Wersja 8.7 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zmiany dla mobile jak najbardziej:)
Spodziewałem się że zaczerpniecie jakieś pomysły od naszych graczy.
 

DeletedUser163612

Guest
A ja się pytam... Co to ma być zamiast starego znaczku zagrody, gliny itp. ?! Chyba gra teraz jest próbowana być przerobiona na bardziej bajkową.. od tego Grepolis jest. o_O
 

DeletedUser

Guest
Ja się pytam: Jak tu żyć, tu takie zmiany, jak żyć?
To mnie wprost poraża!
 

DeletedUser162692

Guest
gracze posiadający KP mają coraz to większą przewagę nad graczem bez KP...
niedługo plemiona.pl będzie grą p2w - pay2win
tylko kase by chcieli ;)

A jaką przewagę wprowadza ta modyfikacja? Mam wrażenie że nawet nie przeczytałeś jej opisu i w ciemno wbiłeś ten komentarz...
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.006
A jaką przewagę wprowadza ta modyfikacja? Mam wrażenie że nawet nie przeczytałeś jej opisu i w ciemno wbiłeś ten komentarz...

Proszę nie wyjmować mi słów z ust :D

A ja się pytam... Co to ma być zamiast starego znaczku zagrody, gliny itp. ?! Chyba gra teraz jest próbowana być przerobiona na bardziej bajkową.. od tego Grepolis jest. o_O

No nie przesadzajmy... powiem szczerze, że gdyby nie to, że widziałem tę zmianę na rozpisce, to wcale bym nie zwrócił uwagi na te różnice... jak dla mnie to są one kosmetyczne... ot, drewno będzie leżało "ukośnie w lewo" zamiast jak dotychczas "ukośnie w prawo"...
Bajkowo by było, gdyby surowce się zmieniły np. na gumijagody :)
 

DeletedUser162692

Guest
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem. Czy to ja czegoś nie widzę w liście zmian? Czegoś nie rozumiem? Może mnie oświećcie :)
 

DeletedUser110177

Guest
a zmiany dla ulepszenia gry na kontach 100 milionowych to kiedy ?
 

DeletedUser168872

Guest
Nie wiem, kiedy zostały zmienione opcje powiadomień w Menedżerze konta, ale teraz opcja pierwsza jest bez sensu.
Była taka
Attack_notifications.png


A jest : Gdy pojawi się pierwszy atak !!! - jak masz jakieś ataki i tą opcję zaznaczoną, to nie dostaniesz żadnego powiadomienia, choćby ich tysiące szło.

Czemu to zmieniono i czemu po cichu!?

Druga opcja da się zmienić, ale na po 2 atakach

Support nawet się nie zająknął o zmianie.
 

CrusherPL

Zwiadowca
Wynik reakcji
41
.

Dobre jest to, że wersja mobilna będzie także dostępna bez KP.
Ale ciągle ulepszacie tylko rzeczy, które są dozwolone na KP, szkoda ...
 

DeletedUser

Guest
A ja napisze tyle że ta wersja mobilna bez KP to wymuszenie zakupu KP. Bez KP nie moge zobaczyć rankingu, napisać PW, sprawdzić forum w plemieniu.. NIC. totalne dno. a skąd wiem?
wbiłem na NET i tam jest już ta wersja i co? i taka wersja mobilna, która jest jakby wymuszona nie pozwala mi nic zrobić.

Więc albo mam coś z głową i nic nie mogę znaleźć albo na prawde zrypali sprawę.
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Mi się podoba nowa mobilka i KP nie trzeba więc fajnie. Bo zamiast tej starej to wolałem normalną na przeglądarkę używać :)
 

DeletedUser161505

Guest
Ciekawe zmiany ;p Dobre posunięcie z mapką. Ale ja mam pytanie dlaczego do nas zmiany docierają kilka tygodni po ogłoszeniu ich w innych krajach.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Nie do końca rozumiem. Kilka tygodni przed nami, to wchodzi na betę i tylko tam. Następnie około tydzień przed planowanym update wszystkich wersji, robiona jest aktualizacja na dwóch, trzech wersjach językowych, by sprawdzić czy wszystko jest OK. A potem lecą wszystkie pozostałe w ciągu jednego lub dwóch dni.


Dodam jeszcze info odnośnie fullscreenu dla mapy:

Używa on API zrobionych na HTML5, których nie obsługują wszystkie przeglądarki. Z najczęściej używanych dotyczy to Opery oraz IE. Ikona fullscreen pokaże się tylko wtedy, gdy gra wykryje, że przeglądarka obsłuży tę technologię.


Lista przeglądarek obsługujących fullscreen:
http://caniuse.com/fullscreen

Opera prawdopodobnie zacznie obsługiwać fullscreen od następnej wersji.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry