Postęp prac nad Plemionami 8.0 - opinie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Fajna byłaby jeszcze opcja sortowania raportów według wiosek :). Tzn. zamiast każdą z osobna wyszukiwać to po prostu raporty z jednej wioski ustawiają się obok siebie ;P.


Będą jakieś plany co do funkcjonalności forum plemiennego?


Pomysł z minimapą jest świetny :). Teraz faktycznie czasem jej trochę brakuje na wielkości ;)
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
ja mam tylko jedną opinię

kropki : red&yellow i red&blue...
jakby to ująć... hmm....
do tej pory w ataku priorytetem była ...niebieska- 1 zwiadowca przetrwał- aha! coś widać!
i była niebieska kropeczka

potem dodali czerwono-zółtą
ok- fajnie, armia padła, coś się zniszczyło
luz blues

ale potem...to mnie tknęło że to się kupy nie trzyma
normalnie jak część zwiadowców padnie- jest...żółta..

więc- skoro już fajnie zaczęli rozbijać informacje...to może by tak logicznie do końca ?:)
bo
armia padła & coś rozwaliliśmy &..skan coś pokazał
i co wtedy?
nie będzie to kropka żółto-niebieska- bo nic poza skanem nie przetrwało
nie będzie czerwono -niebieska- bo ...coś się rozwaliło
więc ? ^^
 

DeletedUser

Guest
więc będzie żółto-czerwona bo chyba nie koperkowo-brązowa ;)
 

DeletedUser26709

Guest
8.0 kosmetyka czy poprawianie błedów?

kiedy poprawicie poważne błedy?

raporty/prześlij - jeśli nadawca skasuje raporty przed ich przeczytaniem - odbiorca nic nie otrzymuje. I nie obrażajcie tu własnej inteligencji pisząc mi, że to nie błąd. To jakbym musiał w komórce trzymać kopię wysłanego smsa aż do odczytania przez odbiorcę. Kopię emila, nawet ksero listu wysłanego Poczta Polską. Kiedy to ktoś poprawi?

odbiorca przesłanej paczki raporów. Raport przesłania można przenieść do dowolnego foldera. Ale kiedy się kliknie w Akceptuj przesłane raporty - rozpakowują się one w Folderze głównym. Błąd jak cholera. To jakby WinRAR pozwalał wskazac dowolny folder, a później rozpakowywał i tak na pulpicie. Wiem wiem, zaraz mi SuperSuport napisze, że to nie bład. Dlatego wam przestałem te błedy palcem pokazywać.

można wyświetlić sobie do 100 raportów. Ale przesłać 100 się nie da. Co gorsza nadawca nie dostaje zadnego info, że zawaliliście i raporty nie zostały wysłane. To pewno też nie błąd tylko moje czepianie się.

To jak? Kosmetyką się będziecie zajmować czy poprawianiem (własnych) błedów?

O tym, że wsie przypisane w Managerze do szablonu tracą to połączenie (mam choć na piśmie, że to bład) nawet nie wspomnę. Problem wyraźnie przerósł swych twórców.
 

DeletedUser

Guest
Noo z tymi rapkami, to będzie dobra sprawa przy dużych kontach ;) Nowa kropka będzie - Wojsko zginęło, ale zwiad przetrwał, coś takiego :D
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Da rade jeszcze wprowadzić nowe rzeczy do tej 8.0, skoro już są zmieniane raporty to ja koniecznie bym wprowadził coś takiego - http://forum.plemiona.pl/showthread.php?p=1122227#post1122227(może nawet cała taka opcja być tylko dla KP)

Poza tym mogliby kiedyś dodać w końcu ignorowanie działów na forum w plemieniu ;P No i ten długo obiecywany chat :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15287

Guest
kiedy poprawicie poważne błedy?

raporty/prześlij - jeśli nadawca skasuje raporty przed ich przeczytaniem - odbiorca nic nie otrzymuje. I nie obrażajcie tu własnej inteligencji pisząc mi, że to nie błąd. To jakbym musiał w komórce trzymać kopię wysłanego smsa aż do odczytania przez odbiorcę. Kopię emila, nawet ksero listu wysłanego Poczta Polską. Kiedy to ktoś poprawi?

odbiorca przesłanej paczki raporów. Raport przesłania można przenieść do dowolnego foldera. Ale kiedy się kliknie w Akceptuj przesłane raporty - rozpakowują się one w Folderze głównym. Błąd jak cholera. To jakby WinRAR pozwalał wskazac dowolny folder, a później rozpakowywał i tak na pulpicie. Wiem wiem, zaraz mi SuperSuport napisze, że to nie bład. Dlatego wam przestałem te błedy palcem pokazywać.

można wyświetlić sobie do 100 raportów. Ale przesłać 100 się nie da. Co gorsza nadawca nie dostaje żadnego info, że zawaliliście i raporty nie zostały wysłane. To pewno też nie błąd tylko moje czepianie się.

To jak? Kosmetyką się będziecie zajmować czy poprawianiem (własnych) błędów?

O tym, że wsie przypisane w Managerze do szablonu tracą to połączenie (mam choć na piśmie, że to bład) nawet nie wspomnę. Problem wyraźnie przerósł swych twórców.

Popieram w 100%.
Bryfft to co piszesz to kosmetyka, bez tej "ślicznej" mapki gracze na starszych światach sobie świetnie radzą,
może zamiast "dodawaniem kwiatków" zajmijcie się poważnymi problemami. PiotrPP wskazał kilka błędów - co z nimi?

Jakie rozwiązanie przygotowaliście dla graczy starych światów? W sierpniu pisałeś, że właśnie ta wersja ma być przełomowa, ma rozwiązać problem "szarości", braku szlachty do przejmowania "martwych kont" i wprowadzić, że gra będzie dynamiczniejsza. Więc jakie czekają nas zmiany w tym temacie.
Mam nadzieję, że nie zakończy się znów tylko na obiecankach.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Kolejne zmiany będą prezentowane w następnych tygodniach, aż do przedstawienia pełnego changeloga.
 

DeletedUser88253

Guest
zmiany są świetne, ale przydałoby się naprawić inne rzeczy.
 

DeletedUser144395

Guest
Narazie zmiany mi sie podobaja, zobaczymy co dalej bedzie.
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
można wyświetlić sobie do 100 raportów. Ale przesłać 100 się nie da. Co gorsza nadawca nie dostaje zadnego info, że zawaliliście i raporty nie zostały wysłane. To pewno też nie błąd tylko moje czepianie się.
serio nie można ? o_O
wow
no to już wiem czemu nie było reakcji jak próbowałem hurtem coś przesyłać
ja myślałem że się ludziska cieszą... ale lipa :/

więc będzie żółto-czerwona bo chyba nie koperkowo-brązowa
lost, BUT DAMAGED BUILDING(s)
lost, BUT SCOUTED

więc : lost, BUT DAMAGED & SCOUTED powinno być czerwono-żółto-niebieskie :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser156889

Guest
Trzeba poczekać zatem na publikacje następnych nowości bo na razie to chyba tylko ta kropka jest istotną zmianą :p Do filtrowania raportów są skrypty, do mapy również jest sporo innych narzędzi które robią o wiele więcej. Fajnie że teraz jest to zintegrowane, ale podobnie jak było z masową rekrutacją - kto chce i tak już to ma ;]
 

DeletedUser15287

Guest
Do filtrowania raportów są skrypty, do mapy również jest sporo innych narzędzi które robią o wiele więcej. Fajnie że teraz jest to zintegrowane, ale podobnie jak było z masową rekrutacją - kto chce i tak już to ma ;]

Tylko, żeby za chwilę nie było - Dajemy Wam filtrowanie raportów, odbieramy skrypty a teraz zapłaćcie ekstra za "nowość"
 

DeletedUser159480

Guest
Ciekawe i przydatne opcje mają wejść w tej nowej wersji, oby było takich jeszcze więcej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry