Głupoty robione za nooba

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser150331
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser150331

Guest
:D myślę że każdy kiedyś zaczynał z tą grą i nie od razu był proo a więc tutaj wypisujcie swoje żeczy jakie robiliście za nooba ja zaczne:


-a więc kiedyś pisalem do graczy z topki na sp + wolnych swiatach czy nie sprzedadzą mi swojego konta za pp ;D tak wlasnie starcilem z 200pp;D a konta nie zyskałem;p dziś mnie to smieszy że kupywalem jeszcze na sp...:D:D

-robienie 15k pika we wiosce ehh na sw 1 tak robilem i sei tego wstydze piki byly tanie i wolalem wydawac na rozbudowe wioski mając 50k mailem ok 50k pika i nic więcej ;D

to takie najbardziej noobowate jakich się do dziś wstydze;D
 

DeletedUser

Guest
Miałem więcej pkt od gościa więc postanowiłem zaatakować, oczywiście deffem :>

Następnie moje pytanie na forum czemu padło mi 3000 jednostek jak zaatakowałem słabszego ;]]
 

DeletedUser

Guest
wyslaniu 4 szlacht w jednym ataku myslac że przejmą wioske^^
i wyslanie samych 300 taranów na zbicie muru.



To jest nic.
Mój kolega myślał że jak wyśle sam atak bez szlachcica i wgl to podbije wioske.
A potem mi sie skarżył że podbija a podbić nie może:D
Jak mu wytłumaczyłem to podbił aż 2 wioski.:D
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
wysylanie 4 szlachty na raz
poslalem na goscia 4 katapulty z nadzieja, ze mu rozwale wojsko :p
nie farmilem nic, bo sadzilem, ze to strata czasu
napisalem do wodza jednego z plemion, ze jak mi nie da adma, to powiem adminowi(mojemu tacie) i mu konto zablokuja
co tam jeszcze... hmmm...

wchodzilem raz dziennie/na kilka dni :p
mialem 10 swiatow na raz :D (rekord:p zazwyczaj po 3-5 utrzymywalem)

atak deffem :p

no i slanie pojedynczych jednostek zeby wygrac :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
a no ja tez nie wiedzialem o farmieniu na 36:d tylko jak sie dowiedziałem przy 2mln punktow to z top 50 wbilem na top 1:d

no ale deffem to nigdy nie atakowalem naprawde poxiu lama musiala z ciebie byc:p
 

DeletedUser162819

Guest
Na 9 świecie 1 na tydzień się logowałem ,klikałem to co się akurat dało kliknąć .
Robiłem z każdej jednostki po trochę.

Logowanie się na każdym świecie wychodzącym(jedynie na 23 dłużej grałem -zaczynając 5 razy z tymi samymi ludźmi .)
 

DeletedUser150331

Guest
ja też jescze keidys dawałem wszystkich założyciela ;D + wgl nie farmilem bo też myslelem ze to niepotrzebne;d
 

DeletedUser168964

Guest
Ja od kiedy tylko zacząłem grać pamiętam w 2004 roku to ja już synchro umiałem kliny i wszystko do perfekcji ale wiecie to trzeba mieć wrodzony talent nie każdy z was pewnie tak miał ja już przy urodzeniu miałem laptopa przy dupie i grałem w plemiona. Pamiętam jeszcze poxop do mnie pisał to chyba było na przełomie 2004 -2005 roku pytał się jak ja tak przekozak umiem grać powiedziałem mu, że to trzeba mieć w sobie. To powiedział, że gram na bocie i jego tata admin mnie zbanuje i tak się stało nie minął miesiąc a tam już ERROR wchodzę na plemiona a tam wyświetla się ( Poxop1 poxop2, poxop3.... itd włamali się do twojego komputera i ukradli ci tajniki gry. A myślicie, że dlaczego poxop jest teraz taki pro. Tylko on potrafi wymyślić plemię o nazwie Banan1, banan2 itd. Od kiedy straciłem tajne info banany opanowały świat plemion.

Koniec !
 

DeletedUser150331

Guest
Ja od kiedy tylko zacząłem grać pamiętam w 2004 roku to ja już synchro umiałem kliny i wszystko do perfekcji ale wiecie to trzeba mieć wrodzony talent nie każdy z was pewnie tak miał ja już przy urodzeniu miałem laptopa przy dupie i grałem w plemiona. Pamiętam jeszcze poxop do mnie pisał to chyba było na przełomie 2004 -2005 roku pytał się jak ja tak przekozak umiem grać powiedziałem mu, że to trzeba mieć w sobie. To powiedział, że gram na bocie i jego tata admin mnie zbanuje i tak się stało nie minął miesiąc a tam już ERROR wchodzę na plemiona a tam wyświetla się ( Poxop1 poxop2, poxop3.... itd włamali się do twojego komputera i ukradli ci tajniki gry. A myślicie, że dlaczego poxop jest teraz taki pro. Tylko on potrafi wymyślić plemię o nazwie Banan1, banan2 itd. Od kiedy straciłem tajne info banany opanowały świat plemion.

Koniec !


751 *Real M@drid* x3 220 14,7 15 837.293 2.130.498 235.958 2.750.787 103 0 1 0



2004 hmm myslalem ze plemiona mają 6 lat:p
 

DeletedUser168964

Guest
niestety zrozumialem ale po co udajesz że ejstes pro jak nie jesteś? ponad to to temat o tym jakie rb glupie rzeczy a nie konkurs na najlepsża bajke

na głupi temat są głupie wypowiedzi. Pro nie jestem wiem o tym ale moje nie bycie pro wystarcza na ciebie. Mój nik jest świeży ile razy mam to powtarzać. Lubię często zmieniać niki nic na to nie poradzę.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
imho temat fajny :) fajnie powspominac poczatki :))

keymil - tak :p lama bylem :p przy 3 wsiach ( glowna 7k i 2x brb) mnie przejeli :) to bylo na poczatku 2007 roku, na s2:p
 

DeletedUser

Guest
Pamiętam też czasy kiedy w każdej wiosce miałem wojo mieszane i miałem w każdej wiosce wojska każdej jednostki:D
 

DeletedUser153359

Guest
HAH!! do dzis pamietam wioske z 20k pik + na s1 :D postawilem zagrode na full budynki jakie tam lecialy i klepalem same piki az zapchalem nimi zagrode potem przez tydzien glowilem sie jak sie ich pozbyc bo chcialem w koncu postawic palac i szlachte zrobic :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dużo tego było wiadomo pierwszy kontakt z plemionami to zazwyczaj porażka :p

Pamiętam że szlachtę wysyłałem 4 na raz :p ktoś chyba wyżej już coś takiego wymienił ^^
 

DeletedUser150331

Guest
Dużo tego było wiadomo pierwszy kontakt z plemionami to zazwyczaj porażka :p

Pamiętam że szlachtę wysyłałem 4 na raz :p ktoś chyba wyżej już coś takiego wymienił ^^

a to dziwne bo ja bylem proooo noob i zawsze 4 wiedzialem ze cza podzielic haha xd ale 15k pika i 5k wolnego bo chcialem by ludzie mieli troche swobody to juz porazka nad porazkami;/
 
Do góry