Warsztat DarthMo

  • Rozpoczynający wątek DarthMo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
scaled.php


No tu nie zaszalałem na szybko robione,bo na pojedynek eh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak tak coraz lepiej, jednak każdy grafik wie że w pomyśle jest cały trud.

W moim przypadku jest odwrotnie ;) Mam mnóstwo fajnych pomysłów, lecz gorzej z ich wykonaniem, bądź znalezieniem odpowiednich materiałów ;]




Darth a robiłeś jakieś prace wektorowe? Mam na myśli w corelu np :)
 

DeletedUser

Guest
W moim przypadku jest odwrotnie ;) Mam mnóstwo fajnych pomysłów, lecz gorzej z ich wykonaniem, bądź znalezieniem odpowiednich materiałów ;]




Darth a robiłeś jakieś prace wektorowe? Mam na myśli w corelu np :)

Nie przyszło mi się jeszcze tym bawić a co :D?
 

DeletedUser

Guest
A tak tylko sie pytam, bo wszelkiego typu loga najlepiej (moim zdaniem) w corelu sie robi ;)
 

DeletedUser

Guest
No tam to jest taka rysunkowa robota odręczna według mnie fajnie to wygląda dla oka może kiedyś tym się zabawię :pP

scaled.php


to jedziem dalej :D podoba nie podoba jest na zamówienie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
AA no patrz nie widziałem :p temat jest lipny nigdy nie wymagaj rozmiarów rzadko kto ci przyjmuje wyzwanie wtedy a ja nie mam czasu wgl ^^ :D
 

DeletedUser

Guest
Widzę tutaj kilka tekstur i render. Ogólnie fajnie to wygląda :)
 

DeletedUser168931

Guest
Tworzysz piękne pracę a ta ostatnia jest miodzio :) Zrobiłbyś mi sygne nawiązującą do Naruto :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tworzysz piękne pracę a ta ostatnia jest miodzio :) Zrobiłbyś mi sygne nawiązującą do Naruto :confused:

No w tym tygodniu na pewno nie dam rady ponieważ mam inne prace niedokończone na zamówienia tutaj i się jeszcze nie wywiązałem z tego :D

Ale na przyszły tydzień będę pewnie nową serię zaczynał więc wtedy możemy pogadać :0
 

DeletedUser

Guest
scaled.php


Jakoś nie miałem dzisiaj pomysłu na sygnę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
kopiakopiacopy2ofsuarez.png


Praca nie jest odkryciem ameryki ale miałem kłopotu trochę ponieważ pierwsza wersja była o 50% lepsza od tej a ja niemądry nie zapisałem i mi się jakoś komp ściął :p co ale co nie jest najgorzej :p

http://graffika.pl/battles.php?mode=view&id=9577


jak ktoś chce to niech głosuje w tym pojedynku zostało 5 dni a zaczęło się jakieś 5min temu :DD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Teraz prace extra nie to co przedtem ;d

Zrobisz avek do gry z napisem one*shot i Therios a tematyka jakieś rycerstwo albo inne pierdoły średniowieczne :)
 

DeletedUser

Guest
jak nie zapomnę to tak :p tylko jutro na gg podaj wymiary i jak to ma wyglądać bo mi pomysłów brakuje a ja jutro tak szybko nie będę ponieważ osiemnastka moja będzie mocna w znacznej mierzy alkoholu :p pewnie o 14:00 lub 15:00 będę kto wie zaczynam za 2h :p nara :p
 

DeletedUser

Guest
Witam żyję jak widać po tym poście :p dzisiaj tło coś z B&W źle nie wyszło moim zdaniem jakoś kolorki mi się fajnie skleiły nie jest najgorzej ^^

scaled.php


A tak nikt nie ocenia krytyków nie ma dziwne nikt nic nie oceni :p? co można lepiej by zrobić ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry