Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.863
Warto dodać, że to drugi taki zabieg. Równie skuteczny okazał się na 184 gdzie @Pa-Triota utorował drogę do wygranej. Jak coś działa czemu tego zaprzestawać?
Tutaj też idziemy w dobrym kierunku. Pozdrawiam
Jeszcze specjalnie nezus czerwona kropke mial na 184, zeby sie konto skasowalo i nie dostal blachy za ten swiat.
Tak sie wlasnie maskowal.

Agent XXI wieku
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
376
Pójdą, bo pewnie z połowa to mulciaki ciągnięte z vpna przez witamców
Ale powiedz mi jaki jest fun z takiej gry ? Nie wiem może kiedyś też tak było ale jak czytałem przygodę z plemionami to wydawało mi się że chodziło i fajną zabawę i o walkę a teraz jest jak jest ;) ludzie dla blaszki rodziców orzedaja ;) vpny boty i chuj wie co jeszcze ;)
 
Wynik reakcji
376
Po takiej selekcji w speedach znaleźliby obiecane blaszki dla NS, love i jeszcze drugie tyle dla APK :)
Ale na chuj komu te blaszki ? Bo nie rozumiem fajnie jest wygrać świat ale jakim kosztem ? Ja na tym świecie poznałem kilka wporzadku osób z którymi chętnie zagram na innym świecie ;) i nawet wśród wroga znalazło się kilka osób które są wporzadku ;) i to chyba w tym powinno być najważniejsze ;) a osoby które odpalają boty a później się cieszą z wygranej to nie wiem czy próbują swoje ego podbudować czy co
 
Do góry