rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
No a jak, standardowo gral deff + lk jedna wioske na czysto podbilem tzn tylko lekka w wiosce zostawil a deff poza :p a 2 to juz zostawil deffa ;) I co najlepsze ? Ponoc atakowalem w 6 a ja mu wszystko wybilem... :p Tylko pogratulowac czarna, tak to jest jak sie nie umie przegrywac ;) A na poczatku taki cwany byles " Jak Cie podbije to Ci powiem czym grales" Za bardzo pewny siebie jestes i tyle :p Za tydzien moze kolejna rundke sobie tez zagram. AVE

Ja Ci tyle ze zeskanowałem wiec niewiem o co mu chodzi chyba ze liczy za kilku nas , ale on zawsze dostaje i zawsze atakuje go masa graczy';} a złaszcza toci co wiedza zawsze gra deff wieci nikt sie niechce rozbijac:)http://screenshooter.net/2222237/ietaxvd
 

DeletedUser179909

Guest
Będzie ktoś na rundzie od 21:00 do 23:30 jednocześnie siedząc na ts ?? ;) Bo zapowiada się nudny wieczór
 

DeletedUser

Guest
siemanko co tam slychac gotuje se rosol i jest dobry bedzie za pozniej co tam slychac w wielkim swiecie widze ze czarna standardowo baty dostaje hhehehe brawo cejterrrrrrrrrrr




ostatnio przejołem go z deffem i lk poza wioską i to bez fejków , nie wiem co on chciał zrobić :D
 

DeletedUser180091

Guest
]szymon297 25.05. 21:27
Ogarniesz sie? mnie atakuje 3 wioski moge zglosic nielegalny sojusz chcesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178152

Guest
bo w tych latach na sp nobki były? a ty pewnie na skryptach jechałes...

w tamtych latach byl poziom. co runde mozna bylo spotkac puszka, polaka,gazde,mefa. Fajnie sie grało. a btw na dzisiejszej rundzie od 21 to kto grał? Ty czy Twój brat? :D wysłał na mnie miljon atakuf, i ogólnie beka, źle cofłem ubił topory. Jak poprosiłem o wyskoczenie na ubijanie ofa to słał po 100lk, dostawał kontry na 1235ms i nie uciekał?? czy Ty nie uciekałeś? Skrypt nie zadziałał? :O PRZYKRO :(. Umowabyła na całą lk, ja waliłem całą, on po 100lk i ani jednej konretnej kontry :/
 

DeletedUser178225

Guest
w tamtych latach byl poziom. co runde mozna bylo spotkac puszka, polaka,gazde,mefa. Fajnie sie grało. a btw na dzisiejszej rundzie od 21 to kto grał? Ty czy Twój brat? :D wysłał na mnie miljon atakuf, i ogólnie beka, źle cofłem ubił topory. Jak poprosiłem o wyskoczenie na ubijanie ofa to słał po 100lk, dostawał kontry na 1235ms i nie uciekał?? czy Ty nie uciekałeś? Skrypt nie zadziałał? :O PRZYKRO :(. Umowabyła na całą lk, ja waliłem całą, on po 100lk i ani jednej konretnej kontry :/

Ja nie grałem jak rundy niegram to nie wbijam nawet;0 a co do skryptów nie posiadamy takich mam za due lagi to samo co recznie bym uciekał":) meff,czy polak wez groszek ale to juz jest zły przykład:) polak potrafi wies budoac nic wiecej tak samo jak meff klinuje całym deffem i mu nie wychodzi to niech klinuje100 pika a reszte zostawi jakby sie nie udało a nie klepie deff zeby wyparował:)

--------------------------------------------------------------

Spokojnie jeszcze nie wbilam bo mnie od 21 nie bylo wiec nie chcialam juz wbijac na rundke. Na dzien kobiet mnie zapros to wbije :)

Bede pamietał:D
 

DeletedUser178152

Guest
jak ja grałem to i kliny umieli wbijac i kontre poslac :D fajnie sie uciekało :D btw. na sp teraz też często wpadają darmy z deffem poza wsia :D chyba każdy wie o kim mowa :]
 

DeletedUser179721

Guest
też właśnie nie wiem :D Na początku był tylko ten Bandit, a teraz jest jeszcze Power i Slash :D Ciekawe...
 

DeletedUser171672

Guest
Gosciu mowil, ze siedza razem na skaype :p Ale Ten bandit przynajmniej sojuszow nie lamie :)
 

DeletedUser177745

Guest
Kto wygrał Mistrzostwa Polski ktoś wie? Bo tak się składa, że nie miałem czasu śledzić do końca :)
 

DeletedUser177745

Guest
Czyli przynajmniej przegraliśmy z wycięzcami tylko :) Zawsze jakiś honor :p Wgl. gra ktoś jeszcze ze starej ekipy? Bo u mnie taki tam pro widzę czasami pyka a tak poza tym?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
co tam ciekawego na sp:D?
po przeczytaniu, ze kiedys byly noobki na sp, a teraz prosy - padlem.
 
Do góry