Magiczna kawiarnia

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Nikogo nie zabiła a jednak zakazana :C Ale już niedługo. W Polsce też będzie można palić
Nasz kraj to Polska, pijemy wódkę Bolsa
To co chcemy to forsa i nie pierdziel że zgorszam
Nazywam się pięć kilo jointów i jestem gotów
Odbywam lot, jeden z najlepszych lotów
Pozdrawiam wszystkich impro-wkretów, antytalentów
Delikatesowych sępów, dosyć, kurła, sentymentów
Mam pięć gram zioła, w płucach smoła
W oczach czerwień, palę sobie cygaro w przerwie


* tekst zmieniony na potrzeby regulaminu forum
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Trawa to taka sama używka jak alkohol. Od czasu do czasu nie szkodzi, ale jaranie takie jak ja to przeginka... To jest nałóg i mam nadzieję, że kiedyś będę miał siły ograniczyć. Bo rzucić i nie palić wgle to nie chciałbym
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
@Ar3sik - thc to nie jest używka, to jest tylko roślina która w niektórych krajach (Polska) jest zakazana. Narkotyki to substancje wytworzone przez człowieka. Więc zioło, tytoń, alkohol (wino,piwo, wodka czysta) to tylko używka. To jak zrywanie truskawek w sezonie. Bez dodatków powinny być dozwolone.
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
@Ar3sik - thc to nie jest używka, to jest tylko roślina która w niektórych krajach (Polska) jest zakazana. Narkotyki to substancje wytworzone przez człowieka. Więc zioło, tytoń, alkohol (wino,piwo, wodka czysta) to tylko używka. To jak zrywanie truskawek w sezonie. Bez dodatków powinny być dozwolone.
Oj chyba nie tylko ja się zjarałem. Piszesz że związek chemiczny nie jest używką, tylko rośliną, zakazaną w PL. A to THC decyduje czy dana konopia jest legalna w PL czy nie. Po czym piszesz o narkotykach o których nie wspomniałem. A potem piszesz że zioło to jednak używka. Do tego ten tekst z truskawkami... Ty mi chciałeś rozwalić głowę zagmatwaniem xD
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Ufff...
Udało mi sie. Po wielu miesiącach obserwacji, śledzenia i pracy dziesiątek wywiadowców udało mi się wytropić miejsce pracy @kmic
Niestety przez ten czas moja bateria miala tylko 1% baterii i tylko jedno zdjęcie mi się udało zrobić ale znam już ustawienia na s200
Oto dowód:
images (1).jpeg
 
Do góry