Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zakończ natychmiast - dostań jednego czempiona od razu.

Minusem wydarzenia jest nieopisanie tego, jak te bonusy będą działać na koniec wydarzenia - jeden, najwyższy i sru? Czy może dostanie się po kilka różnych bonusów, ile się uzbiera? I jak długo będą działały?

Kolejnym minusem jest to, że trzeba by przy tym siedzieć praktycznie cały czas, jeśli chciałoby się te godła utrzymać ciągle. Co jest trochę bez sensu. Kilka ostatnich godzin wydarzenia/rundy będzie decydujące dla bonusów imo.

Uważasz że otrzymanie czampiona za pp nie jest ułatwieniem w "konkursie" ? Konkurs to równe szanse, kupno czampiona za pp to większe możliwości walki dla kupującego :)
 

DeletedUser165803

Guest
Czyli jeden zestaw to 6 różnych godeł czy 6 tych samych godeł ?
 

DeletedUser

Guest
4 czampionów w wiosce i przegrywam tracę godło, jeden czampion w wiosce wygrywam i godło obronione :) odechciało mi się już klikać
 

DeletedUser186664

Guest
co do przydzielania to nie wiadomo - bo nie ma opisane, zobaczymy na koniec rundy. Na moje będzie brało godła od najwyższego możliwego bonusu, tego po 6 szt każdego innego
 

DeletedUser

Guest
Coś dla noł liferow ;d

Tylko bez inwektyw proszę :D a tak poważnie to fakt jeśli chce się cokolwiek uzbierać to trzeba cały czas klikać, tym bardziej że 4 championów w wiosce 69% na udane odparcie ataku to żadna gwarancja obrony, nazbierałem po 2 - 3 godła z każdego rodzaju po czym zostawiłem 4 czampionów do obrony i już mnie prawie rozebrali ;)
 

DeletedUser

Guest
Zebrałem cały komplet i jak niby mogę go zamknąć bo nie widzę takiej opcji na świecie 91 ????
 

DeletedUser

Guest
Nie mogę zrozumieć o co chodzi z tymi zestawami. Mam praktycznie po 3 godła każdego rodzaju( nie mam tylko smoka), a bonus "Praca po nocach" dalej jest dla mnie nie dostępny chociaż wymaga tylko 2 zestawów.
 

DeletedUser

Guest
Nie mogę zrozumieć o co chodzi z tymi zestawami. Mam praktycznie po 3 godła każdego rodzaju( nie mam tylko smoka), a bonus "Praca po nocach" dalej jest dla mnie nie dostępny chociaż wymaga tylko 2 zestawów.

Wszystko pisze wystarczy przeczytać z zrozumieniem, zbieramy godła czy tam flagi do końca etapu, gdy etap się kończy po 50 paru h wtedy przyznają bonusy w zależności od tego ile uzbieraliśmy kompletów, bonusy trwają przez cały następny etap. Pozdrawiam
 

DeletedUser18304

Guest
Uważasz że otrzymanie czampiona za pp nie jest ułatwieniem w "konkursie" ? Konkurs to równe szanse, kupno czampiona za pp to większe możliwości walki dla kupującego :)

Uważam, że jest to nieistotny drobiazg. 9 rund, championy kosztujące po kilkaset PP, niewielu, myślę, zdecyduje się na zakup.
 

DeletedUser18304

Guest
Nie doceniasz tego jaką siłe ma chęć wygranej za wszelką cenę :)

Może i rzeczywiście. Na światach bez nowych funkcji premium też można kupować czempionów? Bo na innych i tak nikt rozsądny na poważnie nie gra. :D

Swoją drogą - na razie donatorzy kupowaliby kota w worku. Przy kolejnej rundzie mogą się zacząć poważne zakupy.

Bonusy, moim zdaniem, super przydatne nie są. Pojedynczy gracze nie zachwieją równowagi, jak to miało miejsce w przypadku.. hm.. przedostatniego eventu? Takiego, co za PP się surowce kupowało... Jestem spokojny. A jeśli ktoś wspomaga plemiona tysiącami zakupionych PP i wrzuconych w ten event - tym lepiej. :D
 

DeletedUser187942

Guest
ok,dzieki,a te bonusy sa tylko aktywne przez nastepna runde turniejowa i potem znikaja ? Jeżeli tak jest to bez sensu,na koniec tego "eventu" nic sie nie zyska.
 

DeletedUser

Guest
ok,dzieki,a te bonusy sa tylko aktywne przez nastepna runde turniejowa i potem znikaja ? Jeżeli tak jest to bez sensu,na koniec tego "eventu" nic sie nie zyska.

Bonus trwa przez kolejną rundę w której to zbieramy flagi za które dostaniemy bonusy na kolejną :) a co będzie po 9 czyli ostatnim etapie ? Hmm obstawiam ze wszystko wróci do normy tak więc 57 h x 9 = okolo 3 tygodnie gry na bonusach jesli je zdobędziecie a później uswiadomicie sobie "niektórzy" ze wyrzucili pieniądze w błoto. Ale z drugiej strony jesli uzbieracie Np 5 kompletów po 6 różnych flag w jednym etapie "co wedlug mnie jest niemożliwe" dlaczego ? Bo kilku czampionow w obronie nic nie daje i i tak was rozkradna ale zaluzmy ze macie 5 kompletów po 6 flag wtedy macie 5 x 20% ataku kawaleri tj. 100% do sily ataku to jest ogrom pogrom. No chyba ze sie nie sumują to mnie poprawcie
 

DeletedUser185533

Guest
Mam dwa kruki, dwie pantery, pięć dzików, sześć koni i siedem wiewiórek. Na ten moment otrzymałbym następujące bonusy: 2x Żelazna gwardia, 3x Podróż z flagą, 1x Praca po nocach i 1x Poszukiwacze, dozorcy. I nie widzę logicznej zależności między posiadanymi godłami a bonusami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry