Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
3.041
zanim znowu takie gówno napiszesz, sprawdź chociaż czy jestem z witam geniuszu<tanczy>

Jestes tak mało interesujący,że nie będę sprawdzał gdzie grasz.

Bo mnie to nie interesuję.
Po twojej narracji jednak można wywnioskować w której koalicji jestes.

Nie trzeba nic sprawdzać wystarczy mieć większe IQ niż orzeszek ziemny.


GENIUSZU
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
951
Love nie pisało nic na Speed nie wyzywało ich i nie śmiało się z nich a potem poszło lizać buty o przetrwanie
akurat z początkiem świata nie byłem na forum więc nie wiem co tam witam wypisywało, ale faktycznie podobno jeździli po TI, więc no pojebana akcja xd ale nie zmienia to faktu iż w tym akurat momencie wasza sytuacja jest taka sama
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
951
Jestes tak mało interesujący,że nie będę sprawdzał gdzie grasz.

Bo mnie to nie interesuję.
Po twojej narracji jednak można wywnioskować w której koalicji jestes.

Nie trzeba nic sprawdzać wystarczy mieć większe IQ niż orzeszek ziemny.


GENIUSZU
aha, czyli chuja wiem a się wypowiem, po co sprawdzać do kogo piszę personalnie, nie ważne że nie będzie to miało żadnego pokrycia z rzeczywistością
fajny fikołek<jupi>
sugeruję że love i witam to taka sama sytuacja, czyli jedną jak i drugą stronę koalicji według ciebie obrażam, a ty się spłakałeś chuj wie o co xd
 
Wynik reakcji
3.041
aha, czyli chuja wiem a się wypowiem, po co sprawdzać do kogo piszę personalnie, nie ważne że nie będzie to miało żadnego pokrycia z rzeczywistością
fajny fikołek<jupi>
sugeruję że love i witam to taka sama sytuacja, czyli jedną jak i drugą stronę koalicji według ciebie obrażam, a ty się spłakałeś chuj wie o co xd
Człowieku.


Ja wiem ze inteligencja nie grzeszysz...
Co juz pokazałeś.

Post wcześniej piszesz,że nie śledziłeś forum i nie wiesz co pisalo witam i Tl o Brice..

Więc sam Wypowiadasz się na temat na który nie masz pojęcia bo czytałeś go wybiórczo....

Hipokryta
 
Ostatnia edycja:

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
951
no nie jest taka sama jest totalnie inna
trochę prawdy w tym jest i zaraz znowu ktoś się spłacze że nwm gloryfikuje to wielkie witam ale chuj mnie to boli xd
jak dla mnie to witam jest w lepszej sytuacji od was bo po fuzji z TI wciąż są realnie w grze i będą się bili o blaszki (oczywiście już pewnie nie jako witam), natomiast wątpię żeby speed uznawało was za równe sobie plemie które wezmą do siebie, wezmą co najwyżej kilku grajków, a reszta pójdzie na straty albo do rozbiórki.
jeśli speed ma z kimś gadać jak równy z równym to jest to apk i to z nimi będą pewnie szli po blaszki
wy jesteście jedynie tarczą i spowolnieniem nas przed dalszą ekspansją
takie moje zdanie
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
951
Człowieku.


Ja wiem ze inteligencja nie grzeszysz...
Co juz pokazałeś.

Post wcześniej piszesz,że nie śledziłeś forum i nie wiesz co pisalo witam i Tl czy tam Brice..

Więc sam Wypowiadasz się na temat na który nie masz pojęcia bo czytałeś go wybiórczo....

Hipokryta
podobno coś pisało i jeśli faktycznie tak było to słaba sprawa że finalnie poszli się z nimi podpisać, ale jak wiadomo "tonący brzytwy się chwyta" i to kwestia tego jak TI do tego podeszło skoro mimo wszystko ich do siebie wzięło
ale no tak, nie czytałem jak pietrek nazwał brike chujem na forum więc nie mogę się wypowiadać na tematy panujące obecnie na świecie
200iq
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
951
a pewnie dlatego go nie czytałem, bo całe forum było zajebane jakimś gównem od blacka i jeszcze jakieś jednego przydupasa którzy pisali tylko byle pisać
 

Łysy WaRninG ?

Łucznik
Wynik reakcji
661
Oczywiście że tak...

Co więcej już nie pamiętasz jak
Targaliście łacha z briki na 186 ? XD.


Wiadomo dawno i nie prawda..
Sytuacja się zmieniła jesteście w potrzasku to i briczka z obciagary zmieniła status na szefowa. :v
jak ty porównujesz 186 do tego świata to xd
skoro dostała w ciry mając taką przewagę to mam ją po plecach klepać skoro sama wie, że powinna wygrać?

nowy świat - czysta kartka.
 
Do góry