Dyskusja o sytuacji na świecie 202

HatedToBeSeen

Miecznik
Wynik reakcji
76
Gdyby to co piszesz było prawdą, nie można byłoby zeznawać w sądach w kategorii świadków. Za dużo internetowych regulaminów. Za mało krytycznego myślenia.
Ale się spinasz, Boże, Ty nie masz nic innego do roboty?
Prowokacje i nakłanianie do popełnienia przestępstwa/prowokowanie w formie pisemnej na forum innych użytkowników to współudział, a Ty to właśnie robisz.
 

HatedToBeSeen

Miecznik
Wynik reakcji
76
1715265150453.png
Została wprowadzona przejrzystość w ciągłości Waszych postów, przejawiających werbalne molestowanie i rasizm. Wy dalej myślicie, że to żart. Zapewniam, że nie jest. Już od dłuższego czasu ODNIOSŁAM wrażenie, że z użytkownikami tego forum jest coś nie tak. Takiej ilości wylgaryzmów, seksizmów, rasizmów nie widziałam na żadnej platformie internetowej której jestem członkinią. Poziom i akceptacja ze strony dewelopera w tym aspekcie jest szalenie niestosowny i postanowiłam coś z tym zrobić. I swego dopnę, możecie mi wierzyć.
To forum gry, która nie wymaga pełnioletniości by wziąć w niej udział. Oznacza to, że do tego forum dostęp mogą mieć nieletni. To implikuje bezpośrednią dostępność skrzywionych treści i brak reakcji ze strony dorosłych czy opiekunów prawnych jest dla mnie bezdennie nieodpowiedzialne.
1715265185329.png
1715265227568.png

To w końcu Ania, czy nie Ania?
 

Piegowata Ania

Miecznik
Wynik reakcji
33
W dzisiejszych czasach, mogę być nawet "ono", jeśli będę miała takie życzenie. Masz coś do tego? Kolejny przejaw braku tolerancji ?
 
Do góry