Dyskusja o sytuacji na świecie 200

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.212
Jak tam kto lubi, może tutaj też nie grają, wszystko obsługuje B.O.T. i dlatego pajton nie może dopuścić do sytuacji 50/50?
 

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.415
Witam nowego sąsiada i dziękuję bardzo za troskę.
Ziemie obok mego Królestwa były dla Ciebie bardzo obwite i podarowały Cię blisko 15 wioskami w kilka dni.
Mam nadzieję, że dobrze się zadomowiłeś i ofiara kompanów z WD nie pójdzie na marne.

Przechodząc do tematu od wielu światów grałem przeciwko jeździe i ich sojusznikowi wojsen.
Na świecie 176 w tej walce wspierał mnie Pelcia z SPEED i następnie jazda z wojsen wyruszyła na świat 184 pod nazwą HWIN.

Wcześniej na światach 90, 100 i 150 grałem przeciwko SPEED.
Świat 90 z pp mało znany, wpakowali sporo kasy w błoto, pozostałe dwa każdy raczej zna.

Pomimo wielu powtarzających się spekulacji z plemieniem SPEED nie mam żadnych zobowiązań i zakończyłem współpracę, nie utrzymuje kontaktu ani nie zasiadam w żadnych radach bądź nie miałem żadnego wpływu na decyzje jakie one podejmowały w sprawie relacji z tym plemieniem.

Grałem na różnych światach, czasem przeciwko, czasem z SPEED w zależności jak się układały interesy.
Te doświadczenia nie definiują mojej gry na przyszłych światach.

Od razu odpowiadając na pytania: tak, po tym pobycie na 184 mogę potwierdzić istnienie urządzenia B.O.T. które obsługuje słynnego Andrzejka v8.2 i ostatnio zostało zaktualizowane o pakiet z Sztuczną Inteligencją (gdyby się ktoś zastanawiał dlaczego pan kmic zaktualizował Tabelę Kar).

Czy tak jak pisał pajton, nie ma nawet co próbować grać przeciwko botowi to już musi każdy sobie sam ocenić.
W każdym bądź razie niżej załączam zdjęcie dla niedowiarków:

Dziękuję za uwagę.
ciebie tu jeszcze brakowało, gdzie jest smuteczek? <hahaha>
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.130
Graliśmy na 150 ale skończyliśmy po 3 miesiącach ze względu na spiny z radą P!
Jak ktoś dopisuje nam tam porażkę to jest po prostu dzbanem
 

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.603
Wy tu gadu gadu a eNeczki w trakcie akcji rozpoznawczej na żywe tarcze spetów.
Ciekawe jak pójdzie.
 

Tamtal

Łucznik
Wynik reakcji
393
Graliśmy na 150 ale skończyliśmy po 3 miesiącach ze względu na spiny z radą P!
Jak ktoś dopisuje nam tam porażkę to jest po prostu dzbanem
Tak, przegraliście tamten świat, organizacyjnie, dyplomatycznie i w końcu mentalnie. Zebraliście topke graczy z dwoch topowych plemion, niepotrafiliscie ich poprowadzić i dojść do kompromisów, wiec dlaczego nie uznać tego za porażkę?
Do tego jeśli Witam robiąc fuzje z TI stwierdziloby ze to nie ich klimat i się nie dogadają rzuciło by kontami przed końcem 3 miesiąca trwania świata to tez mielibyśmy nie uznać tego jako porażkę?

Wiedzieliście na jakich warunkach przyjdzie wam grać na s150 i jak ciężkie będzie żeby to razem spiąć i się zgrać wiec przestań gadać głupoty ze to nie była porażka. Moim zdaniem była i to jedna z najbardziej dotkliwych bo nie przegraliście walka tylko brakiem umiejętności w zarządzaniu plemieniem i ludźmi.
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.841
Graliśmy na 150 ale skończyliśmy po 3 miesiącach ze względu na spiny z radą P!
Jak ktoś dopisuje nam tam porażkę to jest po prostu dzbanem
no i WYGI tutaj skoncza gre przez spine ze sPEEDAMI a nie przez to ze wioski tracimy masowo. I licze ze nam nikt nie zaliczy tego skonczenie gry jako porażki.
 

Deleted User - 699836759

Guest
@Tamtal
1) speed grało w tym czasie świat (jubileusz 150) świat 147 a playersi świat 152 jako Dom Rozkoszy.
2) byliśmy w tyle z trendami i najnowszymi skryptami do zarządzania plemieniem w stosunku do Nek i Nuppków:
rozpisywanie akcji robił to Kanar a raz Bulwa na BeZy bez pomocy planerów, korzystaliśmy z bazy ToTamira z APK
3) jedynie porzucanie kont przez wrogów mogłoby dać nam zwycięstwo, rzeczywiście staraliśmy się zamęczyć na centrum GSO, podobno było blisko ale nic takiego się nie zdarzyło
4) Keymil i Bulwa byli zaangażowani kiedy ten drugi nic akurat nie robił więc plemię nie skorzystało na systemie dwóch wodzów

Byliśmy dużo słabsi niż to przedstawia się na FO. Mieliśmy około 20 playersów i 3 speedowców w finale.
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.841
a wiecie co wam powiem o 150sw? ze Mirek tam wygral swiat dla nuppkow na froncie . z moimi ludzimi z tego swiata jak Obii@12 . Brałem tam l4 w robocie i pchalem po nocach z ziomkami front dniami i nocami pchalismy te APK/TPK. przeciwko nam byl jakis reprezentant polski w plemionach co po miesiacu walki napisal mi ze jestem psychiczny i sie poddał mial dosc bicia sie po nocach. Pozniej ten pies nuppo z sekgoltem dali mi silowke za nimi dogadywanie sie z wrogiem jak juz wrog upadał xDD AVE MIREK i piekne czasy gry bez botow i krzywych akcji

 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.130
Sie nie tłumacz kasacja to kasacja
Nie było kasacji. Wrzuciliśmy graczom p! Zasty. I to nie było skończenie gry bo świat był przegrany czy coś. W momencie jak kończyliśmy byliśmy w koalicji obecnie tej większej. Z całego plemienia speed grac zostało tylko dwie osoby . Po prostu źle się nam z nimi grało i tyle .
 

Mów Mi Piechos

Pikinier
Wynik reakcji
15
Graliśmy na 150 ale skończyliśmy po 3 miesiącach ze względu na spiny z radą P!
Jak ktoś dopisuje nam tam porażkę to jest po prostu dzbanem

Mijasz się Kamilu z prawdą bo co innego mi poniekąd kiedyś pisałeś ale to było przed tym jak straciłeś jaja przed lunerem i jajal bo krytyki nie znosiły :)

Zawsze wskakujesz tu jak trzeba się tłumaczyć i zakłamywać prawdę, tak to zapamiętałem jak wchodziłem na FO
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.130
Nie mogłem pisać co innego . Wbijam na fo coś wyjaśnić jeśli chodzi o moje plemię nie widzę tu w tym nic dziwnego że pisze tylko wtedy a nie smieszkuje sobie razem z berbeciem . Ale w zasadzie bez sensu o tym rozmawiać i tak będziecie dalej pisać swoje i żaden argument do was nie trafi. Jedynie mogę się zgodzić z tamtalen że za porażkę można uznać fakt że się nie dogadaliśmy ze sobą.
Idę się przygotowywać na grilla xd
 

Tamtal

Łucznik
Wynik reakcji
393
@Tamtal
1) speed grało w tym czasie świat (jubileusz 150) świat 147 a playersi świat 152 jako Dom Rozkoszy.
2) byliśmy w tyle z trendami i najnowszymi skryptami do zarządzania plemieniem w stosunku do Nek i Nuppków:
rozpisywanie akcji robił to Kanar a raz Bulwa na BeZy bez pomocy planerów, korzystaliśmy z bazy ToTamira z APK
3) jedynie porzucanie kont przez wrogów mogłoby dać nam zwycięstwo, rzeczywiście staraliśmy się zamęczyć na centrum GSO, podobno było blisko ale nic takiego się nie zdarzyło
4) Keymil i Bulwa byli zaangażowani kiedy ten drugi nic akurat nie robił więc plemię nie skorzystało na systemie dwóch wodzów

Byliśmy dużo słabsi niż to przedstawia się na FO. Mieliśmy około 20 playersów i 3 speedowców w finale.
To ze później mieliście taki a nie inny skład to fakt ale gadanie Keymila ze to nie była porażka bo graliście razem 3 miesiące to żałosne gadanie kogoś kto nie potrafi przyznać faktu ze dał dupy i popełnił błąd ruszając wspólnie z bulwa. Decydując się na taką kolaboracje a później umywając rączki bo zaczęło go to przerastać organizacyjnie, nie mogę tego uznać inaczej niż porażka. Tamten świat mi pokazał ze w trudnych momentach Keymil po prostu nie dojeżdża.
A co do pierwszego punktu to żadne wytłumaczenie bo nikt nie kazał speed ruszać na s150 a playersom później na s152. I ogolnie każdy z tych punktów tylko pokazuje ze przegraliście i potwierdza to o czym napisałem wcześniej.
 
Do góry