rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 8391767

Guest
Przypominam wszystkim użytkownikom tego forum, że są tu pewne zasady ujęte w regulaminie forum oraz poszczególnych regulaminach działu. Proszę o przestrzeganie. Offtop, spam, napinki i skakanie sobie do gardeł będą nie tylko usuwane ale i odpowiednio wynagradzane, zgodnie z taryfikatorem kar. To nie jest ławka pod blokiem, to forum dotyczące SP i proszę się tego trzymać.

Pozdrawiam
etriel
 

DeletedUser

Guest
Powtórze jeszcze raz.. Nigdzie nie pisałem, że jestem dorosły..

widocznie można grać we wakakacje , jak i można grać w roku szkolnym , nie masz czasu grać ? nas to nie obchodzi ja akurad miałem czas to sobie grałem we wakacje , teraz też jak mam czas to gram , więc skończ wreszcie pisać o swoim życiu bo to jest gra i nie chce mi się słuchać tego jaki jesteś fajny,kochany i wszystko ,ocenie Cię z gry a nie z tego ilu masz kolegów ,bo szczerze mam to gdzieś,forum służy do pisania na temat SP , a nie tego że dzieciaki grają we wakacje bo nie mają życia a w roku szkolnym żegnają się z komputerami...
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
no dzisiaj maratonik jak najbardziej udany.

do moderatora- czy to jest spam? przytaczam tematyke dzisiejszych rund- prosze napisac na pw dlaczego moj poprzedni post zostal usuniety
 

Deleted User - 8391767

Guest
Witam,
dziś rozpoczęliśmy wprowadzanie zmian na dziale SP. Zmiany mają ułatwić poruszanie się na forum.
Wprowadzone zostały także nowe/poprawione regulaminy poszczególnych tematów forum SP. Proszę się z nimi zapoznać.
Miłej gry życzę.
 
Do góry