Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
straszny ból pupy z tego powodu że coś robią.
gdyby nic nie robili to starzy gracze i tak by odeszli (zawsze znajdzie się jakiś powód ) a nowi by nie przychodzili.

Zrobili event - nie wyszedł idealny ale jak dla mnie dodatkowa zabawa, a nie ciągle to samo.
Każdy wie że na plemionach aktywniejsi od zawsze bardziej się wybijali w tej grze. czemu przy evencie miało by być inaczej ?




ktoś inny wyczyścił ?
teraz w innym rejonie mogą być osoby które po prostu wyczyściły graniczne osoby z Twojej listy i przenieśli do siebie godła ?

po za tym runda wystartowała wczoraj. jeszcze nie wszyscy dostali dodatkowe godła za nowych czepionów.

Haha "coś" dobrze powiedziane zamiast tego coś czyli brutalnych eventow i kupna wszystkiego za pp można by zaproponować lepszą grafikę czy Np konkursy z nagrodami nie zmieniającymi tak radykalnie rozgrywki jak obecne. Ciekawe czy mówil bys tak jak mówisz jak by Ci w wioskę/i wjechal gracz/gracze z 100% bonusu do topa do lk i 200% do katapult :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28547

Guest
Haha "coś" dobrze powiedziane zamiast tego coś czyli brutalnych eventow i kupna wszystkiego za pp można by zaproponować lepszą grafikę czy Np konkursy z nagrodami nie zmieniającymi tak radykalnie rozgrywki jak obecne. Ciekawe czy mówil bys tak jak mówisz jak by Ci w wioskę/i wjechal gracz/gracze z 100% bonusu do topa do lk i 200% do katapult :)

wnerwił bym się, ale bym nie kończył gry z takiego powodu.
ale to już by była, pośrednio moja wina że im nie zabrałem tych godeł.
hmm czego Ty oczekujesz od świata na którym rządzi PP ? tam i bez tych eventów można dużo dostać za pp (kupić flagi z bonusami które będą z Tobą zawsze ? ) nie lubisz rozgrywek typu Pay to win ? Plemiona umożliwiają to dając co jakiś czas 2 światy. i są wyjątkiem w świecie gier on-line. zamiast krytykować ich, lekki pokłon w ich kierunku że nie polecieli całkowicie na kasę.
Robili lepszą grafikę, można wrzucić swój pakiet lub kogoś innego pakiet grafiki- nie które ładnie wyglądają. ale gdyby zmienili za bardzo grafikę wszystkim, to byłby taki sam płacz. Konkursy są organizowane, przynajmniej na urodziny plemion ( polskich i ogólnie plemion).
Te bonusy nie zmieniają tak radykalnie gry. przypadków gdzie ktoś ma po 100-200 % nie jest wcale tak dużo.

po prostu denerwuje mnie płacz ludzi którzy wściekają się na plemiona za to że coś robią. że udoskonalają itp.
bo przycisk z mapą gdzieś indziej.
bo przycisk z przyjaciółmi gdzieś indziej.
bo pojawił się wykres w rynku.
o takie rzeczy był płacz i narzekali że % graczy odejdzie przez to.
Serio ?
utrudnia strasznie to rozgrywkę ?
nie da się już grać ?
gra już inna ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Meisters, a co to za udoskonalanie? Gdyby to wymagało jakiegoś pomyślunku, to jasne - zawsze i bardzo chętnie. Ale tutaj liczy się (niestety coraz bardziej popularne w tej grze) bezmyślne klikanie. A wprowadzenie tego na świecie bez farmienia to całkowite nieporozumienie... wchodzę na śerwer o konkretnych parametrach i zgadzam się na takie warunki, a później administracja zrywa ze mną tę umowę, którą zawarliśmy w momencie mojego kliknięcia "uczestnictwo". My za łamanie zasad jesteśmy karani - tutaj należy się kara w drugą stronę w takim wypadku.
 

DeletedUser72875

Guest
julina powiedz swoim szefom, ze zakaz rzucania wyzwań współplemieńcom w rzeczywistości działa na niekorzyść plemienia. Taki zakaz automatycznie ogranicza liczbe mozliwych wyzwań (wydłuza drogę dla waszych czempionów, wszak wspólplemieńcy zazwyczaj sa najblizej) a co za tym idzie spowalnia dorabianie nowych czempionów. Mniejsza liczba czempionów to nie tylko mniejsze możliwości rzucania wyzwań i kolekcjonowania godeł ale przede wszystkim mniejsze szanse na obronę godeł juz zdobytych. Dzięki takiemu zakazowi Wasze plemię staje sie łatwym kaskiem dla graczy którzy nie maja ograniczeń z wyborem celów. Reasumując zakaz rzucania wyzwań współplemieńcom to sabotaż na szkode plemienia i ten kto go wydał powinien być ukarany, najlepiej odsunięciem od decydowania o takich sprawach.
 

DeletedUser122991

Guest
Gram aktywnie i mam porownanie.
Na swoim koncie nie moge w ogole utrzymac godel i do kadego gracza mam dosc daleko.
Mam zastepstwo u kumpla, ktory ma jedna wioske i tam zdobyc godla to bajka. Nikt nie podskoczy, bo do wszystkich mam blisko, ale oni do mnie juz niekoniecznie tak maja.

Majac jedna wioske, w zabawie w godla masz do ktoregokolwiek gracza blizej, niz oni do Ciebie. Co ustawia wszystko. Wysylam czampiona i on wysyla. Moj grabi wraca do wioski i broni jej. A jego podczas mojego ataku nie ma i zazwyczaj nie zdobywa godla.

Jesli to ma byc zabawa i urozmaicenie niezalezne od stanu posiadania, to musi sie odnosic do jednej wioski i wylacznie w ten sposob mozna wyrownac szanse. Jak inaczej. Poza tym majac blizej do wszystkich latwiej jest narobic sobie czempionow, co dziala jak lawina. I tak to teraz wyglada. Jedni sie oblawiaja, a inni traca czas, ludzac sie, ze sa w stanie cos zrobic. Jednak nie da sie wygrac z systemem skonstruowanym w ten sposob, ze z gory jedni sa preferowani do zwyciestwa. Zauwazylem, ze gracze z wieksza iloscia wiosek nie posiadaja w ogole godel, bo nie sposob je utrzymac. Chwila moment i po godle. Zreszta opisalem powyzej mechanizm dzialania obecnego wydarzenia. Jesli ktos uwaza, ze jest to zabawa sprawiedliwa, to niech uda sie do lekarza, czym predzej, bo choroba strasznie sie juz posunela i niedlugo konieczne bedzie usuniecie mozu, zeby nie zaatakowalo reszty ciala. To samo dotyczy sie tworcow tego eventu. Banda idiotow bioraca gruba kase i nie myslaca w ogole. Nie ma co przebierac w slowach, bo to wszystko prawda i niestety zniecheca coraz bardziej. Kiedys plemiona wciagaly, a teraz zastanawiam sie kazdego dnia kiedy skonczyc, gdzie wczesniej myslalem kiedy zajac kolejna wioske i w jaki sposob to zrobic. Moze rzeczywiscie jest strategia, aby zakonczyc te wersje plemion i przeniesc sie na te nowsze, ktore jak dla mnie przypominaja milion innych podobnych gier. Stare plemiona mialy swoj klimat i rzadzily sie swoimi prawami. To byla rzeczywiscie gra strategiczna. Teraz jest to gra dla niedorozwojow, albo tych co lubia umoczyc grube pieniadze w gre internetowa. Wnioski niestety straszne i nie wroza one niczego dobrego. Ja na pewno juz tu nie wroce, gdy zakoncze zabawe na swiecie, na ktorym obecnie gram. Nie ma to juz wiekszego sensu, no i szkoda czasu na wkurzanie sie na cos, co ma dawac przyjemnosc i oderwanie sie od swiata codziennego. Okazuje sie, ze codziennosc wkracza w Plemiona i Plemiona nia przesiakaja, stajac sie kontynuacja tego co mamy kazdego dnia. To nie jest zabawne i nie nastraja do takich zabaw. Trzeba bedzie wrocic do gier planszowych. Tam wiecej jest strategii i nie mozna niczego kupic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wnerwił bym się, ale bym nie kończył gry z takiego powodu.
ale to już by była, pośrednio moja wina że im nie zabrałem tych godeł.
hmm czego Ty oczekujesz od świata na którym rządzi PP ? tam i bez tych eventów można dużo dostać za pp (kupić flagi z bonusami które będą z Tobą zawsze ? ) nie lubisz rozgrywek typu Pay to win ? Plemiona umożliwiają to dając co jakiś czas 2 światy. i są wyjątkiem w świecie gier on-line. zamiast krytykować ich, lekki pokłon w ich kierunku że nie polecieli całkowicie na kasę.
Robili lepszą grafikę, można wrzucić swój pakiet lub kogoś innego pakiet grafiki- nie które ładnie wyglądają. ale gdyby zmienili za bardzo grafikę wszystkim, to byłby taki sam płacz. Konkursy są organizowane, przynajmniej na urodziny plemion ( polskich i ogólnie plemion).
Te bonusy nie zmieniają tak radykalnie gry. przypadków gdzie ktoś ma po 100-200 % nie jest wcale tak dużo.

po prostu denerwuje mnie płacz ludzi którzy wściekają się na plemiona za to że coś robią. że udoskonalają itp.
bo przycisk z mapą gdzieś indziej.
bo przycisk z przyjaciółmi gdzieś indziej.
bo pojawił się wykres w rynku.
o takie rzeczy był płacz i narzekali że % graczy odejdzie przez to.
Serio ?
utrudnia strasznie to rozgrywkę ?
nie da się już grać ?
gra już inna ?

Wybacz ale komentujesz moje posty w których pisze o świecie bez farm bo obecnie tylko takie uznaje, jesli ktoś wybiera taki swiat tzn ze nie chce ciagle siedziec na plemionach a czym jest taki event na świecie bez farm? Zmuszaniem tych wlasnie którzy nie mając czasu siedziec ciagle to siedzenia czyli łamanie zasad które są stworzone dla światów bez farm bo po co te światy są ? Aby ludzie którzy chcą sie w to pobawić mogli to robić i liczyć się na takim s bez siedzenia non-stop. Nie zaakceptuje tego ze ktoś przez event zmusza do klikania a co za tym idzie do siedzenia caly czas na plemionach. Zaraz napiszesz ze nikt nie zmusza nikogo, nie? No wiec odpowiadam jesli nie będą siedziec to nie uzbierają bonusu Np do deffa a wiec sąsiad który będzie mial 100% do offa i katapult takiego deffowca zmiażdży jednym atakiem. Komentujesz moje posty wiec nie opowiadaj ze się nie podoba jakieś paski nie z tej strony czy domek po lewej bo szczerze mam to gdzieś gdzie będę mial przycisk funkcyjny. Jesli konemtujesz i cytujesz moje posty to odnieś sie do tego co teraz napisalem czy nie zgadzasz sie z tym ze osoby na s bez farm które maja mniej czasu nie są mocno poszkodowani przez ten event i nie powinni skonczyc gry gdy sąsiad ma 1xx % do offa i ich dusi. Czy nowi gracze którzy uczą sie podstaw nie są pokrzywdzeni gdy wyjadacze wiedza co i jak i cisną flagi a później wykorzystują kolosalny bonus czy weterani plemion którzy są tu X lat nie są pokrzywdzeni tym że taki event nie jest poddany glosowaniu na danym świecie i tam gdzie go nie chcą tam go nie ma czy światy bez farm nie powinny mieć tego eventu, nie zgadzasz sie z tym? A i jeszcze jedno ja nie mowie o światach gdzie mozna wszystko kupić za pp bo na takie światy nawet nie zerkam szkoda mi oczu. Pozdrawiam
 

DeletedUser28547

Guest
Wybacz ale komentujesz moje posty w których pisze o świecie bez farm bo obecnie tylko takie uznaje, jesli ktoś wybiera taki swiat tzn ze nie chce ciagle siedziec na plemionach a czym jest taki event na świecie bez farm? Zmuszaniem tych wlasnie którzy nie mając czasu siedziec ciagle to siedzenia czyli łamanie zasad które są stworzone dla światów bez farm bo po co te światy są ? Aby ludzie którzy chcą sie w to pobawić mogli to robić i liczyć się na takim s bez siedzenia non-stop. Nie zaakceptuje tego ze ktoś przez event zmusza do klikania a co za tym idzie do siedzenia caly czas na plemionach. Zaraz napiszesz ze nikt nie zmusza nikogo, nie? No wiec odpowiadam jesli nie będą siedziec to nie uzbierają bonusu Np do deffa a wiec sąsiad który będzie mial 100% do offa i katapult takiego deffowca zmiażdży jednym atakiem. Komentujesz moje posty wiec nie opowiadaj ze się nie podoba jakieś paski nie z tej strony czy domek po lewej bo szczerze mam to gdzieś gdzie będę mial przycisk funkcyjny. Jesli konemtujesz i cytujesz moje posty to odnieś sie do tego co teraz napisalem czy nie zgadzasz sie z tym ze osoby na s bez farm które maja mniej czasu nie są mocno poszkodowani przez ten event i nie powinni skonczyc gry gdy sąsiad ma 1xx % do offa i ich dusi. Czy nowi gracze którzy uczą sie podstaw nie są pokrzywdzeni gdy wyjadacze wiedza co i jak i cisną flagi a później wykorzystują kolosalny bonus czy weterani plemion którzy są tu X lat nie są pokrzywdzeni tym że taki event nie jest poddany glosowaniu na danym świecie i tam gdzie go nie chcą tam go nie ma czy światy bez farm nie powinny mieć tego eventu, nie zgadzasz sie z tym? A i jeszcze jedno ja nie mowie o światach gdzie mozna wszystko kupić za pp bo na takie światy nawet nie zerkam szkoda mi oczu. Pozdrawiam



napisałeś o kupowaniu czegoś za PP to się do tego odniosłem.
gram na świecie bez farmienia i mi event nie przeszkadza. ale masz racje, z tym że nie które osoby będą poszkodowane przez to że mają mniej czasu.
nie powinno być tak wielkich kumulacji. i dalej uważam że takie kumulacje na ponad 100% do offa będą mieć tylko nie liczne jednostki, szczególnie jeśli sąsiedzi nie biorą w tym udziału = mniej flag zostanie w trakcie rundy dodanych

jeśli pisząc flagi miałeś na myśli godła i ten event to uważam czy stary wyjadacz czy ktoś nowy, oboje mają takie same szanse, albowiem ten event jest nowy dla każdego. wszystko jest opisane i wystarczy wymyślić strategie pod siebie.

Meisters, a co to za udoskonalanie? Gdyby to wymagało jakiegoś pomyślunku, to jasne - zawsze i bardzo chętnie. Ale tutaj liczy się (niestety coraz bardziej popularne w tej grze) bezmyślne klikanie. A wprowadzenie tego na świecie bez farmienia to całkowite nieporozumienie... wchodzę na śerwer o konkretnych parametrach i zgadzam się na takie warunki, a później administracja zrywa ze mną tę umowę, którą zawarliśmy w momencie mojego kliknięcia "uczestnictwo". My za łamanie zasad jesteśmy karani - tutaj należy się kara w drugą stronę w takim wypadku.

nie którzy mieli z tym problemy. ja osobiście uważam że większość updatów to uproszenia.
co do Twojej umowy - masz racje, zgłoś zażalenie do INNO Games. może wygrasz.


Ciebie to nawet nie warto zacytować w pełni.
powiem tylko tyle że w każdym evencie mniejsze konta miały łatwiej przy zdobywaniu nagród. ale profity podobne.
bo jeśli ktoś ma 1 wioskę, łatwo zdobędzie bonusy ale tylko na 1 wioskę, Ci co mają więcej wiosek zdobywają bonusy do wszystkich wiosek.
po za tym jeśli odległości były by te same to wygrywała by ta osoba która zaatakuje pierwsza. mi też się to nie podoba że ktoś ma 5 min do mojej wioski a ja mam do niego 4 h ale i na to jest sposób.
 

DeletedUser

Guest
Up nie odniosles sie jeszcze do tego ze eventu takiego nie powinno być na s bez farm ze względu na graczy którzy wybierają taki s z powodu mniejszej ilości czasu i do tego ze gracze na każdym s powinni przegłosować czy chcą na swoim s mieć taki event
 

DeletedUser28547

Guest
Up nie odniosles sie jeszcze do tego ze eventu takiego nie powinno być na s bez farm ze względu na graczy którzy wybierają taki s z powodu mniejszej ilości czasu i do tego ze gracze na każdym s powinni przegłosować czy chcą na swoim s mieć taki event

okej, nie do końca się z Tobą zgadzam w tym aspekcie.
event ma przyciągać, nie zależnie od świata.
jest to w pewnym sensie nie fair w stosunku do osób które mają mniej czasu bo nie mogą go w pełni wykorzystać.
ale ta gra nie zależnie od świata wymaga czasem więcej poświęconego czasu i taki już jej urok ( wysyłanie offów na akcje, bronienie konta i wtedy trzeba trochę przysiedzieć.)

Ty dość dużo siedzisz na FO więc coś tam czasu masz.
 

DeletedUser180001

Guest
Nie ma to jak się bronić przed atakami ze strony przeciwników.
Trochę mnie to wkurza, że jak się zostawi 2/5 Czempionów w wiosce to znikną obrońcy wszystkie godła, a jak atakujesz to masz +1 punkt postępu i wracają godła do swojego właściciela.
Tylko atakujący ma korzyści (1% bo jeden ale zawsze).
 

DeletedUser

Guest
okej, nie do końca się z Tobą zgadzam w tym aspekcie.
event ma przyciągać, nie zależnie od świata.
jest to w pewnym sensie nie fair w stosunku do osób które mają mniej czasu bo nie mogą go w pełni wykorzystać.
ale ta gra nie zależnie od świata wymaga czasem więcej poświęconego czasu i taki już jej urok ( wysyłanie offów na akcje, bronienie konta i wtedy trzeba trochę przysiedzieć.)

Ty dość dużo siedzisz na FO więc coś tam czasu masz.

Żeby była jasność Ja nie poruszam tu swoich problemów ponieważ nie gram obecnie na zadnym świecie a na FO fakt jestem ostatnio i spędzam tu trochę czasu a to za sprawą pracy którą wykonuje i o której napisałem w swoim profilu na FO. Staram się tylko po części stanąć po stronie graczy którzy z oczywistych wzgledow wybierają swiat bez farm i tego ze ktoś eventem narzuca im styl gry i to ze musza grac bo inaczej sąsiedzi ich zmiażdżą armią na sterydach bonusowych. Nie wiem czy wystartuje na najblizszym świecie bez farm bo szczerze dlugo mnie nie bylo i przyzwyczajony jestem do innych standardów. Jeżeli wystartuje to na dluzsza metę napewno wiec jesli chcesz zagrac obok to napisz na pv, potrzebuje w okolicy ludzi twojego pokroju. Pozdrawiam i dzięki za dyskusje.
 

DeletedUser187972

Guest
Ż A Ł O S N E! To mi się w bani nie mieści, osobiście gram w plemiona już 8 lat, tak, zaczynałem zaraz po powstaniu świata numer 1, więc jestem starym wyjadaczem, uczyłem się wszystkiego od podstaw i na tym budowałem powodzenie w wielu podbojach, a to czego dzisiaj się dowiedziałem dosłownie zwaliło mnie z nóg! Wywnioskowałem, że bonusy z tego DURNEGO wydarzenia się sumują, dzięki czemu moje 6k piechoty może nie dać rady w starciu z żałosną ilością offa jakiegoś grajka bez szkoły! To jest kpina drogi supporcie, czy 20% do siły offa nie wystarczy, i musi być nawet 100%?!
W tej chwili moje doświadczenie nie jest mi do niczego potrzebne, wystarczy że zaatakuję kogoś pod przejęcie a ten ma w wiosce offa, to mój off padnie na jego offie prawie całkowicie. A to tylko dlatego że jestem człowiekiem który pracuje na utrzymanie rodziny i nie ma całego dnia na bezsensowne klikanie i staranie się zabrać jakiejś szumowinie na garnuszku rodziców, godła, bo ma na to marne 25% szans i 30 minut do przeczekania każdorazowo!

To samo jeśli chodzi o moją obronę, wpadnie mi taki do wioski i nie mam najmniejszych szans mimo, że mam więcej defensywy niż przeciwnik ofensywy, poza tym produkcja, ja mam eko na 30, a sąsiad grajek 27 i wydobywa więcej niż ja.

Drogi supporcie, od dawna zamierzałem skończyć grę na dobre, ale nie mogłem, teraz skutecznie mi to ułatwiliście, dziękuję wam!
 

DeletedUser

Guest
Ktoś wspominał że go sąsiad atakuje deffem bo dostał bonus, wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń... :)

Co ciekawe ten deff atakujący był silniejszy od broniącego ;)
 

DeletedUser28547

Guest
Ż A Ł O S N E! To mi się w bani nie mieści, osobiście gram w plemiona już 8 lat, tak, zaczynałem zaraz po powstaniu świata numer 1, więc jestem starym wyjadaczem, uczyłem się wszystkiego od podstaw i na tym budowałem powodzenie w wielu podbojach, a to czego dzisiaj się dowiedziałem dosłownie zwaliło mnie z nóg! Wywnioskowałem, że bonusy z tego DURNEGO wydarzenia się sumują, dzięki czemu moje 6k piechoty może nie dać rady w starciu z żałosną ilością offa jakiegoś grajka bez szkoły! To jest kpina drogi supporcie, czy 20% do siły offa nie wystarczy, i musi być nawet 100%?!
W tej chwili moje doświadczenie nie jest mi do niczego potrzebne, wystarczy że zaatakuję kogoś pod przejęcie a ten ma w wiosce offa, to mój off padnie na jego offie prawie całkowicie. A to tylko dlatego że jestem człowiekiem który pracuje na utrzymanie rodziny i nie ma całego dnia na bezsensowne klikanie i staranie się zabrać jakiejś szumowinie na garnuszku rodziców, godła, bo ma na to marne 25% szans i 30 minut do przeczekania każdorazowo!

To samo jeśli chodzi o moją obronę, wpadnie mi taki do wioski i nie mam najmniejszych szans mimo, że mam więcej defensywy niż przeciwnik ofensywy, poza tym produkcja, ja mam eko na 30, a sąsiad grajek 27 i wydobywa więcej niż ja.

Drogi supporcie, od dawna zamierzałem skończyć grę na dobre, ale nie mogłem, teraz skutecznie mi to ułatwiliście, dziękuję wam!

miło że wpadłeś, i po obrażałeś. idź i posmaruj maścią na ból pupy. nie musisz już wchodzić.

skoro masz doświadczenie to powinieneś wiedzieć że jeśli nie masz bonusu a Twój przeciwnik ma to unikasz walki. robisz kliny. bonus trwa 45 h.
albo skoro Ty jesteś taki pros a Twoi przeciwnicy to "niedojdy bez szkoły" to nawet jeśli teraz Cię zaatakują i kilka wiosek zabiorą to przecież taki doświadczony pro gracz je bez problemu odbije.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
551
miło że wpadłeś, i po obrażałeś. idź i posmaruj maścią na ból pupy. nie musisz już wchodzić.

skoro masz doświadczenie to powinieneś wiedzieć że jeśli nie masz bonusu a Twój przeciwnik ma to unikasz walki. robisz kliny. bonus trwa 45 h.
albo skoro Ty jesteś taki pros a Twoi przeciwnicy to "niedojdy bez szkoły" to nawet jeśli teraz Cię zaatakują i kilka wiosek zabiorą to przecież taki doświadczony pro gracz je bez problemu odbije.

A jak świat ma miesiąc?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28547

Guest
A jak świat ma miesiąc?

a jak świat ma miesiąc to musisz się bać też sąsiadów którzy grają deffowo, bo mogą Cię nim pojechać przez 45 h,
tuż przed zakończeniem rundy patrzysz kto ma jakieś godła i go unikasz aż bonusy się skończą, albo jeśli masz czas to próbujesz mu je zabrać.
zawsze możesz daną osobę zjechać przed zakończeniem rundy (zanim dostanie bonus)
event jest Fair. to jest gra online, i Ci co mają więcej czasu są w stanie dokonać więcej.
proszę pamiętać że to jest gra strategiczna. wystarczy pomyśleć, ale jak na to się nie ma czasu to już wasz problem.
 

DeletedUser

Guest
Nie do końca mi się podoba to ze w grze strategicznej narzuca się styl bezmyślnego klikania i poświęcania całego dnia na bezmyślne klikanie, strategia tej gry kiedyś przyzwyczaiła nas do czego innego.
 

YoXanek

Topornik
Wynik reakcji
26
Wydarzenie , strasznie niedopracowane !
Liczenie odległosci strasznie zawalone , mam wioski wszedzie gdzie popadnie a wiec :
Mam do tych 5 h kiedy oni maja do mnie 5min ;/

Bonusy też są strasznie niedopracowane , dzieki bonusą jesteś niepokonany :)
 

DeletedUser

Guest
Uważajcie co piszecie bo zaraz przyjdzie "Pan" Krystian7822 i was zbluzga ;)

Co do eventu to fakt można było zrobić go lepiej, myślę że taka zawierucha była zamierzona a bonusy rzędu 200% do offa czy katapult miały brutalnie rozruszać światy. Jednym się podoba inn nie, jedyne co mogli zrobić to dać graczom taki event pod głosowanie i niech by gracze na swoich światach zadecydowali czy chcą mieć taki event u siebie.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.505
bonus rzędu 200% ma kilka osób na świecie i to tylko na tych nowych

PP nie pomagają, aż tak bardzo, bo nie można za nie kupować godeł, tylko czempionów, a żeby zyskać godła, trzeba trochę posiedzieć na plemionach i bardzo dobrze, że osoby, które poświęcają na to sporo czasu są za to nagradzane
 
Status
Zamknięty.
Do góry