rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 8391767

Guest
Witam,
dziś do nas w roli moderatora dołączyła Fiolk. Przywitajcie koleżankę miło i ciepło. Mam nadzieję, że będziecie z nią równie dobrze albo i lepiej współpracować jak ze mną.

Pozdrawiam
etriel
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Witam :)
Jak już etriel napisała będę Jej tu pomagała :) Mam nadzieję, że starczy mi cierpliwości dla Was, a Wam życzę cierpliwości do mnie :)
 
Wynik reakcji
6
Witam :)
Jak już etriel napisała będę Jej tu pomagała :) Mam nadzieję, że starczy mi cierpliwości dla Was, a Wam życzę cierpliwości do mnie :)

A Witamy :D
Chętnie bym napisał do kogo tej cierpliwości potrzeba aż nadto, ale na co nam kolejny dzień pełen spin i wyzwisk :)
Tylko roboty na początek byłoby więcej^^

Nie wiem serio z kim bede gral, ale mysle,ze cos z Nevem ogarne ;)

A już myślałem że wszyscy o mnie zapomnieli xd
 

DeletedUser180091

Guest
BloodIsMyLife kolejny... od 23 do 2:20 sojusz, wspólne skany, przejmowania itd., a jak zobaczył że nie wygra to kareta poprzedzona czyszczeniem z zasta...

Nie gram szybkich więcej definitywnie, za dużo niedojrzałych gra ;/

BloodIsMyLife dzisiaj o 00:27

Pomyślimy;p

Speedmaker666 dzisiaj o 00:26
sojusz?



Wspólne skany? o_O raz mi dałeś skana z zasta. Nie waliłem w Ciebie z zasta tylko full offem. Twój kolega dał deffa . Padło bez strat... Nawet klina nie wsadziłeś... Zrobiliśmy Was z kijkiem jak chcieliśmy :3 Pozdro 600:>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Witam :)
Jak już etriel napisała będę Jej tu pomagała :) Mam nadzieję, że starczy mi cierpliwości dla Was, a Wam życzę cierpliwości do mnie :)

czesc kochana :* widze kolejna sycylka stala sie czescia mod-teamu :) zycze wytrwalosci!:)

co do turnieju moze sam zagram w kolejnym, kto wie ;)
 
Wynik reakcji
1.428
BloodIsMyLife dzisiaj o 00:27

Pomyślimy;p

Speedmaker666 dzisiaj o 00:26
sojusz?



Wspólne skany? o_O raz mi dałeś skana z zasta. Nie waliłem w Ciebie z zasta tylko full offem. Twój kolega dał deffa. Padło bez strat... Nawet klina nie wsadziłeś... Zrobiliśmy Was z kijkiem jak chcieliśmy :3 Pozdro 600:>


Serio? :) Jak tak uważasz, to nawet nie będę się tu z tobą rozpisywał, bo to trochę żałosne ;}

Grunt, że rundę wygrałeś i samopoczucie dopisuje. A to, że przed wysłaniem karety mnie na PW zablokowałeś też o niczym nie świadczy, z pewnością myślałeś że wszystko jest w porządku i ci się przez przypadek blok wcisnął.

Ehh, kończe, jak daka dziecinada tu jest to szkoda czasu na szybkie tracić, cześć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 7388697

Guest
teraz w szybkie graja dzieciaczki bez kręgosłupa moralnego, większośc z nich to młodzież gimnazjalna nie wiedząca co to przyjaciel/kolega/dobra impreza/robienie coś poza domem :)
 

DeletedUser179503

Guest
Nie chodzi o to, że wygrywa, nie mamy z tym żadnego problemu, to co pisze Zumir nie tyczy się twojego brata lecz ogółu ludzi grających na SP. Normą jest łamanie sojuszy, nasyłanie graczy, granie na nielegalnych skryptach. To, że twój brat wygrywa, nie ma nic do rzeczy.
 

DeletedUser171672

Guest
To nie podpisujcie tych glupich sojuszy. Grajcie deff+lk i jedzcie wszystkich :)
 

DeletedUser183985

Guest
gratki dla andrewa za walkę szkoda że mi nup sojusznik ubił 1600lk to wtedy byś nie miał tak łatwo :)


hym ... cóz dodać 3 kontry dostałeś :)

ja tb uciekłem klina dostałeś plus + uwaliłem sąsiada co sojusz złamał offik 1600/1700 :)

graty .
 

DeletedUser158592

Guest
Jakies dziwne te szybkie sie staly . Nagle leci na Ciebie 20 atakow od 5 chlopa ktorzy siedza razem na ts :D Kazdy z nich zero umiejetnosci zreszta . Nie gralem kilka miesiecy ale dalej zyje w przeswiadczeniu ze Keymil , Meff ... dlugo nic , ja i reszta Aefowo klikajcowej hałastry . Pozdro nooby
 

DeletedUser176913

Guest
Andrew - czasy się zmieniły. Kiedyś sojusz osobisty na szybkich to była podstawa. Teraz natomiast zawrzesz sojusz a za pół godziny lecą od niego ataki...

PS nie radzę Wam zawierać sojuszu z martuss2121.
 

DeletedUser179503

Guest
Ja radzę w ogóle nie zawierać sojuszy osobistych ;) Co najwyżej z kolegą wystartować i wspólnie grać ;)
 

DeletedUser

Guest
Andrew - czasy się zmieniły. Kiedyś sojusz osobisty na szybkich to była podstawa. Teraz natomiast zawrzesz sojusz a za pół godziny lecą od niego ataki...

PS nie radzę Wam zawierać sojuszu z martuss2121.

jak ci nie pasuje to ci taki odlot na sp zrobię że po ochronie katasy będą latać
 

DeletedUser181290

Guest
Takie sojusze o jakich wy tu piszecie to niemal zawsze koncza sie tak samo jak sie rozwinie to leca krzyze najlepiej nie zawierac albo grac z kumplami tak to jest life is brutal zwlaszcza na szybkich ;d
 
Do góry