Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.988
ty jesteś jakiś jebnięty xD?
gdzie napisałem głupotę? że siedzisz pod butem speed? a może tak nie jest? podpisali was żebyście trzymali im front do czasu aż oni nieudolnie zrobią porządek na swoim podwórku. tylko na tyle jesteście im potrzebni, zaraz zaczniecie oddawać im wsie przy froncie bo sami nie ogarniacie, a ty się zesrałeś bo idąc twoim tokiem rozumowania, niczym nie różnicie się od witam które będąc w sytuacji bez wyjścia podpisało się z TI
Nie chce nic mowic, ale Wygi zaczely oddawac front Nkom zanim sie wojna z nami zaczela.
Witam dla Ti tak samo XD

Na ile oni byli im potrzebni?

Wygi juz praktycznie nie istnieja
Witam juz nie istnieje bo zfuzjowalo do Ti
 

Ebolak

Zwiadowca
Wynik reakcji
650
Nie chce nic mowic, ale Wygi zaczely oddawac front Nkom zanim sie wojna z nami zaczela.
Witam dla Ti tak samo XD

Na ile oni byli im potrzebni?

Wygi juz praktycznie nie istnieja
Witam juz nie istnieje bo zfuzjowalo do Ti
Hehehe, aż mi się przypomniały płaczki wielkiego P na 137 <sciana> szkoda, że nie wybraliśmy wówczas TECH <cisza>. To się chyba jakoś nazywało... hipokryzja?

Tak więc wcale się nie dziwię, że przygarnęliśmy Witam - i tak, ostrzyłem na nich zęby jak każdy ale Wasza pizdowata gra nie pozwala cieszyć się z rozgrywki.

Miłej niedzieli, smacznej kawusi... coś tam kapusi?

Elo xd
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.988
Hehehe, aż mi się przypomniały płaczki wielkiego P na 137 <sciana> szkoda, że nie wybraliśmy wówczas TECH <cisza>. To się chyba jakoś nazywało... hipokryzja?

Tak więc wcale się nie dziwię, że przygarnęliśmy Witam - i tak, ostrzyłem na nich zęby jak każdy ale Wasza pizdowata gra nie pozwala cieszyć się z rozgrywki.

Miłej niedzieli, smacznej kawusi... coś tam kapusi?

Elo xd
Trzeba bylo wybrac to byscie tez poniesli porazke, chociaz techy nie byly jakies mocne skoro tam ludzie konczyli gierke po burzeniu.
Zreszta co ma swiat 137, do tego swiata? Tam wszystko calkowicie inaczej wygladalo, my tam mielismy
80+% frontu przez wiekszosc gry bez dostepu do obrzezy.
A jeszcze i tak Pisce pomagalismy

Rownie dobrze mi sie moga przypomniec placzki z PHLL na 113, ktore nie chcialy sie bic na koniec xD

Co do gry, to do Keymila pisz ja tu jestem tylko pionkiem.

Sami gracie pizdowato, bo zrobiliscie juz 2 fuzje, czy to nie hipokryzja?
Sam sie zaorales gosciu

Na chwile obecna wszyscy graja piach, oprocz Apk ;)
 
Wynik reakcji
3.057
Trzeba bylo wybrac to byscie tez poniesli porazke, chociaz techy nie byly jakies mocne skoro tam ludzie konczyli gierke po burzeniu.

Rownie dobrze mi sie moga przypomniec placzki z PHLL na 113, ktore nie chcialy sie bic na koniec xD

Co do gry, to do Keymila pisz ja tu jestem tylko pionkiem.

Sami gracie pizdowato, bo zrobiliscie juz 2 fuzje, czy to nie hipokryzja?
Sam sie zaorales gosciu

Na chwile obecna wszyscy graja piach, oprocz Apk ;)


Na 113 to i P! I PHLL trochę zagrało jak pizdy xD.

Przeciągając na swoją stronę całe plemię o ile dobrze pamiętam ...
O ile dobrze pamiętam to plemię nazywało się KWC ale pewności nie mam
 

Ebolak

Zwiadowca
Wynik reakcji
650
Trzeba bylo wybrac to byscie tez poniesli porazke, chociaz techy nie byly jakies mocne skoro tam ludzie konczyli gierke po burzeniu.
Zreszta co ma swiat 137, do tego swiata? Tam wszystko calkowicie inaczej wygladalo, my tam mielismy
80+% frontu przez wiekszosc gry bez dostepu do obrzezy.
A jeszcze i tak Pisce pomagalismy

Rownie dobrze mi sie moga przypomniec placzki z PHLL na 113, ktore nie chcialy sie bic na koniec xD

Co do gry, to do Keymila pisz ja tu jestem tylko pionkiem.

Sami gracie pizdowato, bo zrobiliscie juz 2 fuzje, czy to nie hipokryzja?
Sam sie zaorales gosciu

Na chwile obecna wszyscy graja piach, oprocz Apk ;)
No widzisz, wyszło na to, że obaj gramy w pizdowatych plemionach. A mama zawsze powtarzała, żeby nie schodzić do czyjegoś poziomu - szkoda, że w plemiona nic się nie ugra przy wykorzystaniu tej cennej rady.

Kto nie chciał się bić na 113? Może nie pamiętasz ale jako jedyny byłem za ;)

I tak jak Afrykański Czarodziej napisał, tamten świat pokazaliście jak w przewadze na resztę świata (PHLL/P) rekrutujecie jeszcze całą ćwiartkę XDDDD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.988
No widzisz, wyszło na to, że obaj gramy w pizdowatych plemionach. A mama zawsze powtarzała, żeby nie schodzić do czyjegoś poziomu - szkoda, że w plemiona nic się nie ugra przy wykorzystaniu tej cennej rady.

Kto nie chciał się bić na 113? Może nie pamiętasz ale jako jedyny byłem za ;)

I tak jak Afrykański Czarodziej napisał, tamten świat pokazaliście jak w przewadze na resztę świata (PHLL/P) rekrutujecie jeszcze całą ćwiartkę XDDDD
Zycie, tak to teraz wyglada na plemionach.
Zawsze jakies dzialania budza reakcje u innych i tak to sie kreci.

Nie pamietam, bo ja pozniej odpuscilem nie chcialo mi sie darm zjadac

Jak cos komus wypominasz to najpierw wypadaloby zerknac na swoje podworko
 
Wynik reakcji
3.057
Ta i zrobili prima aprillis z lejde

Wiesz co..
Ja ogolnie uważam,że i tak byście nas rozjechali rekrutując KwC czy nie.
Grałem tam w Hmm...

Bo po prostu oni na samą myśl o walce z P! robili pod siebie.
Jedna akcja i by ich nie bylo
Jednak trzeba powiedzieć,że poszliście lekko na łatwiznę rzucając im 5 blach.
Zabierając do siebie i zamykając szybko świat.
 
Do góry