Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.914
MalarzD

Nowe konto na tym swiecie

Konto od poczatku w wygach. Sztucznie utrzymywane pewnie przez jakiegos bota.
Gracz cale dnie nie odpisywał tylko raz dziennie na noc. Nawet na chwile zielona kropa sie nie swiecila

Konto stworzone tak zeby nigdy nie wyslac wojska plemieniu, a tylko klepać monety i szykowac sie na kose. (slabe budynki do rekrutacji bo przeciez jak nie wysylam wojska to nie musze rekrutoeac co jakis czas)

W chwili 65 wiosek pokonanych 90k z czego 70k to ra bo czyścił brazowych

Szybka kosa i od razu rozdawanie wiosek zeby ludziom blizej rady front nie uciekł


Pewnie jak wygi znikna to pushing z darm ladny wleci dla znajomych rady

XD ze wy to nazywacie walka i chwalicie sie ze zjechaliscie wygi to ja nie mam pytań jak można być tak dumnym ze sie nie ma wlasnych raczek
 
Wynik reakcji
1.964
371830
MalarzD

Nowe konto na tym swiecie

Konto od poczatku w wygach. Sztucznie utrzymywane pewnie przez jakiegos bota.
Gracz cale dnie nie odpisywał tylko raz dziennie na noc. Nawet na chwile zielona kropa sie nie swiecila

Konto stworzone tak zeby nigdy nie wyslac wojska plemieniu, a tylko klepać monety i szykowac sie na kose. (slabe budynki do rekrutacji bo przeciez jak nie wysylam wojska to nie musze rekrutoeac co jakis czas)

W chwili 65 wiosek pokonanych 90k z czego 70k to ra bo czyścił brazowych

Szybka kosa i od razu rozdawanie wiosek zeby ludziom blizej rady front nie uciekł


Pewnie jak wygi znikna to pushing z darm ladny wleci dla znajomych rady

XD ze wy to nazywacie walka i chwalicie sie ze zjechaliscie wygi to ja nie mam pytań jak można być tak dumnym ze sie nie ma wlasnych raczek

też dostaniesz darmy jak przejdziesz do nas :*
 

dawid627

Pikinier
Wynik reakcji
21
MalarzD

Nowe konto na tym swiecie

Konto od poczatku w wygach. Sztucznie utrzymywane pewnie przez jakiegos bota.
Gracz cale dnie nie odpisywał tylko raz dziennie na noc. Nawet na chwile zielona kropa sie nie swiecila

Konto stworzone tak zeby nigdy nie wyslac wojska plemieniu, a tylko klepać monety i szykowac sie na kose. (slabe budynki do rekrutacji bo przeciez jak nie wysylam wojska to nie musze rekrutoeac co jakis czas)

W chwili 65 wiosek pokonanych 90k z czego 70k to ra bo czyścił brazowych

Szybka kosa i od razu rozdawanie wiosek zeby ludziom blizej rady front nie uciekł


Pewnie jak wygi znikna to pushing z darm ladny wleci dla znajomych rady

XD ze wy to nazywacie walka i chwalicie sie ze zjechaliscie wygi to ja nie mam pytań jak można być tak dumnym ze sie nie ma wlasnych raczek
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.914
Z drugiej strony pytanie do rady Wyg bronicie już 3 czy tam 4 akcję, a konta po 400k pkt nie mają wcale RW i RO? Nie wygląda to podejrzanie?:D
A co mieli zrobic? Jak tam wokol tego konta są inne krety? Kto mialby niby to przejąć inni ludzie ze speed?

Robia minimum nie starają sie juz od pierwszych przejsc. Bo wiedza ze speed ma tutaj jeszcze z 10kont na tej samej zasadzie.

Prawda ze mogli z tym zrobić cos miesiac temu i spieprzyli sprawe.

Ale tak od przejscia duzej części graczy sam bym gral na wyjebce gdy speed ma tyle kont u nas
 
Wynik reakcji
418
A co mieli zrobic? Jak tam wokol tego konta są inne krety? Kto mialby niby to przejąć inni ludzie ze speed?

Robia minimum nie starają sie juz od pierwszych przejsc. Bo wiedza ze speed ma tutaj jeszcze z 10kont na tej samej zasadzie.

Prawda ze mogli z tym zrobić cos miesiac temu i spieprzyli sprawe.

Ale tak od przejscia duzej części graczy sam bym gral na wyjebce gdy speed ma tyle kont u nas
Może tak być. Ale sami sobie to zgotowali. Po pierwszej akcji wymieniłem graczy którzy zrobili 0 RW i RO. Było ich około 8. 5 z nich rozebrali 3 kolejnych przeszło po paru dniach. Według mnie nie wszyscy co przeszli do speed to podstawieni ludzie speed. Część po prostu widzi że rada nie daje rady i kosują żeby jeszcze pograć.
 

dawid627

Pikinier
Wynik reakcji
21
Porównujesz konto ktore rzuciło zasta i oddaje wioski. Do konta ktore na bocie jest utrzymywane tylko po to zeby ułatwić gre speed i rozdać wioski znajomym rady?
wszędzie widzisz bota, a jak przegracie to będziecie pisać: 'to wydrenowane przez spidDeveloperów AI z Wami wygrało' xD
Weź nie kompromituj się z tymi insynuacjami bez dowodu
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.914
Może tak być. Ale sami sobie to zgotowali. Po pierwszej akcji wymieniłem graczy którzy zrobili 0 RW i RO. Było ich około 8. 5 z nich rozebrali 3 kolejnych przeszło po paru dniach. Według mnie nie wszyscy co przeszli do speed to podstawieni ludzie speed. Część po prostu widzi że rada nie daje rady i kosują żeby jeszcze pograć.
Z tym sie nie kłóce ze rada wyg to totalne glaby

Oprocz sandrzeja
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.914
wszędzie widzisz bota, a jak przegracie to będziecie pisać: 'to wydrenowane przez spidDeveloperów AI z Wami wygrało' xD
Weź nie kompromituj się z tymi insynuacjami bez dowodu
XDDDDD za miesiac tego malarza nie bedzie. na pewno gracz ktory caly swiat czekal na kose dla speed nagle odda wszystkie wioskk
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.065
Dawno takich głupot nie słyszałem, oj dawno :)

Pamiętasz akcje WO/APK/TPK/SP!NY z 3ech stron? Przypomnij mi ile wiosek wyszliście na plus i jak wybroniliśmy akcję serwera po której miało nas nie być a to waszym po tej akcji opadły morale na tyle nisko, że niektórzy dali sobie spokój z tym kabaretem? Ani APK ani WO, nie było wtedy na poziomie !N!, o ile jeszcze z TPK była by wyrównana walka o tyle reszta twoich wywodów to z palca wyssana analiza xd

Hałsik jesteś największym hipokrytom jakiego znam, nie grałeś tam pierwszych skrzypiec więc nie wiesz nawet jak wyglądał front z nami xD
co nie zmienia faktu, że przegraliście świat 50/50 praktycznie, gdy już P!LOSE dołączyło do wojny przeciw nam, ale to może chłopaki się wypowiedzą którzy grali na tych frontach, bo Ty chyba potem już tylko klepałeś deffa na zapleczu.
Ani przez chwilę nie walczyliście w przewadze wroga, calutki świat po stronie wygranych idąc na łatwiznę, taka jest prawda i nie zaklamiesz rzeczywistości.

Plose zmieniło strony kiedy było już pozamiatane a większość frontowcow Wilków, TPK, APK i SP!NY rzuciło kontami.

Co do mnie, po zamknięciu projektu TPK wrzuciłem zast do Wilków i więcej na konto nie zaglądałem (jak wielu innych frontowcow TPK) bo świat był rozstrzygnięty, 60:40 czy nawet większa przewaga po waszej stronie i tak Nki cały świat walczyły

Ps. Brawo, wyborniliscie JEDNĄ duża "akcje serwera". Na gifie który wrzuciłeś widać zaznaczone wojny, TPK waliło w jeden człon przeciwko 5-6 członom wroga całymi tygodniami, ale Nki WALKĄ ugraly świat bo obroniły AKCJE SERWERA. Śmiechu warte bo sam pokazujesz jak Nki manewrowaly żeby zawsze mieć z górki
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.477
Po tylu latach wciąż te same nicki na FO. A w samej grze dalej nic się nie zmieniło, 2miesiące gry i już powstają 2-3 mega koalicje żeby skonczyć świat w 400 osób. W sumie jakby człowiek miał czas jak za młodu to pograłby sobie ehhh
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.065
@Doktor Hałs312 masz jakoś na pieńku z Pajtonem? Nie potrafię stwierdzić kto ma rację bo nie grałem na 150, ale nie widziałem żebyś się z Witaczami tak licytował :*
Jakiś powód musi być czemu na 100 grałem w N przeciw APK a na 150 i 200 w APK przeciw N ;)

A tak na poważnie nie uznaje Pajtona jako wodza Nek i szczerze uważam że na 150 grali obsrane kalesony bardziej niż Brika tutaj. Nuppki tam graly z jajami, TPK to najbardziej CHAD energy jakie widziałem od na dobrej setki światów, a Nki fakt, w centrum, ale tak zachowawczej gry nie widziałem u zwycięzców żadnego świata na którym grałem, po prostu. A potem wchodzi pajton i myśli że już nikt nie pamięta i może pisać jak się że speed 50/50 lali na 150 xD
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.914
Po tylu latach wciąż te same nicki na FO. A w samej grze dalej nic się nie zmieniło, 2miesiące gry i już powstają 2-3 mega koalicje żeby skonczyć świat w 400 osób. W sumie jakby człowiek miał czas jak za młodu to pograłby sobie ehhh
Na 148 próbowałem grac bez masówki to dwie inne masówki ktore mialy z 400-500 osob na plemię podpisały sojka i zjadły mnie xd

Tak teraz sie gra byle jak byleby masa byla
 
Do góry