Dyskusja o sytuacji na świecie 200

AMOK X LUNDSTRAM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.902
Witajcie współforumowicze,
Licznik reakcji wybił godzinę demaskacji kolejnego kreta Speed!

Dziś na naszej liście demaskacji znajduje się gracz, który w realnym świecie wiąże swoje życie z polityką – Nezus. Jak dobrze wiemy, polityka to arena, gdzie zaufanie jest walutą rzadko występującą, a strategie i intrygi są na porządku dziennym. Czy można więc zaufać takiej osobie w naszym wirtualnym świecie? Przeanalizujmy fakty.

Nezus od początku swojej przygody z grą był związany z plemieniem Speed. Nie był to byle jaki związek – gracz ten stanowił jedną z filarowych postaci plemienia, będąc jednym z głównych organizatorów i strategów. Jego zaangażowanie w funkcjonowanie Speed było znaczące, ale prawdziwe kolory pokazał dopiero przed startem jubileuszowego świata.

Wraz z Keymilem, Nezus uknuł spisek godny scenariusza politycznego thrillera. Upozorowali głośną kłótnię, aby stworzyć złudzenie, że Nezus jest w konflikcie ze swoim plemieniem i szuka nowych możliwości na jubileuszowym świecie. Ta mistyfikacja miała zmylić wszystkich, w tym nowych sojuszników.

Nie mniej podejrzane jest, że plemię Speed bardzo szybko dowiedziało się o prowadzeniu rozmów politycznych z plemieniem Witam. Skąd tak szybka informacja? Wina leży oczywiście po stronie Nezusa, który jako "skonfliktowany" agent, przekazywał cenne informacje z powrotem do swojego macierzystego plemienia.

Co więcej, aby zdobyć dodatkowe zaufanie w oczach plemienia TI, Nezus przyprowadził do ich szeregów topowych graczy Speed. Ten ruch miał na celu jeszcze bardziej uśpić czujność Brikii i zyskać jej zaufanie. Brika, jeśli to czytasz – świat jest pełen złych ludzi, i musisz być bardziej ostrożna. Twoja dobroć i zaufanie są cenne, ale mogą stać się twoją słabością.

Nie dajmy się zwieść pozorom i przeszłości, która zbyt często kryje prawdziwe intencje graczy jak Nezus. Czy rzeczywiście można uwierzyć, że jego działania są proste i przejrzyste? Czas pokaże, ale historia uczy nas, że zbyt wielkie zaufanie może prowadzić do zgubnych konsekwencji.

Dzielcie się swoimi myślami, komentujcie i bądźcie czujni. Razem możemy uniknąć pułapek i ochronić nasze plemiona przed wrogimi infiltracjami ze strony SPEED.


Standardowo 5 reakcji pod postem i ujawniam kolejnego kreta speed. Pragnę również zwrócić uwagę jak bardzo niewygodną personą jestem dla Speed skoro wysłali na mnie Kanara czy Amoka by na tle publicznym robił ze mnie wariata. Zmniejszając jednocześnie moją wiarygodność. Niestety oszuści ze speed już dawno was przejrzałem. Trwoga wam
A co z @sikorka112 ma stefanskie powiązania to jest warte uwagi.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.786
Warto dodać, że to drugi taki zabieg. Równie skuteczny okazał się na 184 gdzie @Pa-Triota utorował drogę do wygranej. Jak coś działa czemu tego zaprzestawać?
Tutaj też idziemy w dobrym kierunku. Pozdrawiam
Właśnie miałem pytać, dobrze czytam, że tam się jeszcze dabie obrywa? No chłopaki pograne macie, blackadłubek Was rozkminił, pozostaje tylko czekać aż informacje do briki trafią, biedna nie widziała, że graliście ze speed...
 

Kadłubek

Miecznik
Wynik reakcji
450
Apeluje do wszystkich plemion tego świata by wystąpiły przeciw Speed. Tą wylęgarnie zła trzeba w końcu zdusić.

Fajne te nasze złoty Spid, aż wam wyjawię jedną tajemnicę.
Kilku chłopaków od nas zaliczyło jedną panią, dość znaną w świecie gry. Mówiąc po naszemu - popuściła nam szpary. Ale która to taka to już może inny spidziak powie... ;p
Te prymitywy chwalą się nawet, że ruchali jakaś upośledzoną dziewczynkę. Jak społeczność plemion może to tolerować?
 
Do góry