Wojna Kumple - Galowie

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849167984

Guest
nawet z tobą nie pisałem odklejusie xDD

Nawet tego się wypierasz? XD XD XD
No niebywałe
Nie ma dla Ciebie żadnej świętości, kłamiesz na każdym kroku. Prawdziwy Judasz

--

czekam na jakieś ssy z rozmów xdd obłudniku hahah odejdź naprawdę nie upokarzaj sie xdd

Teraz ssy chce, gdy wyraźnie napisałem, że akurat z nim rozmów nie screenowalem.
Spryciula XD XD XD

Niestety, nie byłeś nikim ważnym, żebym miał to robić.
Ale ok, wypieraj się, to akurat tak ważne nie jest.
Ja już pokazałem, że zmyślać nawet nie potrafię. Wszystko udowadniam screenami. Tu screena nie mam, pozostaje liczyć na Twoje resztki uczciwości
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
Nawet tego się wypierasz? XD XD XD
No niebywałe
Nie ma dla Ciebie żadnej świętości, kłamiesz na każdym kroku. Prawdziwy Judasz

--



Teraz ssy chce, gdy wyraźnie napisałem, że akurat z nim rozmów nie screenowalem.
Spryciula XD XD XD

Niestety, nie byłeś nikim ważnym, żebym miał to robić.
Ale ok, wypieraj się, to akurat tak ważne nie jest.
Ja już pokazałem, że zmyślać nawet nie potrafię. Wszystko udowadniam screenami. Tu screena nie mam, pozostaje liczyć na Twoje resztki uczciwości
nic takiego nie powiedziałeś, że nie screenowałeś xDD już się zgubiłeś ze swoimi kłamstwami :D jakie to piękne jak obłudnik się sam wyjaśnia
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
Nawet tego się wypierasz? XD XD XD
No niebywałe
Nie ma dla Ciebie żadnej świętości, kłamiesz na każdym kroku. Prawdziwy Judasz

--



Teraz ssy chce, gdy wyraźnie napisałem, że akurat z nim rozmów nie screenowalem.
Spryciula XD XD XD

Niestety, nie byłeś nikim ważnym, żebym miał to robić.
Ale ok, wypieraj się, to akurat tak ważne nie jest.
Ja już pokazałem, że zmyślać nawet nie potrafię. Wszystko udowadniam screenami. Tu screena nie mam, pozostaje liczyć na Twoje resztki uczciwości
ty nie wiesz co to uczciwość będąc kłamcą hipokrytą i oszustem jakim to masz być w zwyczaju
 

Deleted User - 849167984

Guest
nic takiego nie powiedziałeś, że nie screenowałeś xDD już się zgubiłeś ze swoimi kłamstwami :D jakie to piękne jak obłudnik się sam wyjaśnia

Chłop oszalał albo totalnie w łgarstwach odpłynął XD XD XD

Screenshot_20231108-214016~3.png


Aż mi głupio go dalej kopać:)
Co myślicie? To nie będzie już profanacja forumowych zwłok?
 

Deleted User - 849167984

Guest
I co Judasz, jednak pisałem? Kłamstwo i próba manipulacji się nie udała?

Można z chłopa tylko skisnąć
 

Deleted User - 849167984

Guest
Oszust Alert!

@styl judasza - bociarz i bezczelny kłamca, złapany za rękę na gorącym uczynku! Banowany niegdyś oszust!
Nieobliczalny - uważać.
Chroń siebie i innych!



Złomowanie takie, że ceny w skupie jutro polecą na pysk
 
Wynik reakcji
377
Eee fajnie ze Blackclown wyjaśnią tu pampersy Kuwejta, pytanie moje tylko czemu ten temat nazywa się Wojna kumple Gallwowie jak tu ani słowa na ten temat nie ma, jedynie wylew szamba kumpli dobrze ukrywanego do tej pory.
 

expi

Miecznik
Wynik reakcji
108
@styl judasza ... stary zawiodłem się. Myślałem, że jesteś totalnym kocurem, a się okazuje że używasz bota do farmienia i potrafisz farmić z katapult i taranów, a gdy pytałem Cię na dc o to, to zapierałeś się rękami i nogami że wszystko z palca klikasz. Zawiodłem się wiesz?

@Kuwejt a ty kumpel? Myślałem, że zapraszając mnie do swoich kumpli serio będziemy kumplami a ty wbijasz we własnych ludzi kose? Jak ty możesz usnąć? Nie śnią Ci się wszyscy? Teraz jak tak myślę, to okropne to musi być... tylu graczom odebrałeś siłowo wioski... Jeszcze karmisz tylko siebie i swoich ludzi... (Jak coś to szykuje dalej grube na kolejną rozbiórkę warzyw)

OGÓLNIE STRASZNIE NUDNY TEMAT, nic nie wnoszący bez podstaw i mający 0 znaczenie xd Ale rozumiem że ktoś się tutaj biednym schorowanym człowiekiem szukającym atencji i zwrócenia uwagi na siebie, więc jeśli to pomoże i jakoś wspólnie możemy coś zrobić reagujmy. Nie lekceważmy takich tematów. https://116111.pl/ - telefon zaufania. Od tego bym zaczął. Następnie jeśli to nie pomoże to podam numer do Kuwejta.
 

expi

Miecznik
Wynik reakcji
108
Wygrał na wszystkich 5 frontach pona :)
A raczej rzuca na mięso armatnie wszystkimi byle nie dorwali się głównego członu. Ciekawe zagrywki... Że ludzie grają mu na flecie nutki jakie zapoda to aż jestem w szoku że tam jeszcze jakiegoś przewrotu nie było. Ciekawe jak będzie wyglądało plemię końcowe złożone z 11członów. Czyżby siłówki i walka wewnętrzna?

XDXDXD
 

Deleted User - 849167984

Guest
@styl judasza ... stary zawiodłem się. Myślałem, że jesteś totalnym kocurem, a się okazuje że używasz bota do farmienia i potrafisz farmić z katapult i taranów, a gdy pytałem Cię na dc o to, to zapierałeś się rękami i nogami że wszystko z palca klikasz. Zawiodłem się wiesz?

@Kuwejt a ty kumpel? Myślałem, że zapraszając mnie do swoich kumpli serio będziemy kumplami a ty wbijasz we własnych ludzi kose? Jak ty możesz usnąć? Nie śnią Ci się wszyscy? Teraz jak tak myślę, to okropne to musi być... tylu graczom odebrałeś siłowo wioski... Jeszcze karmisz tylko siebie i swoich ludzi... (Jak coś to szykuje dalej grube na kolejną rozbiórkę warzyw)

OGÓLNIE STRASZNIE NUDNY TEMAT, nic nie wnoszący bez podstaw i mający 0 znaczenie xd Ale rozumiem że ktoś się tutaj biednym schorowanym człowiekiem szukającym atencji i zwrócenia uwagi na siebie, więc jeśli to pomoże i jakoś wspólnie możemy coś zrobić reagujmy. Nie lekceważmy takich tematów. https://116111.pl/ - telefon zaufania. Od tego bym zaczął. Następnie jeśli to nie pomoże to podam numer do Kuwejta.

O przyszedł nieudacznik obracać wszystko w żart. Nie ze mną te numery, miernoto.
Fakty
Twoi koledzy gubią się jak koń na światłach.

Nudny temat? To na cholerę tu przylazłeś i te wyrzygi robisz? Ktoś Cię zmuszał, zapraszał?
I jeszcze pisze kolejne posty, inteligent.

Nawet jeśli będzie nudny, to prawidłowo. Bo to stypa po Kumplach.
 

Deleted User - 849167984

Guest
@Kuwejt rozumiem, że do swojego pushingu się nie odniesiesz.
A zatem
Jedźmy dalej

Jak to jest z tymi Marionetkami?
Bo powiedzmy uczciwie, od samego początku świata miałeś na ich punkcie jakąś fobie.
Jak to leciało?
'Jeszcze przylecą prosić o łaskę, niech wiedzą z czyjej ręki chleb jedzą'
To tak sparafrazowałem.
Generalnie chodziło o to, że chciałeś przejąć nad nimi kontrolę na zasadzie sojuszu i powolnym ich wykańczaniu albo na zasadzie dołączenia ich.
Powodem było to, że zdecydowali się grać i szło im całkiem nieźle, a to przecież Twoi byli gracze:)

To jaki stan relacji jest obecny? Realizujesz plan rozbicia ich czy porzuciłeś?
 

Deleted User - 849167984

Guest
Pozwolę sobie zacytować

daj numer, chętnie się zmierzę
no to zapraszam do tańca

Także ten no, weź mi na drugi raz nie zawracaj dupy.
Nie oczekiwałem wiele, jedynie wytłumaczenia kłamstw, krętactw i oszukiwania sojuszników jak i własnych graczy.

Jeśli tak tańczysz, to chylę czoła przed Twoim talentem. To już załgany Judasz lepiej sobie radzi.

Nie dzwoń więcej.
Pozdrawiam
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
936
wystartowałem na tym świecie sam, dokładnie 2 minuty po starcie świata, nie było możliwości abym kogokolwiek zaprosił w swoją okolice

1699540235659.png


to tyle w kwestii mojego pushingu


fobia na punkcie marionetek to nie najlepsze określenie, równie dobrze można powiedzieć, że mam fobie na punkcie piesków czy też mniamów. Czyli 3 plemiona bezpośrednich sąsiadów, i zdecydowanie tym plemionom poświęcałęm najwięcej swojej uwagi.

Wykańczanie marionetek? przecież dostali bardzo dużo, sam ze mnie szydziłeś, że udostępniłem im obrzeża- wątpie aby z kimkolwiek dostali jeszcze taką oferte
 

Deleted User - 849167984

Guest
wystartowałem na tym świecie sam, dokładnie 2 minuty po starcie świata, nie było możliwości abym kogokolwiek zaprosił w swoją okolice

View attachment 55377


to tyle w kwestii mojego pushingu


fobia na punkcie marionetek to nie najlepsze określenie, równie dobrze można powiedzieć, że mam fobie na punkcie piesków czy też mniamów. Czyli 3 plemiona bezpośrednich sąsiadów, i zdecydowanie tym plemionom poświęcałęm najwięcej swojej uwagi.

Wykańczanie marionetek? przecież dostali bardzo dużo, sam ze mnie szydziłeś, że udostępniłem im obrzeża- wątpie aby z kimkolwiek dostali jeszcze taką oferte

Wow obudził się. Cud.

No tak ta wiadomość wszystko tłumaczy. Rzeczywiście.
Czuję się rozłożony na łopatki.
Chłop wystartował, zdobył wioski, po czym cudownym zbiegiem okoliczności zakończył grę przekazując wioski Kuwejtowi.
Czy w tej bajce są smoki?

--

Dziękuję, że chociaż się nie wypierasz co do Marionetek.
Pragnę tylko zauważyć, że wpuszczenie ich na obrzeża, to efekt tego, że zauważyłeś iż dobrze sobie radzą a Twoje plemię średnio, więc postanowiłeś się podłożyć za cenę spokoju.
 
Do góry