rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
postanowilem nie przejmowac i zrobic z rundki normalnej runde cat :)) udalo mi sie wygrac z jedna wioska :)) zarowno jak i premka za agro wygrania :))


Dobranoc :p
 

DeletedUser

Guest
teraz dobra rundka ;d ciekawa. My (BUJAKASZA) na APIKE. Mocno przycisneli ;d. Ale szybko ogarnelismy sie co sie dzieje i zaczelismy grac deffensywnie. byczos ponad 1 k pkt. przez katasy stracił. W 10 min 3 osoby narobiły 5 k deffa. Wszystkie offy się wtopiły, bo były wykończone na innych osobach. Jednak szybko zorientowaliśmy się, że to nie koniec bo wiele osób pomagało plemieniu APIKE. Chyba z 5-6 osób. Dalej zaczęliśmy cisnąć deffa. Obroniliśmy się ponieważ poprosiliśmy o pomoc naszych sojuszników. Zaczęliśmy atakować. Pierw przejeliśmy Keymila. Została 1 h do konca. Nasze offy marne ;d więcej miałem katasów niż lk. Chyba 300 ;d. Byczos, który już nadrobił straty lk na 3 i zaczął zabawę :D W koncu APIKE się przedostało, ale byczos jeszcze nie miał lk :x. Kolejny atak na byczosa jednak byczosik miał już troche lk i dał kontre. Wjechalem 250 katasami + ryckiem z ogniem w B-smarta. Jego 2 k deffa nic mnie nie bolało. Potem zdazylismy zrboic offa i bylo coraz lepiej. Ostatecznie 0,5 h do końca uzyskaliśmy większą przewagę, ale musże przyznać, że byliście godnymi przecikikami :)


PS:pOzdrowionka dla Shake your boom, który zjawił sie na rundce <33
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153359

Guest
nic nie powiem walka przednia byla tego nie czytam w sumie bylo 12 na 4 no ale niestety cos im nie wyszlo :D
 

DeletedUser162819

Guest
Ja też chyba każdą wygraną rundę dam sobie do opisu.Od razu wszyscy patrzyli jak na mistrza.
Szkoda,że ten link nawet nie jest z końca rundy,tylko zrobiony w trakcie...
 

DeletedUser

Guest
W dodatku on ma 2 wiochy i małe prowadzenie nad top 2, który ma 1 wioche -,-
 

DeletedUser162819

Guest
Gdzie jakieś rundki od rozbudowanej bardziej wiochy?
26p bardzo dużo,a takich z większą wiochę nie widziałem od dawna <beczy>
 
Do góry