Magiczna kawiarnia

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
afb113c2d368c03be74905dce8cf8be6.png
___________________

Witam w "MAGicznej Kawiarni", miejscu gdzie każdy o każdej porze może przyjść i napić się najlepszej kawy lub innych płynnych drinków.
Miejscu tak tajemniczym i innowacyjnym jak fantastyczna wyspa.
Miejscu otwartym dla wszystkich o każdej porze dnia i nocy.
To miejsce jest baterią energii dla nas samych by po pobycie tutaj nasze nastawienie do FOrum i gry było pozytywnym kopem i motywacją by być z nami, z graczami plemion i uczestnikami forum.

kawa~2.jpg

Pierwsza kawa jest dla osoby która dała mi motywację do utworzenia kolejnego projektu.
@Lateralis - nie jest to 4:00 rano ale kawa dla Ciebie.
Bierz resztę teamu i zapraszam do twojej kawiarni.
Mam nadzieję że czas spędzony tutaj sprawi że Ty i reszta zespołu FOrum da wam tyle energii że będziecie mieć siły ogarniać pozostałe działy i tematy na FO.

Niech ta kawiarnia bedzie miejscem spotkań gdzie będziemy mogli odpocząć choć przez chwile od napinek, trollowania i narzekania jakie to plemiona są złe.

Swoim nickiem namaszam to miejsce pozytywną energią i liczę że pobyt tutaj sprawi każdemu choć troche dobrego humoru i dystansu do projektu plemiona.pl

Zapraszam i witam wszystkich
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
W tle nawet auto którym rzeczywiście jeżdżę:)
Ja jestem wszędzie... JSK ma oczy wszędzie.

Ten projekt - ta kawiarnia jest jedyna w swoim rodzaju. Nikt tu nie wpadnie i nie skasuje postów jak w Cafe Joteska. Jest to mój ostatni projekt (raczej) otwarty dla całej społeczności plemion.

Z Tobą znam sie nie od dziś, podczas mojej nieobecności od plemion śledziłem każdego gracza z osobna i mam kartotekę na każdego ;)

Tutaj rządzi @Lateralis, ja tylko jej pomogam a jak trzeba będzie to i poprosze @kmic jako że on może więcej ode mnie żeby jak trzeba bedzie wszczepił Wam pozytywnej energii do gry.

Plemiona.pl to nie życie - to chwilowa odskocznia od życia, społeczność gdzie przez pobyt tutaj nabieramy pozytywnej energii.
 
Ostatnia edycja:

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Heheherbatka <3 Ja się kłaść będę niedługo to nawet lepiej. Dziękuję ślicznie
Bardzo proszę.
Buch, Po ciężkim dniu odprężenie
Buch, Fandango Gogangu upalenie
Boski chillout mógłby trwać na wieki
Obserwacja świata przez ciężkie powieki
Palę co Jah dał, Jah błogosławił
Babilon wolności we mnie nigdy nie zdławił
Na bok agresja, na bok społeczna presja
Tu na dole rasta, rap a dab sesja.
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Bardzo proszę.
Buch, Po ciężkim dniu odprężenie
Buch, Fandango Gogangu upalenie
Boski chillout mógłby trwać na wieki
Obserwacja świata przez ciężkie powieki
Palę co Jah dał, Jah błogosławił
Babilon wolności we mnie nigdy nie zdławił
Na bok agresja, na bok społeczna presja
Tu na dole rasta, rap a dab sesja.
Nikogo nie zabiła a jednak zakazana :C Ale już niedługo. W Polsce też będzie można palić
 
Do góry