Dyskusja o sytuacji na świecie 200

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.605
właśnie się dowiedziałem, że brika się dogadała z apk na walkę 55 vs 45 ze speed w końcowej wojnie

TI wystawiło eNki(wjazd pod koniec maja), a APK wystawiło ARES(dostaną propozycję nie do odrzucenia - rekrutację najlepszych).

edit APK 35 miejsc w końcowym składzie, TI 65
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Wbiłem tylko napisać, żeby @pajton.88. Przeprosił wielkie HOTS i wspaniałego wodza, króla adriana za przegranie nam s100 i bycie najgorszym sojusznikiem w historii HOTS, który pociągnął nas na dno.
Mam nadzieję, że enki (celowo z małej literki) spotka szybko zasłużony koniec i kompromitacja również na tym świecie.

Pozdrawiam wszystkich z wyjątkiem enek, doktora scamsa i sir roberta poznania.
 

pogromcaap

Miecznik
Wynik reakcji
132
Akurat ja pisałem, ze owszem wjechać w speed i podzielić się na koniec po równo, byle nie grać na bociarzy :p taki sam manewr jak zrobili z nami na 182
Co wy z tymi bociarzamy w speed macie? Xd

Bany za boty poleciały w witam, to, enkach, i w APK. Z tego co mi wiadomo to w innych ekipach było ich więcej.

Jak zwykle.. wszyscy coś robią, a czepiają się tylko speed xd

Ale tylko muszą was boleć xd
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.605
Co wy z tymi bociarzamy w speed macie? Xd

Bany za boty poleciały w witam, to, enkach, i w APK. Z tego co mi wiadomo to w innych ekipach było ich więcej.

Jak zwykle.. wszyscy coś robią, a czepiają się tylko speed xd

Ale tylko muszą was boleć xd

o botach najwięcej gadają stare dziadki lub paralitycy, którzy nie potrafią się z atakiem wstrzelić
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
właśnie się dowiedziałem, że brika się dogadała z apk na walkę 55 vs 45 ze speed w końcowej wojnie

TI wystawiło eNki(wjazd pod koniec maja), a APK wystawiło ARES(dostaną propozycję nie do odrzucenia - rekrutację najlepszych).

edit APK 35 miejsc w końcowym składzie, TI 65
Fejk, w TI nie ma 65 graczy

Szkoda ze pajton tego nie wie aghagagagagagagahahhahaha
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.988
No i jeszcze musisz dorzucić: x > 0 U y > 0, żeby nie było przypadku w którym jest tak:
- Jeśli Hell nie wjedzie w Stefan to przegrają.

nerd.gif
 
Do góry