Wersja 8.3 - komentarze

Status
Zamknięty.

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Dwa światy wychodziły gdy były duże aktualizacje np, 6.0 czy 7.0, teraz tak czy tak wychodzą 2 św bo jeden jest z nowymi funkcjami premium a drugi bez nich
 

DeletedUser144151

Guest
na to nie licz,skoro aktualizację mają już gotową i kończy się jej testowanie
 

DeletedUser155044

Guest
Wszystko dobrze in plus, za wyjątkiem zmiany:

"Dodane linki (...) i "Podziel się na Facebooku" w paru miejscach."

Przecież to jest ewidentna reklama tego portalu. Jeżeli ktoś chce korzystać z Facebooka, to powinien to robić poza tą grą. To jest gra, a nie portal społecznościowy.

Pragnę przypomnieć, że jest to sprzeczne z funkcją konta premium, gdzie reklamy nie mają mieć miejsca.

Może Dział Reklam/Marketingu poinformuje graczy jakie profity będzie miała InnoGames GmbH w wyniku wprowadzenia Facebooka do gry????

Czy po tym zostaną wprowadzone nowe linki do innych portali? Może np. polityczne, randkowe, religijne dorzucicie jeśli będą wyjątkowo opłacalne dla Firmy? Przecież kupujemy premium. Czy Firmie to nie wystarcza???
 

DeletedUser159480

Guest
Jak to jakie? Zapewne pieniężne.. a przy okazji to jedna z form reklamy Plemion, ludzie będą pisać o Plemionach na fejsie, zapewne to skusi jakiś % ludzi do zalogowania się.. i może zostaną na dłużej.

"Pragnę przypomnieć, że jest to sprzeczne z funkcją konta premium, gdzie reklamy nie mają mieć miejsca." - odpowiem w taki sposób: konto może zostać skasowane bez podania przyczyny.

Nie liczyłbym na zbyt wiele, a już na pewno na wycofanie tej nowości w nowej wersji.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Wszystko dobrze in plus, za wyjątkiem zmiany:

"Dodane linki (...) i "Podziel się na Facebooku" w paru miejscach."

Przecież to jest ewidentna reklama tego portalu. Jeżeli ktoś chce korzystać z Facebooka, to powinien to robić poza tą grą. To jest gra, a nie portal społecznościowy.

Co widzę? Plemiona reklamują Facebooka? :p Szczerze powiem, że brzmi to dziwnie. Byłoby tak faktycznie, gdyby FB miał 10k userów. Ale on ma ich obecnie około 900 milionów. Czyli trzy tysiące razy więcej niż Plemiona. Innymi słowy to nie my reklamujemy FB, ale FB reklamuje nas, dzięki każdej treści jaką gracze tam udostępnią.
Czy to nie jest logiczne?
 

DeletedUser155044

Guest
Co widzę? Plemiona reklamują Facebooka? :p Szczerze powiem, że brzmi to dziwnie. Byłoby tak faktycznie, gdyby FB miał 10k userów. Ale on ma ich obecnie około 900 milionów. Czyli trzy tysiące razy więcej niż Plemiona. Innymi słowy to nie my reklamujemy FB, ale FB reklamuje nas, dzięki każdej treści jaką gracze tam udostępnią.
Czy to nie jest logiczne?

W takim razie proszę nam graczom powiedzieć, czy to Facebook będzie płacił za to, czy może Plemiona będą płaciły? Odpowiedź wyjaśni wszystko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.009
W takim razie proszę nam graczom powiedzieć, czy to Facebook będzie płacił za to, czy może Plemiona będą płaciły? Odpowiedź wyjaśni wszystko.

Nie rozumiem o co pytasz... Jeśli wyślesz koledze link do jakiegoś artykułu np. na Onet.pl to znaczy, że Onet płaci Tobie za to, czy Ty płacisz Onetowi? A jeśli napiszesz koledze, że grasz w Plemiona.pl to znaczy że jesteś opłacony przez nas, czy że nam za to zapłacisz?
Skąd pomysł, że jeśli ktoś korzysta z FB i opublikuje na swoim profilu np. wiadomość "Zobaczcie jaki mam fajny raport z walki" to z tego tytułu Facebook czy Plemiona będą płaciły (komu? sobie nawzajem?)

Bryfft wyjaśnił mechanizm, wg którego to działa: gracz publikuje na swojej tablicy na FB coś związanego z plemionami (oczywiście z własnej nieprzymuszonej woli, nikt go do tego nie zmusza), a jego znajomi (lub ktokolwiek inny - zależnie od ustawień profilu) to widzą, mogą komentować itd. I być może w ten sposób znajdzie się ktoś, kto wcześniej nie słyszał o grze Plemiona i dzięki temu wpisowi odnajdzie swój sens życia. :) Ot i tyle.

To przy okazji zaproszę na oficjalny profil Plemion na portalu FB. Jako takie podsumowanie tego wątku dyskusji. :)
http://www.facebook.com/Plemiona
 

DeletedUser155044

Guest
Reklama jest reklamą. Proszę nie mydlić oczu graczom. Może niedociekliwi i nie bystrzy przyjmą Wasze argumenty, ale nie reszta. Wciąż nie odpowiedziano na moje pytanie, a właściwie pytania?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.009
A Ty stworzyłeś jakąś własną spiskową teorię dziejów i czekasz aż ktoś jeszcze poza Tobą zacznie w nią wierzyć?

Proszę nie mydlić oczu graczom. Może niedociekliwi i nie bystrzy przyjmą Wasze argumenty, ale nie reszta.

Nie mydlimy oczu tylko wyjaśniamy jak to działa. To nie są "argumenty" ale po prostu "prawda". Nie wiem czemu uzurpujesz sobie prawo uważania się za bystrzejszego od innych, bo bynajmniej z tej dyskusji (w której nie chcesz pogodzić się z PRAWDĄ skoro nie odpowiada ona stworzonej przez Ciebie wizji) to nie wynika.
 

DeletedUser

Guest
a może udoskonalicie limit farmienia ? w taki sposób aby był reset o 24.
 

DeletedUser

Guest
Wow
Najbardziej podoba mi się powiadomienie push na wersjach mobilnych, ale także powinno zostać wyeliminowanie opóźnienie pushów na iOS. Status przyjaciół też jest dobrą opcją dla f2p.
Bardzo się cieszę :)
 

DeletedUser155044

Guest
A Ty stworzyłeś jakąś własną spiskową teorię dziejów i czekasz aż ktoś jeszcze poza Tobą zacznie w nią wierzyć?



Nie mydlimy oczu tylko wyjaśniamy jak to działa. To nie są "argumenty" ale po prostu "prawda". Nie wiem czemu uzurpujesz sobie prawo uważania się za bystrzejszego od innych, bo bynajmniej z tej dyskusji (w której nie chcesz pogodzić się z PRAWDĄ skoro nie odpowiada ona stworzonej przez Ciebie wizji) to nie wynika.

Panie kmic, wiem, że Pan słynie z wmawiania graczom, że w przypadku, gdy mają inne zdanie Pan usilnie stwierdza, że mają oni spiskową teorię dziejów. Możliwe, że to Pana to cechuje, a nie innych skoro stwierdza Pan, że inni widzą spisek? Niech Pan wyluzuje i nie będzie spięty co wskazuje na sposób wypowiedzi i proszę rzeczowo podejść do tematu, bo odpowiedzi wciąż nie ma, a to co przedstawiono, to filozoficzne fanaberie istniejące tylko w marketingu i reklamie, a tu jest potrzebna odpowiedź z zakresu ekonomii. Nie chcę z Panem polemizować, bo jest to niewykonalne, gdyż sposób Pana retoryki uniemożliwia to.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.009
Panie kmic, wiem, że Pan słynie z wmawiania graczom, że w przypadku, gdy mają inne zdanie Pan usilnie stwierdza, że mają oni spiskową teorię dziejów.

Nie Szanowny Panie. :) Otrzymał Pan odpowiedź na postawione pytanie (że nikt nikomu za nic nie płaci), ale nie przyjmuje jej Pan do wiadomości, bo nie jest zgodna z oczekiwaną przez Pana.
Skoro nie zadowala Pana odpowiedź prawdziwa i oczekuje Pan innej, to obawiam się, że niestety nie jesteśmy w stanie pomóc.
 

DeletedUser156889

Guest
najbardziej podoba mi się to:

- Usunięte opóźnienie w przeliczaniu RA gdy w walce zginęły wszystkie wojska atakującego.

Tą "zmianę" można podsumować następująco - it's not a bug, it's a feature :)

Reklama jest reklamą. Proszę nie mydlić oczu graczom. Może niedociekliwi i nie bystrzy przyjmą Wasze argumenty, ale nie reszta. Wciąż nie odpowiedziano na moje pytanie, a właściwie pytania?

W tym momencie to plemiona wykorzystują popularność fb i nie unoś się bo nie ma o co ;]

ps:

facebook padnie jak dziesiątki innych tego typu serwisów przed nim... kwestia czasu :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry