Światy 64 i 65 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Również mam ochotę wystartować - św. 65 interesowałbym mnie najbardziej, z uwagi na szybkość 1.6 która mi najbardzie odpowiada.
Zatem szukam starych wyjadaczy do wspólnej gry, niekoniecznie znajomych ale graczy z jako takim pojęciem oraz stażem:

o no to bardzo sympatycznie :) w takim razie chyba i ja zawitam na Ś65 :)
w plemiona gram wystarczająco długo mi się wydaje :) ok 4 lat a teraz przerwę miałam z powodów osobistych, ale jakby nie patrzeć to wydaje mi się że znam się na rzeczy, tak więc może dogadamy się :)
 

DeletedUser

Guest
o no to bardzo sympatycznie :) w takim razie chyba i ja zawitam na Ś65 :)
w plemiona gram wystarczająco długo mi się wydaje :) ok 4 lat a teraz przerwę miałam z powodów osobistych, ale jakby nie patrzeć to wydaje mi się że znam się na rzeczy, tak więc może dogadamy się :)

Nie znam Was ale mam nadzieję, że na s65 będzie bardzo ciekawa rozgrywka i wysoki poziom.
 

DeletedUser146889

Guest
Te ustawienia to porażka.

64 świat za kasę, a na 65 znowu rynek gdzie będzie więcej multi niż graczy.

Miłej gry na takim syfie
 

DeletedUser

Guest
Jeśli patrzeć na forum gdzie są poszukiwane ekipy to sporo plemion już na starcie będzie :)

Czyż będzie żeś niewiniątek?
 

DeletedUser

Guest
Wioski szare [barbarzyńskie] z których się farmi surowce, rozwijają się tylko do 1000punktów.
 

DeletedUser

Guest
O co chodzi rozwój barbarek do 1000?

że będa osiągać max ok 1000 pkt ^^
---------
ten komentarz podsumował nowe światy najlepiej...)

Hmmm...
Niby dyskusja na temat światów 64 i 65... a zdaniem, które najlepiej odzwierciedli moje odczucia odnośnie powstania tych światów brzmi tak: kiedy rusza ś66? :D

Niby na każdym ze światów jest coś godnego uwagi... ale jest też coś, co strasznie psuje zapał do gry...

s64 to premium... i niech nikt nie mówi, że i bez tego można grać - bo można, ale niech ogarnięty gracz usiądzie na ten s z 5k PP ^^

s65.. paczki... szkoda, że nie monety, ale jeszcze to można przeżyć.. - jednak ten rynek już nie - brak łuczników, rycka..

cóż... jeżeli już klikne, to raczej 65, przynajmniej z grubsza przypomną się stare dobre czasy - więc jakby kto miał ogarniętych ludzi ze starych światów - dajta znać PM'em...

Pozdrowionka i powodzonka all :)
 

DeletedUser

Guest
Jak od teraz nie będziemy grali na 64 to na kolejnych światach będziemy słabi co nie?
 

DeletedUser103504

Guest
Masa nowych twarze widze się pojawiła. Czyżby trolle trzymające poziom łośka czy tam kochasia? :)


Po ponad półrocznej przerwie przyszła pora na zalogowanie się i popykanie przez moment. Kto wie może i na dłuższa gre. Mam nadzieje, że grają jeszcze jakieś znajome twarze poza tymi z którymi mamy zamiar założyć plemię i chociaż troszkę promować inny rodzaj rozrywki :)


Limit farmienia - cieszy
Brak dodatków za kase - nawet w łóżku człowiek nie czuje się lepiej
Styl - Ohhh yeeeeehhhh



Pozdrowiam nupów i nupików! :)
 

DeletedUser

Guest
Kurde! Czekałem tyle czasu a chyba nie wystartuję, bo dzisiaj się dowiedziałem, że w czwartek jadę nad jezioro na 4 dni ;/ Niby fajnie, ale byłem przygotowany na piątek, miałem tak ładnie zrobić plemię, cały czwartek i noc sobie pofarmić a potem ogarniać na telefonie a tu lipa z planów.

No i co :D ? 4 dni po starcie nie możesz wejść :confused: ? Co , za duża strata do ,, topki " :D:D ?
 

DeletedUser131953

Guest
No i co :D ? 4 dni po starcie nie możesz wejść :confused: ? Co , za duża strata do ,, topki " :D:D ?

Nie zdołam zrobić plemienia, kiedyś chciałem zrobić 5 godzin po starcie i ludzie nie dochodzili chociaż full zaproszeń było, co parę dni były wymieniane i tak wszyscy dochodzili tylko do tych w których było conajmniej 30-40 osób.
 

DeletedUser

Guest
Nie zdołam zrobić plemienia, kiedyś chciałem zrobić 5 godzin po starcie i ludzie nie dochodzili chociaż full zaproszeń było, co parę dni były wymieniane i tak wszyscy dochodzili tylko do tych w których było conajmniej 30-40 osób.

Jak się nie pisze wiadomości rekrutacyjnych to się nie dziw, że Ci ludzie nie dochodzą :)
 

DeletedUser144151

Guest
przede wszystkim jeżeli chce tworzyć plemie od podstaw to powinien wystartować później będzie miał większe szanse że jego plemie dłużej wytrzyma na obrzeżach niż w centrum
 

DeletedUser168164

Guest
przede wszystkim jeżeli chce tworzyć plemie od podstaw to powinien wystartować później będzie miał większe szanse że jego plemie dłużej wytrzyma na obrzeżach niż w centrum

Nie dość, że konkurencja mniejsza to jeszcze mniej farmerów...
 

DeletedUser58223

Guest
a tam mniej farmerów;) ja zawsze gdzieś na obrzeżach jestem;) i zawsze podobnie się kończyło na starym stylu:) do tej pory wiele osób nie zrozumiało technologii;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry