Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
to dzieki WYGOM! mielismy zlozyc sie na strzała a tu opor stawiamy co raz wiekszy i speed straciło top1 świata. AVE emeryci! Jechac bociarzy i kretow speedow

poggers-ddd.gif

cos z cyklu xD

index.php

Bez tytułu.png
 
Ostatnia edycja:

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
przechodziłem właśnie korytarzem w szpitalu i w jednej z sal chcieli komuś zrobić lewatywe, ale gość szarpał się i krzyczał coś o koalicji południa dziwna sprawa, jak przyszedł ordynator, to zaczął go wyzywać od obłudników

To ty po bardzo specjalistycznych szpitalach mysisz chodzic xD
sluchasz czasami jak sniegus wali glowa o sciane pokoj obok?
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Kolega pracuje jako pielęgniarz w szpitalu dla obłąkanie chorych i mówił, że dziś zamknęli jednego czubka. Na pożegnanie zaczął całować dmuchaną lalkę. Potem coś pierniczył, że pewnie zazdroszczą mu pięknej żony. Wspominał coś o super obiadkach, które robi. Dodatkowo bredził coś o podwyżce, lakierni oraz komorniku. Dostał najcięższy przydział. Masakra co to się z ludźmi dzieje.
 
Ostatnia edycja:

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.698
Ja tylko popatrzeć z bliska, więc nie masz co się bać.
Zastanawiałem się czemu barbodioda nie była odbijana albo chociaż skanowana z jedynych dużych wiosek wyg koło niej... jak się okazało kilka godzin później, nie były już wyg, a fluksik został moim sąsiadem :(
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.291
Oddając część frontu skazuje plemię na porażkę? Mogę się mylić ale powinno to mieć pozytywny rezultat dla WYG i negatywny dla speed... Co oznaczałoby że daje swojej ekipie szansę na dłuższą grę.

Jaki problem na świecie takim jak ten oddać nawet 500 wiosek ?

Zwalniają Ci się grube i zamieniasz je na wioski zagęszczając obrzeża... 2 tygodnie i masz duże wioski w lepszym miejscu niż środek świata.
Oni po prostu pogodzili sie juz z porazka i dlatego oddaja :p
Ich akcje na nas sa nieudolne, wychodza na minus.

Zreszta oni nie moga przelamac we dwojke z klasykiem malego plemionka Cigane xD
To juz swiadczy tylko o nich
 
Do góry