałem nie ogara co nawet snu przestawić nie umiał Ale cóż Do kiedyś

Szczerze jak by była jedna wioska nie 5 by było prościej na tej długiej rundzie ;)
Co do poziomu pałaców kiedyś ich nie lubiłem bodajże na s24 a na szybkich to trochę przeszkadza ale w 20 min idzie zrobić te 10 leveli kuźni na 20 poziom i ratusz + przejmować deffem z bliskiej kolejną wioskę 3k xd
Choć zależy dużo kto jaki ma poziom koszar i jak zgrasz ^^
 

DeletedUser159420

Guest
Mogłoby być wprowadzone coś takiego, że jak ktoś zaczyna od nowa to ta barbka może być przejmowana.
 
Do góry