Czarna lista oficjalnie banowanych oszustów

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849167984

Guest
@Kuwejt potrafi zjadać wyłącznie Barby i darmy, mimo startu z opóźnieniem znalazł sposób na pushing. Dodatkowo działa wyłącznie na szkodę własnego plemienia

Tak, prawda.
Czy nie Ty chciałeś, by Twoi gracze z których część to oszuści, była tu piętnowana?
To Twoje dzieło

Druga sprawa, tak. Wielokrotnie działałeś na szkodę plemienia. Jak np wystawiając na odstrzał Szumixa czy też chcąc wybić swoje ego i na siłę dokopać Marionetkom. Niestety tu się nie udało.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Ile donosów ho ho

Tylko wiesz...ten screen niczego nie zmienia, nie widzimy treści wpisów.
Narazie koncertowo się wykładasz
widzisz tematy tych wpisów nie wystarczy ci? XDD czego ty jeszcze potrzebujesz telefonu do innogames? naprawdę black kiedyś jeszcze bym powiedział, że jesteś ok bo czepiałeś się ludzi winnych a teraz szukasz zaczepki bo ludzie przestali na ciebie marnować czas i cie poignorowali :D ale ja nie dam za wygraną będziesz jechany za swoje okrutne i bezczelne występki na tym forum i twoje oszustwa krecenie i mulcenie pewnie darmy sobie robileś na mulciaku na innych światach musało tak być. Teraz w dodatku okazuje się, że też wykorzystywałeś pushing skoro grałeś na mulciaku to napewno tak bylo już się nie wyprzesz nie banowany oszuscie
 

Deleted User - 849167984

Guest
dawaj dalej czekam na kolejne twoje wykolejenia kochany blaczku :p wystarczająco dużo info o tobie mi spłynęło :D na 176 też kose wsadziłeś tylko nikt o tym nie mówi

No dobra dobra, ale te info ujawniaj, bo cały czas wszyscy czekają z wypiekami. Również ja.
Na 176 też? Ło cholera
A tam ja w ogóle miałem konto założone? Bo chyba nie XD XD XD XD

Nowy level
Wbij kosę bez logowania XD
 

Deleted User - 849167984

Guest
widzisz tematy tych wpisów nie wystarczy ci? XDD czego ty jeszcze potrzebujesz telefonu do innogames? naprawdę black kiedyś jeszcze bym powiedział, że jesteś ok bo czepiałeś się ludzi winnych a teraz szukasz zaczepki bo ludzie przestali na ciebie marnować czas i cie poignorowali :D ale ja nie dam za wygraną będziesz jechany za swoje okrutne i bezczelne występki na tym forum i twoje oszustwa krecenie i mulcenie pewnie darmy sobie robileś na mulciaku na innych światach musało tak być. Teraz w dodatku okazuje się, że też wykorzystywałeś pushing skoro grałeś na mulciaku to napewno tak bylo już się nie wyprzesz nie banowany oszuscie

Dobra nudzisz z tymi wymysłami
Jeszcze napisz, że nie karmię kota
Którego nie mam
Iks de


Wiesz jaki jest Twój problem? Nawet jak wymyślasz to tak sztucznie i nieudolnie, że aż nie chce się tego czytać XD
 

Deleted User - 849167984

Guest
Uwaga absolutny hit!!

Sprawdziłem
Na ś176 nie grałem, a jak pisze @styl judasza wbiłem tam kosę

XD XD XD XD XD XD XD XD

Ale chłop się dziś rani...
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Dobra nudzisz z tymi wymysłami
Jeszcze napisz, że nie karmię kota
Którego nie mam
Iks de


Wiesz jaki jest Twój problem? Nawet jak wymyślasz to tak sztucznie i nieudolnie, że aż nie chce się tego czytać XD
nic nie zmyślam to wszystko to prawda na twój temat już nie wypieraj :D miernie ci to wychodzi wypieranie ale ja znam prawdę nie ukryjesz się przede mną oszuście szkoda tylko, że z mulciaka jeszcze na fo mi nie odpowiadasz
 

Deleted User - 849167984

Guest
nic nie zmyślam to wszystko to prawda na twój temat już nie wypieraj :D miernie ci to wychodzi wypieranie ale ja znam prawdę nie ukryjesz się przede mną oszuście szkoda tylko, że z mulciaka jeszcze na fo mi nie odpowiadasz

Jak tam kosa na 176? XD XD XD XD XD
 

Deleted User - 849167984

Guest
haha już musiał nawet sprawdzić graleś nie jedno krotnie pisząc, tak jak byś grał na tamtym świece a sorki zapomniałem pewnie grałes na jedym ze swoim 20 mulciaków

Nie jedno krotnie

On to napisał!
On to naprawdę napisał!!!!!

XD XD XD

NIE JEDNO KROTNIE
 

Deleted User - 849167984

Guest
Ależ on się wije jak wąż proszę państwa kosiarz został wypunktowany od a do z

Tak jest i jak wąż Cię kąsam banowany oszuście bociarzu

Zmykam, to znaczy - uciekam, bo tak mnie wypunktowałeś.
Moja piękna żonka czeka z pysznym halibutem i suróweczką
Pozdrawiam serdecznie
 

Deleted User - 849167984

Guest
pamiętasz jak pisałeś do mnie na 186 jak mnie przepraszałeś za swoje czyny i obiecywałeś, żę już nie będziesz wymyślał? szkoda mogłem zrobić screena

No szkoda, wszyscy chętnie byśmy zobaczyli, ja również.

A pamiętasz jak nie tak dawno właziłeś mi w dupsko?
O ja na szczęście jestem wiarygodny i zrobiłem XD

Screenshot_20231120-144657~2.png

Naprawdę muszę już zmykać, choć zabawa przednia:)

--

Na s176 trzepales sobie publicznie do kosy tajemnicy&em&madhat w jutro

Nie było tam żadnej kosy.
Pozdrawiam serdecznie
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
widzicie drodzy państwo batalia, którą sam black snow wytoczył nie kończy się po jego myśli czy to upadek naszej gwiazdy FO? oczywiście, że tak został zdeptany jak mrówka mimo, że nie napracował nad tymi kłamstwami to i tak jest nic nie warty a warty jest jedynie nagany i potępienia :D
 
Do góry