rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser177480

Guest
jezu i czarny wygra:) koniec świata czarny wygrywa duda prezydentem wyprowadzam się na serio:D

coma ze mną też?:D

jestem przeciw dudzie to po pierwsze ?? a nie pamietacie jak lecieliście na mnie w 3 -4 sam skołowałem 1 typa żeby mi pomógł pofejkować kontra i po sprawie

--------------------------------------------------------------

być top 1 pierwszy to sztuka ale wygrać to jest większa sztuka :)

--------------------------------------------------------------

dokładnie gram tak ja lubie
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
grasz tak jak potrafisz bo offem bys nic nie zdziałał i kazdy o tym wie... przewaznie mam po 4-5 wiosek jak ty dopiero masz karete i lecisz wtedy na mnie czesto tym swoim lk z grubasami
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
z tego co wiem jak jest reguła zagrody to wioska twoja wpada bez żadnego oporu:D
a jak gram deffem bo widząc ciebie tak musze grac zeby móc wygrać runde to zeskanujesz i odpuszczasz a wioski ja przejmuje duzo szybciej...
 

DeletedUser159420

Guest
A mi sie wydaje czy Czarna szlachta juz konczyl sp ?:)
Tak poza tym jak dla mnie nie umiesz za dobrze grac,nie wiem dlaczego ludzie sie Ciebie tak sluchaja i lataja za Toba no ale coz :) Jak jestem na rundzie to cos rzadko wygrywasz i tego sie trzymajmy. ;)

Może dlatego, że nie łamie sojuszy?

z tego co wiem jak jest reguła zagrody to wioska twoja wpada bez żadnego oporu:D
a jak gram deffem bo widząc ciebie tak musze grac zeby móc wygrać runde to zeskanujesz i odpuszczasz a wioski ja przejmuje duzo szybciej...

No czyli zmusza cie do grania defa. Jesteś jednym z najlepszych graczy SP i byle noobek może zmusić cie do całkowitej zmiany taktyki wyłącznie wchodzać na runde i pokazując swój nick? Jak jest reguła wioski to każdego wioska wpada bez żadnego oporu.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
nie łamie sojuszy?^^ oj nitro mysle ze jest w 3 graczy ktorzy to najczesciej robią:D
ja nie mowie ze jest bardzo słaby, nie jest taki zły w rozwoju najlepszym ustepuje ale jest lepszy od nubków. robi strasznie duzo deffa a wiec jak zaczyna te ataki lk na mnie to mam do wyboru albo uciekac non stop co nic nie da albo go skontrowac i pasc caly na jego deffie praktycznie i tez miec przegraną runde.
mozna tez klinowac. ja offa nigdy nie dziele nawet jak jest reguła
 

DeletedUser180001

Guest
czarna.szlachta napisał:
może i tak może i nie co z tego że masz jak stracisz

Dobrze myślisz ;)
Mnie zawsze niepokoją ostatnie minuty gry ;/
Będzie ktoś do sojuszu od 20.00 na rundzie ?
Pogram najlepiej w plemieniu top 1 ;)

Co do Keymila, też nie łamię sojuszy, chyba, że ktoś mi napisze, że jednak kończy i odda wsie xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
Weź nie marudź ;p ze szlachtą złamałem sojusz i raz z 2 typkami których nie znam, bo mi ziomków atakowali, a Ty już mnie tak oczerniasz ;c dziś miałem 8 sojuszy i żadnego nie złamałem, ale oczywiście moje szcześćie że ktoś złamał, kratka w kratke, zero reakcji i po wiosce :D
 

DeletedUser180001

Guest
Keymil1990 napisał:
grasz tak jak potrafisz bo offem bys nic nie zdziałał i kazdy o tym wie... przewaznie mam po 4-5 wiosek jak ty dopiero masz karete i lecisz wtedy na mnie czesto tym swoim lk z grubasami

Zgadzam się, że każdy ma swoją taktykę i gra jak lubi.
Szczerze nie mam szybkiego neta więc gra offem się nie opłaca, gra deffem mi dużo dała ale wiadomo musi być coś, co te 500 deffa rozwali ;)
(Choć zastanawia mnie czemu Szlachta jak umie doskonale kontrować i synchro puścić to gra deff, widać wiele graczy się na tej taktyce łapie i zaprzestaje ataków, co skutkuje wygraną deffowca)
Niestety na każdej rundzie wiele graczy z wioskami 3/5k robi masę deffa a na kontrach się tylko da wybić.
Natomiast ck nawet na zagrodzie 20 (która i tak przy prędkości 400 nie daje dużo, bo może 30 ck na minutę, jest do bani, bardziej się opłaca deff + lk) i nie mówcie, że tylko czarna tak gra bo wiele osób widzę na każdej rundzie co ma masę pików i trudno szukać grając deff dobrych wsi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Weź nie marudź ;p ze szlachtą złamałem sojusz i raz z 2 typkami których nie znam, bo mi ziomków atakowali, a Ty już mnie tak oczerniasz ;c dziś miałem 8 sojuszy i żadnego nie złamałem, ale oczywiście moje szcześćie że ktoś złamał, kratka w kratke, zero reakcji i po wiosce :D

Może nie złamałeś bo i tak nie zmieniiło by to twojej pozycji w rankingu? Natomiast jeśli okazałoby sie, że przejmując sojusznika będziesz w rankingu tak gdzie chciałbyś być to byś to zrobił?

nie łamie sojuszy?^^ oj nitro mysle ze jest w 3 graczy ktorzy to najczesciej robią:D
ja nie mowie ze jest bardzo słaby, nie jest taki zły w rozwoju najlepszym ustepuje ale jest lepszy od nubków. robi strasznie duzo deffa a wiec jak zaczyna te ataki lk na mnie to mam do wyboru albo uciekac non stop co nic nie da albo go skontrowac i pasc caly na jego deffie praktycznie i tez miec przegraną runde.
mozna tez klinowac. ja offa nigdy nie dziele nawet jak jest reguła

W takim razie, wydaje mi się, że szlachta nie nasyła na wszystkich graczy tylko dostajecie 3 ataki i płaczecie, że czarna szlachta na was wszystkich nasyła.
 

DeletedUser187391

Guest
Może nie złamałeś bo i tak nie zmieniiło by to twojej pozycji w rankingu? Natomiast jeśli okazałoby sie, że przejmując sojusznika będziesz w rankingu tak gdzie chciałbyś być to byś to zrobił?



W takim razie, wydaje mi się, że szlachta nie nasyła na wszystkich graczy tylko dostajecie 3 ataki i płaczecie, że czarna szlachta na was wszystkich nasyła.

Nitro, on nasyła..

Byłem z nim w sojku i lecieliśmy na topke to sam pisal zebym poczekal ogarnie jakis ludzi do ataku zeby nam pomogli..
 

DeletedUser147486

Guest
Nitro bez urazy, ale nie grasz aktualnie rundek, a masz najwięcej do powiedzenia :)

Ja miałem z Czarną Szlachtą sojka raz i go nie złamał, ale inna sprawa że i tak miałem taką sytuacje, iż zapewniłem sobie pewne top1... a on pod koniec był w takiej sytuacji, że to ja mógłbym sojka złamać i go dojechać :) Sojuszu ani razu nie złamałem, ale... naocznie widziałem i słyszałem na TS o tym jak to Czarna Szlachta łamał sojki.
 

DeletedUser180001

Guest
Nie wiem czemu tak narzekacie na czarną.
Z chłopakiem na serio da radę się dogadać.

Sollor może na serio powiedzieć, że sojuszu nie złamałem jak miałem z nim xd
To, że ktoś kończy to nie znaczy, że przejmując go łamiemy jakieś wiążący nas sojusz czy pon (kwestia dogadania się).

Coś dużo osób wbiło na aktualną rundę ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry