rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser159420

Guest
nitro ma racje ;P ile to razy sie wtopilo na deffiarzu :D

coma tak gadasz, a malo to razy widzialem jak do etapu 1000pkt konczyles gre, bo wtopiles cos :D? i wtedy to nie brak czasu, tylko wtopa ;d
nie jestes taki pro jak sadzisz ^^

nikt nie jest taki pro jak sądzi bo wszystko zależy od tego co zagra przeciwnik i od szczescia ale lepiej wkręcać sobie i innym, że każde się wygrywa
 

DeletedUser

Guest
cos mi sie wydaje ze nowy mistrz spin cie zaraz na pojeydnek wyzwie.... Nitro badz czujny
 

DeletedUser

Guest
pokaż mi rundę,na której ostatnio grałem. Po za tym, to kto ty jesteś , że z nowego nicku piszesz?

ahh, no tak, mistrz ortografii.

Ja nie gram każdej rundy. Gdybym wbił na całą rundkę, to zapewne byłaby topka, jak zawsze. ale tobie ciezko zrozumiec, ze czasu nie ma.

grasz caly czas capie i 1h masz czas bo po 1h cie jadą od razu , i nikt nigdy nie pisal ze jestes pro , hahahahahahahahahaha sam sobie tajk piszesz i teraz zaprzeczasz
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
@Nitro: Ja straciłem offa, a nie ktoś mi go zjechał. ;) A po to on jest, żeby niszczyć innych, a, że czasami nie pomoga to w wygraniu to inna sprawa i sam dobrze to wiesz.

Długo jej nie utrzymałeś, jak i głównych.
 

DeletedUser159420

Guest
a czy ja mówię o Tobie? :)

akurat toczyłeś dyskusje ze mną i z poxopem

@Nitro: Ja straciłem offa, a nie ktoś mi go zjechał. ;) A po to on jest, żeby niszczyć innych, a, że czasami nie pomoga to w wygraniu to inna sprawa i sam dobrze to wiesz.

Długo jej nie utrzymałeś, jak i głównych.


no właśnie o tym mówie, straciłeś czyli zostałeś zjechany bo jakby ci to powiedzieć nie masz wojska, ktoś cie przejmuje = zjechany. Mi potem nie poszlo na karete się nie udało przejać gościa on wyłał chwile po mnie wstawiłem klina ale resztkami offa nie wystarczył - więc już nie miałem po co grać i wyszedłem, ale czy pisałem gdzieś, że mnie nie pojechali? szczęscie nie dopisało - zdarza się, a wiele graczy chce wmówić, że najlepszym się nie zdarza co jest bzdura
 

DeletedUser

Guest
widzieliscie jakie rundki rozplanowane miód malina jakby ktos 30 pp pozyczyl byl bym wdzieczny
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Możliwe.. Ale ja nie rozumiem tego jak można w wakacje zamulać przed kompem, grając w plemiona..:)

jak ma sie czas, to sie siediz ;) ja teraz do 16-17-18 poza domem jestem, to i nie pisze :p

i ten tekst :D "Szkoła się zaczęła to teraz rodzice wyłączją dzieciaczkom komputerki "

przypomne, ze masz 16 lat :D "dorosly" :)) hehehe.
 

DeletedUser178503

Guest
jak ma sie czas, to sie siediz ;) ja teraz do 16-17-18 poza domem jestem, to i nie pisze :p

i ten tekst :D "Szkoła się zaczęła to teraz rodzice wyłączją dzieciaczkom komputerki "

przypomne, ze masz 16 lat :D "dorosly" :)) hehehe.

Powtórze jeszcze raz.. Nigdzie nie pisałem, że jestem dorosły..
 
Do góry