Światy 90 i 91 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser179396

Guest
Patrzę temat zdominował świat 91 , lecz uważam , że szybciej i ciekawiej będzie na 90
 

DeletedUser

Guest
Ja napisałem tylko to co mi przyszło do głowy po przeczytaniu postu odnośnie świata 90... :)
 

DeletedUser187531

Guest
Pozmieniali szczegóły serwera. Przywrocili bonus nocny i morale
 

DeletedUser

Guest
Chojki nie koncza tak samo :)

No i stawiamy na starych znajomych a nie na lapanke z fo ;d

sklad sabatu owszem dobry ;p

Ciekawe czy s59 zdominuje ten swiat ;p

mowa oczywiscie o sabat & chojki ^^

Hę? Sabat?CHojki? przecież na 59 te plemiona mało co znaczyły.
Mam nadzieję, że tutaj zebrali lepszych graczy;p
 

DeletedUser105922

Guest
Hę? Sabat?CHojki? przecież na 59 te plemiona mało co znaczyły.
Mam nadzieję, że tutaj zebrali lepszych graczy;p

Więc kto wg. Ciebie tam się liczył? Muszki, Ojki i =NY=? ;D

Jeżeli chodzi o Sabat to skład jest lepszy. Choć brakuje jednego silnego ogniwa z 59 (Armant). Chojraki również w silniejszym składzie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dla mnie to kara dla ludzi lepszych i aktywniejszych :))

Przykladem jest moja sytuacja na s89. Mam obok siebie gracza ktory ma jedna wioseczke, rabus i grabiezca na 1, a przez morale ma zapewniona nietykalnosc poki co :) Oczywiscie gdybym chcial to bym go wyczyscil ale nie o to chodzi zeby w glupi sposob offy marnowac, tym bardziej ze w tej okolicy mam tylko jednego, z ktorego jeszcze musze farmic. Oczywiscie sie nie zale, zaczynajac gre na tym swiecie wiedzialem o moralach. :)

Na swiatach z nieograniczonym farmieniem mozna dac troche ''fory'' graczom ktorzy troche odstaja od czolowki, bo jak wiadomo potrzeba na prawde duzo czasu na taki swiat ale na swiatach bez farmienia nie widze wiekszego sensu ustawiania morali.
 

DeletedUser

Guest
Więc kto wg. Ciebie tam się liczył? Muszki, Ojki i =NY=? ;D

Jeżeli chodzi o Sabat to skład jest lepszy. Choć brakuje jednego silnego ogniwa z 59 (Armant). Chojraki również w silniejszym składzie :)

Tak:>
Bardzo się cieszę, ze będzie z kim pograć.:)
 

DeletedUser167856

Guest
Głupoty Destru gadasz, Chojki były najsilniejszym sojusznikiem Najemników i na froncie radzili sobie dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry