rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser158592

Guest
gdyby nie to ze formalnosci musialo sie stac zadosc i pierwszego nooba rzeczypospolitej detoxa trzeba bylo zjechac to powalczylbym o top1 :)
 

DeletedUser155263

Guest
na tamtej rundzie sie ogólnei powalilem i na rozbudowe cchialem to wygrac bo runda do 20 myslalem a do 20;30 miałem
off-a miałem
5k topa 2800lk i 300 trana
no i reszta deff-a
bo na poczatek lk uciekalem po 10s z wioski jak lecialy ataki

mna rozbudowie ucieklem wszystkim nawet na 2k ;) ale jak zajelem sie pałacem to mnie wypzredzili

i posałelm szlachcia na goscia sklinował mi 2 . zanim mi wrucilo to bylo 20;27 posalelme replay i co sie stało 10s do konca topka murowana wioska 6k i sesja wygasła ;*
 

DeletedUser

Guest
to sie sle 50 fejkow przed szlachte i juz:p hahah kmicic zjechany bys zostal az milo nawet klinwoac nie umeisz i kontrowac tyle ze spaomawales mi katasami i lekka bo inaczej wygarc nie umeisz a nie ucieklbys przed kontra to defa narobiles lamusie:) a i dzieki ze masz mnei za prosa bo takim wlasnie jestem dla ciebie jak bys byl taki dobry zagral bys pojedynek bez defika i bys pokazal co umiesz bo jeszcze nic nie poakzałeś poza narobieniem defa i naparzanie we mnei lekka 3 razy mneijsza ilsocia niz ja mam , nawet pojedynku nei umiesz uszanowac, szkoda ze nei dogralem do konca rundy bo po przejeciu bonera i kmicica moglbym zajac sie naszym prosem keymilem:)

PS kropas rozbudowa na rundzie 500 pkt jest malo wazna 4k pkt max i masz karete i ful ofika a tyt mailes 7k pkt :D

keymil co obcokrajowcy cie na nocce zjechali? bo widzialem cie w RO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Ech co nie wejde tutaj to ciągle jedno i to samo, a mianowicie detox spinający że został zjechany przez Kmicica bo gra deffem... masakra ileż to można czytać..
Dla mnie detox jesteś po prostu słabszy, bo skoro on daje rady narobić tyle deffa że nie możesz się przez to przebić (robiąc topki i lekką, gdzie on tylko defka może robić w koszarach) to dla mnie jest to jedyne wytłumaczenie że nie ogarniasz.. A wyzywanie na pojedynek to już wogóle błazenada, bo czego ma to dowieść? że technicznie jesteś lepszy, ale w warunkach "polnych" dostajesz baty co runde.. też lubie grać deff + lk w pierwszej wsi do zagrody 28, gdzie potem po podbiciu kolejnej przechodzę do offa w głównej. Każdy ma swój system gry i skoro nie dajesz rady swoim to znaczy że coś tu chyba jest nie tak?

Nie wiem co się z Tobą stało, kiedyś się fajnie grało a teraz iść z Tobą do plemienia to niejako samobójstwo bo za każdym razem kończy się zjechaniem,.. zresztą ostatnio często gram, zresztą Ty tak samo a przyznam że nie przypominam sobie żebyś jakąś runde do końca dociągnął od 26pkt, ba nawet do drugiej wsi masz problemy.

To moja obiektywna opinia o tym co tu czytam, więc nie traktuj tego jako ataku jakiegoś osobistego, bo prywatnie nic do Cb nie mam.
 

DeletedUser165622

Guest
Dobrze gada chlop ;D! Detox kolejny raz pokazujesz , ze jestes nadal dzieckiem.Nikt mu nie kaze graf offem , kazdy ma swoja taktyke , a ty z uporem maniaka ciagniesz ciagle to samo , odpusc juz , bo zenade robisz.elo!
 

DeletedUser

Guest
tez mialem z nim do czynienia ale lepsza walka byla z einfachem szkoda ze defy mial bo bym go w 5 minut lyknal ale niestety ful ofikow chyba z 4 stracilem bo klin przeskoczyl:p dobra runda premka wygrana lesio nie ma co sie lamac pozniej juz sobie nei dalem ofa ubic stad male RO a zawirowane? to zawirowane trzeba scisnac ino
 

DeletedUser142568

Guest
JA NIKGO NIE NASYŁAŁEM!!!
żal mi Cię Lesio,boli CIę to,ze Cię po prostu zjechalem i tyle. Teraz sobie wymyśliłeś wymówkę,że niby we 3 Cie atakawoliśmy.Nikogo nie nasłałem ja gram uczciwie,a nie tak jak ty kupujesz darmy od edinia.
Aha i bym CIę nie zaatakował,gdyby nie fakt,że odbiłeś mi 2 wioski,wołałem na ts,ze masz to cofnąć,ale tego nie zrobiłeś,to zrobiłem sobie 8 karet i poleciałem an Ciebie,parę offików ubiłem i Cię podbiłem SAM i tyle. JEszcze chcialem się pogodzić z Tobą i zapytalem się czy cofnąc ataki? a ty odpowiedziałeś do mnei wulgaryzmem i tyle.
 

DeletedUser

Guest
sluchaj jak mailes 40 wioch ja mialem 21 i tarcilem wiochy:p nniemiec bundt zrobil lekki ale szybka riposta pare klinwo w tym nieudanych i stanalem na nogi i pozniej juz z gorki:p chcialem top2 ogolnie ty odskoczyles ostro i tyle bylbym zadowolony nawet z top3

a atakow dostawalem duzo ale RO na offach nei nabije zabardzo:p
 

DeletedUser142568

Guest
Gdyby nie fakt,że zabrałem lesiowi 10 wiosek i ubiłem z 8 offów to byś nie wygral;/
 

DeletedUser

Guest
jak juz mowilem zadowolil bym sie top2 top3. jestes z siebie dumny? bo mi to nei zaimponowalo wcale
 

DeletedUser169681

Guest
ja potwierdzam nie warto z nimi grać z zawirowane ciacho takiego gracza jak on dawno na sp nie widziałem ,wszystko zrobi a by wygrać nie patrzy sojusz nie sojusz a by wiocha a teraz będzie miał za swoje tam gdzie zagra i ja zagram będzie miał ataki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
tez mialem z nim do czynienia ale lepsza walka byla z einfachem szkoda ze defy mial bo bym go w 5 minut lyknal ale niestety ful ofikow chyba z 4 stracilem bo klin przeskoczyl:p dobra runda premka wygrana lesio nie ma co sie lamac pozniej juz sobie nei dalem ofa ubic stad male RO a zawirowane? to zawirowane trzeba scisnac ino

Dzisiaj go na dwóch rundach rozwaliłem, mocny zawodnik:) widze że łoi cały dzień:)
 

DeletedUser165622

Guest
wygralbym to , ale lesio na obrzezach mial same darmy tam , a ja na srodku musialem szukac kogo musze atakowac,,, a po drugie gralem do 22 gdzie bylem top1/top2 , to i tak cud ze lesio na tylu darmowkach odskoczyc mi nie mogl , moj brat wszedl i przez 30 min wiochy nie podbil
 

DeletedUser

Guest
ehhhehe myslalem ze chociaz mnei skontrujesz bahahaha ale nie doczekalem sie

wygralbym to , ale lesio na obrzezach mial same darmy tam , a ja na srodku musialem szukac kogo musze atakowac,,, a po drugie gralem do 22 gdzie bylem top1/top2 , to i tak cud ze lesio na tylu darmowkach odskoczyc mi nie mogl , moj brat wszedl i przez 30 min wiochy nie podbil

1 wygrana runda czyzby?
 

DeletedUser

Guest
co skontrować jak tylko raz zaatakowałeś i ci wszystko padło?;P

ale myslalem ze wycofasz mi defa i pokazesz klase hahha

ten 2 raport mogles sobei darowac miszczu bo dobrze wiesz ze wioska byla juz barbarzynska ja kzostawilem tam lekka... dam ci dobra rade za duzo mieczy robisz lekka bym to wyczyscil a za malo pikow:) kmic robi w proporcjach 2000 na 500 :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry