Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Mógłby ktoś wymienić jakie plemiona startują na świecie 70 ?

wiele plemion startuje:
JWP,*SiM*,[NW],Solar, GoPro,|B|,PTS,KonTru,RUMBLE,ZPT, RetBul ,*PG*,RoS,ANTY,D.S., NapalW,NapalW,Skrót, Fenix,NOOB,Empire,E*z*L,~TPS~,PANCER,~eBc~,....etc
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser161505

Guest
nom na 70 26k a na 71 12k
ale nie porównajmy może poziomu tych światów
bez kito liczy się jakość nie ilość
po prostu fajny świat będzie plemienia po 100-600 członków + bez znanych plemion (są może 2 )


Poczekaj aż ruszą te światy na 70 z 26k graczy zrobi się 10k grających reszta wioski po 26 pkt. A na 71 będzie dużo wolniej spadała aktywność graczy i w rezultacie więcej osób będzie na 71 świecie. Dodajmy jeszcze tych co pewnie wejdą już po starcie.
 

DeletedUser

Guest
a może się skuszę;) Nałóg nie pozwala zapomnieć o sobie:) świat 71 - ktoś kogo znam startuje?:) ja tylko lajcik, bo kupę roboty mam
 

DeletedUser161082

Guest
wiele plemion startuje:
JWP,*SiM*,[NW],Solar, GoPro,|B|,PTS,KonTru,RUMBLE,ZPT, RetBul ,*PG*,RoS,ANTY,D.S., NapalW,NapalW,Skrót, Fenix,NOOB,Empire,E*z*L,~TPS~,PANCER,~eBc~,....etc

No widzę że konkurencja będzie :D Myślałem że znajdzie się tylko kilka plemion z którymi będziemy mogli powalczyć, a tutaj miła niespodzianka :D
 
Wynik reakcji
481
Zaremb, może będę w jego okolicy xDD

Ignorek, dobrze wiesz jak ten świat traktuje...

A co do poziomu na tym świecie. Pogadamy za ~4 miesiące jak już te wszystkie ekipy polecą jak muchy na nowy świat...jaki poziom będzie tam...
 

DeletedUser

Guest
jak teraz tworzą się te plemiona to one wystartują w jednym miejscu? a i w jakiej odległości od siebie będą Ci gracze co z sobą chcą grać?
 

DeletedUser

Guest
Miałem skończyć z tą grą, ale ostatnio natchnęło mnie żeby wejść zobaczyć ile jest światów i o proszę świat bez farmienia na który się skuszę :) Przyjmie ktoś muszkę z 59 do swojego plemienia? Pisać :p
 

DeletedUser135245

Guest
Jak na razie to jedno z lepszych plemion powstało a raczej remake z pl 36
PANTWO
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Przy okazji aktualne rankingi są po najstarszych nickach na plemionach, jestem w top21 ! W końcu jakieś top gdzie jestem lepiej niż 1k -.-
 

DeletedUser

Guest
oj speed 2.0 i brak farmienia to to co tygryski lubią najbardziej. budzik obrzydnie ;D
 

DeletedUser126727

Guest
RetBul faworyt :D
I słyszałem o jeszcze innym plemieniu z trzydziestego któregoś świata, ale nie pamiętam już nazwy...
Jak sobie przypomnę, to napiszę :D

Na ś71 zapraszam, tam bardzo dużo dobrych ekip.:)

No jest bardzo dobra ekipa Pantwo z s36, jesteście młodymi nóbkami więc nie znacie.
Dla mnie wszystkie ekipy z s 70 i s71 im mogą buty szorować , dziwie się że taki mało ambitny świat wybrali .
Jak na razie zjadą wszystko co będzie dychało:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Az się zdziwiłem, że tyle pieskow i panienek udało sie ściągnąc na ten świat:)
Juz na 64 było nas sporo ale rozproszeni po całym swiecie.
Teraz bedzie zabawa:)
 

DeletedUser

Guest
zapomnialeś dodać i =WD=
Dwie potegi św36 połaczyły się w jedność "PANTWO" i "=WD= " ,będa podbijać kolejny świat,i na pewno do nich będzie nalezał ten świat.

MOże trochę skromności?
Jak pzreczytałem ten tekst, to aż spadłem z krzesła ze śmiechu... skoro to takie pr0 ekipy, to skzoda że o nich nie słyszałem;/ Skromności bo jest wiele lepszych :)
 

DeletedUser172258

Guest
Dla mnie św. 70 jest ok:D ale ten 71 św. to porażka;/ ale raczej zagram na obu. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry