rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser171672

Guest
Prosy typu Makap, Polakumie czy N O O Bhar to lamusy jakich malo.. Z tamtych czasow to trzech ogarnia: lamus keymil, wioska i step :p
 

DeletedUser180001

Guest
straszgo napisał:
po przeczytaniu, ze kiedys byly noobki na sp, a teraz prosy - padlem.

Prosy powstają nowi ale tylko jak grają na nowych rundach.
Ci co są w topkach nadal grają aktywnie więc nie wykluczysz ich ;)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Witam, po nieco długiej przerwie, chciałem tylko napisac ze jednak kultura na sp sie nie zmieniła. NO ale cóz przeciez swiat leci w doł a nie w góre. Jesli mozna zapytac aktywnych graczy na kogo trzeba uwazac byłbym wdzieczny za kilka nickó. Chciałem sobie troszkę 'umilić' czas wiec prosze o wyrozumiałośc jesli ni ebede odpisywał na zadne wiadomości. Nie chce znowu wracac do nałogu. Do zobaczenia na rundach
 

DeletedUser

Guest
noi juz wiem kto gra pod nickami - Bandit Room . i - Power Room ., pod tym pierwszy jest bajus(verum?tergum?) pod drugim(tygrysek)
 

DeletedUser177480

Guest
Ej właśnie o co chodzi z tymi Roomami

HEE CO DO nich to ci moge powiedzieć że jeslij jeden poleci na ciebie nie da ci rady to drugi poleci heee


wczoraj też tak miałem leciał bajus klin i kontra potem leciał ten drugi nik ale na pewno to nie tygrysek , to podsatwiłem defik i kontra poszłą jeszcze na ofa mu reszte . i tak ja przegrałem ,ale rozprawiłem się z ofami .

dzięki czemu ego wygrał hip hip hura :)

--------------------------------------------------------------

Gra ktoś o 18:00 ?

Szukam kogoś do plemienia :D



dobre z tego co widziałem do godziny 19;00 miałes 500 pika co za lamka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184324

Guest
Dobrze wiedzieć kim jestem haha . A no daliście plamę po całości Black
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Oj masz rację, gdybyśmy nie zjechali, to byście wygrali. :) Ale wpadłem na to zbyt szybko i dwa ataki załatwiły sprawę.
A potem byłeś w czarnej pupie.

Chociaż tak samo mogę powiedzieć, ze Danielek nie dałby nic, jeśli nie musiałbym wyjść niemal na pół godziny. :)
 
Do góry