rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser162819

Guest
Jak nie było reguły?? Była,była tak jak w ustawieniach jest napisane.
Gdy tylko mi lekka do wioski wróciła to do 50 % spadała moc wojska ;)
 

DeletedUser169681

Guest
a co ma powiedziec że grac nie umie i dostał atak od jakiejś osoby i przegrał?:p sa bajkopisarze ale on i bajus z funnym będa jechani na każdej gdzie zagram nie walcze o topke byle im namieszać :p dzieci o sojusz prosza i błagają a po ochronie synchro ślą na ts się cieszą lamy;P
 

DeletedUser

Guest
cche ktos dograc szwdy bo musze spadac? dwa fajne ofiki dwa fajne deffy jest sznasa na topke
 

DeletedUser171672

Guest
Hahahaha zal mi was.. ;/ Atakował mnie Lowca noobow, kamil12346, Lord Wooda i ktoś tam.. Nie pamiętam już.. ;/ A i pozdro d@nce to :) Atakujesz mnie a razem w plemieniu jestesmy.. LOL ;/ A ty sobiska tak umiesz grać, że mi kontry po 5 s puszczasz i po rodzicach na tsie jezdzisz ;/
 

DeletedUser153746

Guest
Hahahaha zal mi was.. ;/ Atakował mnie Lowca noobow, kamil12346, Lord Wooda i ktoś tam.. Nie pamiętam już.. ;/ A i pozdro d@nce to :) Atakujesz mnie a razem w plemieniu jestesmy.. LOL ;/ A ty sobiska tak umiesz grać, że mi kontry po 5 s puszczasz i po rodzicach na tsie jezdzisz ;/

jak chcesz to ci zwróce stray hehe i oddam te wsie i ide;p
 

DeletedUser161505

Guest
aj się na kasty nadziałem 7 minut przed końcem rundy i agro mi uciekło :(
 

DeletedUser162819

Guest
A na mnie kilka ładnych offików w ostatnich minutach razem wpadło i znowu topka RO pozostała :p
 

DeletedUser161505

Guest
ja miałem raj bo non stop kontrować mogłem i RA siadało na koniec wszedłem w kasty z ryckiem i mnie zbombardowano we 3 w ratusz hihi z 30 na 1 lvl :)
 

DeletedUser169681

Guest
Hahahaha zal mi was.. ;/ Atakował mnie Lowca noobow, kamil12346, Lord Wooda i ktoś tam.. Nie pamiętam już.. ;/ A i pozdro d@nce to :) Atakujesz mnie a razem w plemieniu jestesmy.. LOL ;/ A ty sobiska tak umiesz grać, że mi kontry po 5 s puszczasz i po rodzicach na tsie jezdzisz ;/

nie gadaj bzdur z 5s nie uciekłeś a po rodzicach nie jade bo tego nie lubie odpowiedziałem tym samym tonem którym zwróciłeś się do mnie na ts fuznny prosiłi błagał o sjojusz po czy odstałem od ciebie synchro tom nic chwla i dosyąłem od niego pomimo sojuszu wchodze ts a tam oczywiście w y obaj
 

DeletedUser171672

Guest
nie gadaj bzdur z 5s nie uciekłeś a po rodzicach nie jade bo tego nie lubie odpowiedziałem tym samym tonem którym zwróciłeś się do mnie na ts fuznny prosiłi błagał o sjojusz po czy odstałem od ciebie synchro tom nic chwla i dosyąłem od niego pomimo sojuszu wchodze ts a tam oczywiście w y obaj

1. Ja z tb sojuszu nie miałem... Byłeś zagrożeniem w okolicy, więc cię zaatakowałem.. Wyczyściłem ci deffa, ale lk uciekłeś.. Po czym dałeś mi kontre 5s :)
2. Nie miałem ustawionej ucieczki, bo barbarek nie można było podbijać i nie mogłem uciec szlachtą.
3. Siedziałem na ts'ie, więc powiedziałem żeby cię ktoś dobił.. A, że był to funny to mnie to nie obchodzi..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1. Ja z tb sojuszu nie miałem... Byłeś zagrożeniem w okolicy, więc cię zaatakowałem.. Wyczyściłem ci deffa, ale lk uciekłeś.. Po czym dałeś mi kontre 5s :)
2. Nie miałem ustawionej ucieczki, bo barbarek nie można było podbijać i nie mogłem uciec szlachtą.
3. Siedziałem na ts'ie, więc powiedziałem żeby cię ktoś dobił.. A, że był to funny to mnie to nie obchodzi..

w takim razie powinienes kliknac w ranking zjechac na sam dol i znalezc gracza ktory juz nie gra by na nim ustawic sobie ucieczke , proste
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser158592

Guest
Detox noobie po co na kazdej rundzie jak jestes zjechany i przejety piszesz usprawiedliwienie w priofilu ? :D
 

DeletedUser

Guest
to nei bylo suprawiedliwienie dostalem w pewnej chwili duzo atakow i jeden byl wlasnie ta lekka co wpadla we mnie i gdy klikalem ucieczke pokazalo mi "nie masz wystarczajacej ilosci jednostek" i pozniej wpadaly lekkie comy i jakiegos koelsia i ubily mi wszytsko nei mam pretensji ale szkoda ze atakoali w 6 bodajze
 
Do góry