Szlachcic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3865
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za "tak" czy za "nie"?

  • Jestem za.

    Głosy: 152 78,4%
  • Jestem przeciw.

    Głosy: 42 21,6%

  • W sumie głosujących
    194
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

ale jak zrobić 4 ataki pod rząd szlachcicami to by sie odrazu przejęło wioske :rolleyes:

Aha czyli o to tu chodzi, ale kto robi 4 szlachciców przed przejęciem? w takim przypadku musiałby ktoś przez kilka dni trzymać szlachtę w wiosce, a to ryzyko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Jestem przeciw, bp sprzyja to oddawaniu wiosek;] zresztą po co komu wioska na k1 jak gra na k99;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Pomysł Super I Nasz Kumpel Mógłby Nam Zbić Poparcie Więc Po Co Nam 4 Grubasów?? Jak Wystarczy Dobry Kumpel I 1 Grubasek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Aha czyli o to tu chodzi, ale kto robi 4 szlachciców przed przejęciem? w takim przypadku musiałby ktoś przez kilka dni trzymać szlachtę w wiosce, a to ryzyko.

ja tak robię :] chyba tylko debil mający ponad 100k przejmuje wioski wrogów jednym szlachcicem :)??
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Szlachcic

ja tak robię :] chyba tylko debil mający ponad 100k przejmuje wioski wrogów jednym szlachcicem :)??
tylko tu chodzi o co innego a nie o przejmowanie wiosek... tylko o przejecie wioski obok kolegow... majac wioske +3000 wszyscy sie na Ciebie czaja a watpie czy zrobisz 4 szlachcicow... predzej stracisz wioske ;) ja osobiscie trzymam na 2 i 4 swiecie szlachcicow w wioskach... szlachcice sa tani :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

ja tak robię :] chyba tylko debil mający ponad 100k przejmuje wioski wrogów jednym szlachcicem :)??

No to jestem debilem, ale wolę przejąć wioskę szybciej, bo nie wybieram wiosek o odległych o kilkanaście godzin i w tym czasie co się robi tobie drugi szlachcic mam wioskę przejętą
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Szlachcic

No to jestem debilem, ale wolę przejąć wioskę szybciej, bo nie wybieram wiosek o odległych o kilkanaście godzin i w tym czasie co się robi tobie drugi szlachcic mam wioskę przejętą
moze i tak tylko wyobraz sobie ze koles jest dobry i ma dobre plemie ktore pomaga i pomoc dojdzie w ciagu 3 najazdu szlachcica i wtedy stracisz ofa szlachcica i wioski :) wiec lepiej 4 szlachcicow zrobic bo koles ma duzo mniejsze szanse na ogarniecie i dostanie pomocy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

zawsze można zsynchronizować czasy ataku i niech prubują sie wbić :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Gdybyś atakował w odstępach 5h to by nie miało sensu
 

DeletedUser8503

Guest
Odp: Szlachcic

o czym wy tu piszecie? wogole nie na temat. Tu chodzi o możliwość ataku szlachtą powyżej 40h, mniejsza z tym jak to będzie się odbywać, każdy zrobi jak mu sie podoba. Niektóre posty do wywalenia. Mój także:D
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Szlachcic

jestem na tak mój kolega jest 50h zwiadem a szlachcicem z 110h lub więcej więc bym mu tam jakąś wiochę przeją i bym był koło kolegi a z tymi szlachcicami to ja bym się nie bał bo 2 silnych z okolicy jest ze mną w plemieniu a innych to nawet nieznam i sam jestem silny:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

to ograniczenie to najglupszy pomysl polskich adminow:mad: nie wiem co za kretynski powod ich do tego sklonil ale to zaprzecza zalozeniom gry. bo automatycznie uniemozliwia wysylanie szlachty na duza odleglosc, a co za tym idzie organizowania wspolnych, nawet dalekosieznych atakow. Na anglojezycznej wersji plemion - tribalwars.net, takie ograniczenie byloby nie do pomyslenia!!! Ech, dlaczego polacy zawsze musza zepsuc cos co jest dobre? po raz kolejny polscy admini glupimi pomyslami psuja gre:/ dobrze ze nie zrezygnowalem z gry na tribalwars, bo chyba oleje plemiona calkowicie zanim wymysla tu cos jeszcze glupszego :|
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: Szlachcic

Pomysł jest dobry, przyda się i nie łamie regul sredniowecza :p pzdr. :D
 

DeletedUser8469

Guest
Odp: Szlachcic

do samej gry ten topic na forum nic nie wnosi x)

ja jestem raczej przeciw, to co jest, to zostawcie adminom x)
 

DeletedUser12030

Guest
Odp: Szlachcic

dobry pomysł ale ja jestem blisko przyjaciół :)
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: Szlachcic


Po raz kolejny widze Twoją opinie bez uzasadnienia :/ Uzasadnij swoje zdanie, a nie tylko ciągle coś oceniasz bez argumentów, a na dodatek sam nic nie wymyslisz:/ No dalej napisz swoje argumenty ;] Czekam...
 

DeletedUser9439

Guest
Odp: Szlachcic


Tu jakos nic nie miales przeciwko, ale oczywiscie moge uzasadnic. Zalozmy zaczynamy przejmowac wioski kolo kolegow, zbieram sie was pare osob w jednej "kupie", i zaczynacie terroryzowac okolice, albo wasz o wiele mocniejszy kolega oczyszcza Ci wioski, a Ty tylko uzywasz szlachty(mimo tego ze jestes np. 20 knotynentow dalej) do przejecia jej. Wtedy rozmieszczenie graczy w o wiele mniejszym stopniu byloby losowe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Ja uwazam, ze to zly pomysl, jak chcesz przejmowac dalekie wioski to wystarczy prowadzic ekspansje w to strone co chcesz przejmowac wioche ... I wtedy limit nic ci nie da. Zreszto po co wysylac na pare dni szlachcica. Nawet jak masz kolegow , ktorzy ci zbijo poparcie to w tym czasie mozna 3-4 wiochy przejoc. I na dodatek morale przy wiekszej ilosci wiosek jest niskie jak sie atakuje slabego przeciwnika wiec nie mysl przeciez, ze bedziesz prowadzil ekspansje na innym kontynencie, bo bedzie to praktycznie niemozliwe (a na luksus wysylania daleko szlachty mogo pozwolic sobie tylko Ci z duzo iloscio wiosek)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Niespodobała mi się opcja, że szlachcic może podróżować tylko 40 godzin i 10 minut. Gdyby mógł podróżować nieskończoną iloś godzin moglibyśmy znajdować się koło przyjaciół.

Nie piszcie "to niesprawiedliwe!" Jeśli naprzykład widzicie jakiś atak za 115 godzin z łatwością można się zmobilizować.

Coś takiego mogłoby powstać na świecie 11 lub innym. Zresztą sami zadecydujcie.

Ps. Jeszcze jedno, widziałem kiedyś jak ktoś mówi, że jest za mało opcji w ankiecie, bo powinna być jeszcze "jest mi to obojętne". Jeśli jest Ci to obojętne to poprostu nie wypowiadaj się.

Bardzo dobry pomysł i popieram Twoją propozycję. Szlachcic powinien mieć nieograniczoną ilość czasu drogi tak samo, jak pozostałe jednostki wojskowe dostępne w grze. Jednak Niemieccy twórcy gry dali takie ograniczenie, ponieważ to ułatwiłoby grę.
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Szlachcic

Przyda sie na przyszlosc JESTEM NA TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry