Dyskusja o sytuacji na świecie 202

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
293
Wrzucił byś mi Vejderku zapa bo jak widzisz psycha mi siada przez tych wykolejeńców

Szermet
Zapraszam na priv w grze.
Sprawdzimy położenie :)
S166 i Twój cięty język pamiętam do dziś :)

A co do śmigła szału nie było,tragedi też nie.Taki nie za duży nie za mały ale reszta hmm do poprawki delikatnej.

Tylko te różowo fioletowe hybrydy nie pasowały :)
 
Wynik reakcji
42
Aniu nie daj sie zastraszyć tym zjebom.Pora skończyć z chamstwem na FO.Dla takich jak oni nie ma tu miejsca

@Szermet
Nie wiem ile w Twoich słowach cynizmu, sarkazmu a na ile powagi. Ale dołożę wszelkich starań, bym nie musiała więcej zmagać się z rasistowskimi i seksistowskimi dyskusjami na poziomie lewej strony gaussowskiej krzywej rozkładu IQ. Trzeba mieć na uwadze, że jeśli dzieci mają dostęp do tego grajdołka, w którym upośledzeni erotomani szerzą swoje wizje rzeczywistości, może to je mocno traumatyzować. Musimy dbać o bezpieczeństwo młodocianych izolując dzieciaki od tego trefnego owocu naszego społeczeństwa. A czemu mamy to robić ich kosztem, skoro wystarczy wykluczyć ułomnych z naszego kręgu.
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
14.074
A co do śmigła szału nie było,tragedi też nie.Taki nie za duży nie za mały ale reszta hmm do poprawki delikatnej.

Tylko te różowo fioletowe hybrydy nie pasowały :)
Nie wiem ile w Twoich słowach cynizmu, sarkazmu a na ile powagi. Ale dołożę wszelkich starań, bym nie musiała więcej zmagać się z rasistowskimi i seksistowskimi dyskusjami na poziomie lewej strony gaussowskiej krzywej rozkładu IQ. Trzeba mieć na uwadze, że jeśli dzieci mają dostęp do tego grajdołka, w którym upośledzeni erotomani szerzą swoje wizje rzeczywistości, może to je mocno traumatyzować. Musimy dbać o bezpieczeństwo młodocianych izolując dzieciaki od tego trefnego owocu naszego społeczeństwa. A czemu mamy to robić ich kosztem, skoro wystarczy wykluczyć ułomnych z naszego kręgu.
 

Predatoreczek

Łucznik
Wynik reakcji
3.270
Nie wiem ile w Twoich słowach cynizmu, sarkazmu a na ile powagi. Ale dołożę wszelkich starań, bym nie musiała więcej zmagać się z rasistowskimi i seksistowskimi dyskusjami na poziomie lewej strony gaussowskiej krzywej rozkładu IQ. Trzeba mieć na uwadze, że jeśli dzieci mają dostęp do tego grajdołka, w którym upośledzeni erotomani szerzą swoje wizje rzeczywistości, może to je mocno traumatyzować. Musimy dbać o bezpieczeństwo młodocianych izolując dzieciaki od tego trefnego owocu naszego społeczeństwa. A czemu mamy to robić ich kosztem, skoro wystarczy wykluczyć ułomnych z naszego kręgu.

Dzieci wychowywane w normalnie funkcjonujących rodzinach nie grają w Plemiona, więc jeśli nie chcesz się zmagać z rasistowskimi odżywkami to wyłącz fo czarno-biały pomiocie
 
Do góry