rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser159420

Guest
w z takimi sp caly czas top 1 i na koncu jeden odda wioske 2 cwelowi 8k i wygra jakis no name , a mnie jadą przez cala runde robie kontry kliny mam 250k RO a gdy top2 ma tylko 22 , i jeszcze jestem 2 ... w niech mnie pocalują no name

właśnie poczułeś to co ja często czuje z tym, że ja to lepiej znosze bez agresji, takie życie trzeba ogarniać wszystko żeby takich zagrożeń nie było
 

DeletedUser

Guest
tak czy siak jest 2-3 graczy DOBRYCH na rundach ;)

czyli ty coma i cttr właśnie pokazaliście jacy słabi jesteście :)

na forum jesteście non stop , na ts coma i cttr tak samo :)

a rundy nie potraficie wygrać spinacie że "gimbusy" grają teraz na SP i wygrywają ale gdy się szkoła zacznie , wygrywać będzie ego coma :)

przecież to pokazuje samo w sobie że te gimbusy są lepsi niż wy , jak teraz nie potradicie rundy wygrać , i sami piszecie że zaczniecie wygrywać wtedy gdy na rundzie będzie 2-3 dobrych graczy i nie będzie wogóle pzm i jeszcze się tym cieszycie ...


soory coma i ego ale te gimbusy was jadą , i gimbusy mają tylko 7h w szkole i Ci bez życia grają dalej :)

ale ja się do nich nie zaliczam ;c
 

DeletedUser

Guest
Atak na Dope (491|510) K54 dzisiaj o 08:27:54:478 0:01:49 przerwij
Atak na Dope (491|510) K54 dzisiaj o 08:27:54:578 0:01:49 przerwij
Atak na Dope (491|510) K54 dzisiaj o 08:27:54:678 0:01:49 przerwij
Atak na Dope (491|510) K54 dzisiaj o 08:27:54:778 0:01:49 przerwij
Atak na Dope (491|510) K54 dzisiaj o 08:27:56:478 0:01:51 przerwij
Atak na Dope (491|510) K54 dzisiaj o 08:27:56:578 0:01:51 przerwij
Atak na Dope (491|510) K54 dzisiaj o 08:27:56:678 0:01:51 przerwij
Atak na Dope (491|510) K54 dzisiaj o 08:27:54:778 0:01:51 przerwij

to sie nazywa precyzja:) hehe
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
LOl ;d

jak widze jak 18 latkowie, czy tam 16-17 smieja sie z gimbazy, to mi sie smiac chce ^^ bez urazy Panowie :D wcale tak dawno w gimnazjum nie byliscie :pP

i co jak co - ale wy tez mniej rundek bedziecie grac, no chyba ze nie chodzicie do szkoly jak ja, zeby na koniec roku zaliczac wszystko :D
ale to juz kto co lubi... :p

ja mam 18 lat, i w bimbazie byłem 3 lata temu, wiec juz troszke ^^
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
czyli ty coma i cttr właśnie pokazaliście jacy słabi jesteście :)

na forum jesteście non stop , na ts coma i cttr tak samo :)

a rundy nie potraficie wygrać spinacie że "gimbusy" grają teraz na SP i wygrywają ale gdy się szkoła zacznie , wygrywać będzie ego coma :)

przecież to pokazuje samo w sobie że te gimbusy są lepsi niż wy , jak teraz nie potradicie rundy wygrać , i sami piszecie że zaczniecie wygrywać wtedy gdy na rundzie będzie 2-3 dobrych graczy i nie będzie wogóle pzm i jeszcze się tym cieszycie ...


soory coma i ego ale te gimbusy was jadą , i gimbusy mają tylko 7h w szkole i Ci bez życia grają dalej :)

ale ja się do nich nie zaliczam ;c

czuje, ze na prawde masz jakieś problemy ze swoją osobowością. :D
poza kolegami są także inne priorytety. ale spokojnie- jak juz mowilem, kupie lapka bede gral, bo na tym aktualnym pasjans nawet nie chodzi.
gimby mają 7h w szkole, a my bedziemy mieli 4h na uczelni ^^ albo i wolne od wykładów. nie pamiętam kiedy ostatnio zjechał mnie ktoś na sp ;d ostatnio jak wszedłem oddałem wioske Keymilowi(mozesz zapytac) :] czyli nie grałem na serio, bo wszedłem tylko dlatego, że Meff był na rundzie i zapytaj sam jego, ile pw wymienilismy ;)

ps. jak dysponuje odrobinką czasu, to wbijam i czytam jak sie pienisz do wszystkich, niezła polewa jest z Ciebie. :D bo na forum wystarczy aby napisać post, a to zajmuje 5min. runda trwa 5h, wiec spora różnica.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.053
czuje, ze na prawde masz jakieś problemy ze swoją osobowością. :D
poza kolegami są także inne priorytety. ale spokojnie- jak juz mowilem, kupie lapka bede gral, bo na tym aktualnym pasjans nawet nie chodzi.
gimby mają 7h w szkole, a my bedziemy mieli 4h na uczelni ^^ albo i wolne od wykładów. nie pamiętam kiedy ostatnio zjechał mnie ktoś na sp ;d ostatnio jak wszedłem oddałem wioske Keymilowi(mozesz zapytac) :] czyli nie grałem na serio, bo wszedłem tylko dlatego, że Meff był na rundzie i zapytaj sam jego, ile pw wymienilismy ;)

ps. jak dysponuje odrobinką czasu, to wbijam i czytam jak sie pienisz do wszystkich, niezła polewa jest z Ciebie. :D bo na forum wystarczy aby napisać post, a to zajmuje 5min. runda trwa 5h, wiec spora różnica.

potwierdzam:d bałem sie idziesz w karete skanuje a tam 50lk do farmienia:)
 

DeletedUser178452

Guest
kamil123456 jestes zalosny wszedzie defy... az brak słów

jestem żałosny bo nie gram tak jak ty byś sobie tego żądał?
jeśli tak, to ty jesteś bardziej żałosny
już to gdzieś pisałem ale napisze jeszcze raz każdy gra po swojemu i nikomu nic do tego!
aha i nie jestem kamil123456 tylko kamil12346 niby mała różnica ale zupełnie inny gracz
i nie zrywam sojuszy tak jak niektórzy 'mistrze'
http://img209.imageshack.us/img209/464/8d93.png
http://img199.imageshack.us/img199/958/irn3.png
 

DeletedUser

Guest
jestem żałosny bo nie gram tak jak ty byś sobie tego żądał?
jeśli tak, to ty jesteś bardziej żałosny
już to gdzieś pisałem ale napisze jeszcze raz każdy gra po swojemu i nikomu nic do tego!
aha i nie jestem kamil123456 tylko kamil12346 niby mała różnica ale zupełnie inny gracz
i nie zrywam sojuszy tak jak niektórzy 'mistrze'
http://img209.imageshack.us/img209/464/8d93.png
http://img199.imageshack.us/img199/958/irn3.png

cotytutaj robisz nigdy nie byl mistrzem i nigdy nie bedzie...

a i jeszcze jedno wioska startowa 626 mistrzostwo swiata chyba najlepsza konfiguracja , pozdro
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
My nie nie gramy, dlatego nie wygrywamy, bo tak jak Łukasz napisał, są inne priorytety. :)

Powodzenia od jutra dzieci. :)


@. Mistrz Painta piszę o noł nejmach, a sam nic nie znaczy. x.x
 

DeletedUser169458

Guest
czyli ty coma i cttr właśnie pokazaliście jacy słabi jesteście :)

na forum jesteście non stop , na ts coma i cttr tak samo :)

a rundy nie potraficie wygrać spinacie że "gimbusy" grają teraz na SP i wygrywają ale gdy się szkoła zacznie , wygrywać będzie ego coma :)

przecież to pokazuje samo w sobie że te gimbusy są lepsi niż wy , jak teraz nie potradicie rundy wygrać , i sami piszecie że zaczniecie wygrywać wtedy gdy na rundzie będzie 2-3 dobrych graczy i nie będzie wogóle pzm i jeszcze się tym cieszycie ...


soory coma i ego ale te gimbusy was jadą , i gimbusy mają tylko 7h w szkole i Ci bez życia grają dalej :)

ale ja się do nich nie zaliczam ;c

pokaż mi rundę,na której ostatnio grałem. Po za tym, to kto ty jesteś , że z nowego nicku piszesz?

ahh, no tak, mistrz ortografii.

Ja nie gram każdej rundy. Gdybym wbił na całą rundkę, to zapewne byłaby topka, jak zawsze. ale tobie ciezko zrozumiec, ze czasu nie ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
czuje, ze na prawde masz jakieś problemy ze swoją osobowością. :D
poza kolegami są także inne priorytety. ale spokojnie- jak juz mowilem, kupie lapka bede gral, bo na tym aktualnym pasjans nawet nie chodzi.
gimby mają 7h w szkole, a my bedziemy mieli 4h na uczelni ^^ albo i wolne od wykładów. nie pamiętam kiedy ostatnio zjechał mnie ktoś na sp ;d ostatnio jak wszedłem oddałem wioske Keymilowi(mozesz zapytac) :] czyli nie grałem na serio, bo wszedłem tylko dlatego, że Meff był na rundzie i zapytaj sam jego, ile pw wymienilismy ;)

ps. jak dysponuje odrobinką czasu, to wbijam i czytam jak sie pienisz do wszystkich, niezła polewa jest z Ciebie. :D bo na forum wystarczy aby napisać post, a to zajmuje 5min. runda trwa 5h, wiec spora różnica.

lol ostatnio co cie przejałem jak pusty byłeś to cie niby jakieś noobki nie zjechały?

pokaż mi rundę,na której ostatnio grałem. Po za tym, to kto ty jesteś , że z nowego nicku piszesz?

ahh, no tak, mistrz ortografii.

Ja nie gram każdej rundy. Gdybym wbił na całą rundkę, to zapewne byłaby topka, jak zawsze. ale tobie ciezko zrozumiec, ze czasu nie ma.


nie raz cie widziałem na rundkach. Cieżko się przyznać, że coś poszło nie tak i wolałeś wyjść i niż się męczyć? Ja tak mam nie raz nie dwa, że strace offa na defiarzu który jest kratke obok to czasem wyjde bo nie chce mi sie odrabiać ale potem nie pisze, że nie gram, że nie gram na serio, że ma ktoś mi pokazać rundke na której ostatnio byłem. Ludzie zrozumicie to, że życie to nie same sukcesy i to odnosi się też do plemion.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
nitro ma racje ;P ile to razy sie wtopilo na deffiarzu :D

coma tak gadasz, a malo to razy widzialem jak do etapu 1000pkt konczyles gre, bo wtopiles cos :D? i wtedy to nie brak czasu, tylko wtopa ;d
nie jestes taki pro jak sadzisz ^^
 

DeletedUser169458

Guest
Zwykle gram godzinę , poaatakuje kogo mogę, i wychodzę . Całą rundę ostatnio grałem pare dni temu od 2 k która trwała 2 godziny.
plemiona to nie jest gra , w którą muszę grać , tak jak np mistrz painta. Ja sobie wbiję, zrobię offa, poaatkuje graczy, i wychodzę, gdyby mi się chciało grać, tak jak kiedyś, to byś inaczej pisał :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
hahaha masz na mysli, tak jak na koncie distrubia xd?

srednia 25 na runde, to nie jest jakis mega wyczyn. ;) na 67 rund miales 6 zwyciestw ;d
 
Do góry