Czarna lista oficjalnie banowanych oszustów

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849167984

Guest
Lista banowanych przez support oszustów, którzy mają na sumieniu różne rzeczy. Takie jak nielegalne skrypty, pushing czy gra botem.

Będzie ona nie bieżąco aktualizowana, tak żeby na przyszłych światach każdy wiedział na kogo uważać.

Lista oficjalnie zbanowanych oszustów:


1. @styl judasza - gra na bocie + obraźliwe nazwy wiosek
2. @czerniol elo 3 2 0 - bany za nieprzyzwoite loginy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 849167984

Guest
Czekam na kandydatury, jeśli ktoś jakiegoś banowanego oszusta zna.
Pamiętajmy jednak, że musi być wszystko w 100% udowodnione
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
proszę bardzo cały mój ban oszuscie :D a teraz poproszę dowody na bocika bo bez nich jesteś zwykłym pomawiaczem xDD downa z siebie robisz tylko z tym hahaha próbuj dalej i łykaj dalej pelikanie :D
 

Załączniki

  • blaczek nieboraczek.png
    blaczek nieboraczek.png
    119,4 KB · Wyświetlenia: 84
  • black zgaszony.png
    black zgaszony.png
    128,7 KB · Wyświetlenia: 81

Deleted User - 849167984

Guest
proszę bardzo cały mój ban oszuscie :D a teraz poproszę dowody na bocika bo bez nich jesteś zwykłym pomawiaczem xDD downa z siebie robisz tylko z tym hahaha próbuj dalej i łykaj dalej pelikanie :D

I znowu to samo? Wydawało mi się, że wszystko już wyjaśnione było.

Dostałeś bana za bota, do czego sam się przyznałeś

Screenshot_20231120-135419~2.png

Jedyne na czym się opierasz, to że ban zdjęty został, więc ja niby nie mam dowodów.
No ten ban za bota jest dowodem.
To, że został zdjęty to skandal. Musiałeś nieźle ukryć ślady.

Nie zmienia to faktu, że jesteś banowanym oszustem...
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
2. @czerniol elo 3 2 0 - wielokrotne bany (liczba mnoga), różnorakie oszustwa i jawne łamanie regulaminu.

Dowód:
No ja mam takie kurwa chody w supku, że dzień po starcie na ostatnim świecie wyrwałem bana za nick wielkie czorne dildo.
Jedyny kontakt z supportem to mam jak muszę się odwoływać za bany

Krótkie przedstawienie kreatury:
Na liście nie może zabraknąć oszusta @czerniol elo 3 2 0.
Publicznie przyznaje się do otrzymywania banów i nieprzestrzegania zasad. Bardzo możliwe że również posiada zakusy bociarskie. To typowe dla ludzi o tak wątpliwej moralności.

Oprócz tego jest potwierdzonym donosicielem, lecz to zostawmy na inną dyskusję…
 

Deleted User - 849167984

Guest
Tak, jasny dowód podobnie jak w przypadku Judasza
 

Deleted User - 849167984

Guest
a kto tak powiedział, że to jasny dowód ty czy support? bo czekam na bana i nic sie nie dzieje co jest black? czyżbyś okłamał publike?

Nie twierdzę, że dziś też grasz. Grałeś jeszcze do niedawna. No człowieku, sam się przyznałeś
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
Nie twierdzę, że dziś też grasz. Grałeś jeszcze do niedawna. No człowieku, sam się przyznałeś
to nie było przyznanie się do bota tylko do nie sprawiedliwego bana może byś wstawił całą rozmowe na ten temat czy potrafisz tylko wyrywki z całej rozmowy? twoje dowody są manipulacją niczym więcej nie upokarzaj się dłużej xDD rozśmieszasz mi nerki
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
921
I znowu to samo? Wydawało mi się, że wszystko już wyjaśnione było.

Dostałeś bana za bota, do czego sam się przyznałeś


Jedyne na czym się opierasz, to że ban zdjęty został, więc ja niby nie mam dowodów.
No ten ban za bota jest dowodem.
To, że został zdjęty to skandal. Musiałeś nieźle ukryć ślady.

Nie zmienia to faktu, że jesteś banowanym oszustem...
Jednoznacznie, że scrinow wynika, iż Judasz dostał Bana za słownictwo.

Zatem gry na bocie dalej pozostają nie udowodnionym pomówieniem
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
chciałbym też podziękować supportowi za trafne określenie wobec tego bana jako niesłuszny :D dziekuje jedynej prawowitej władzy w tym świecie plemion a pomawiaczy jebać :D
 

Deleted User - 849167984

Guest
Jednoznacznie, że scrinow wynika, iż Judasz dostał Bana za słownictwo.

Zatem gry na bocie dalej pozostają nie udowodnionym pomówieniem

Oh jakie dziwne, że Kuwejt broni swojego pupila, zwłaszcza, że to przez niego pupilek wpadł w problemy XD XD

Jeśli z tego screena, który ja wkleiłem nie wynika, że grał na bocie, to przeproś matkę, potem polonistkę i wróć do szkoły.
Może dlatego jesteś tak beznadziejnym dyplomatą, bo nie rozumiesz co się pisze.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
Oh jakie dziwne, że Kuwejt broni swojego pupila, zwłaszcza, że to przez niego pupilek wpadł w problemy XD XD

Jeśli z tego screena, który ja wkleiłem nie wynika, że grał na bocie, to przeproś matkę, potem polonistkę i wróć do szkoły.
Może dlatego jesteś tak beznadziejnym dyplomatą, bo nie rozumiesz co się pisze.
a jak ci napisze, że trzymam słonia w domu to też uwierzysz?
 

Deleted User - 849167984

Guest
chciałbym też podziękować supportowi za trafne określenie wobec tego bana jako niesłuszny :D dziekuje jedynej prawowitej władzy w tym świecie plemion a pomawiaczy jebać :D

A ja chciałbym napisać, że jest to skandalem, że ban został zdjęty.
Nie może być tak, że ktoś dobrze zaciera ślady i ban zdjęty.
Skoro były podstawy do nałożenia bana za grę na bocie, to nie wzięły się one z sufitu
 

Deleted User - 849167984

Guest
a jak ci napisze, że trzymam słonia w domu to też uwierzysz?

No proszę a teraz kolejna zmiana narracji i teraz nawołujesz do tego by nie traktować poważnie Twoich wpisów? Litości, chłopie. To już chyba piąta próba tłumaczenia, kolejna równie głupia jak poprzednie
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
A ja chciałbym napisać, że jest to skandalem, że ban został zdjęty.
Nie może być tak, że ktoś dobrze zaciera ślady i ban zdjęty.
Skoro były podstawy do nałożenia bana za grę na bocie, to nie wzięły się one z sufitu
skoro nie wiesz czy zatarłem ślady i też nie wieszy czy grałem na bocie czy nie to po co rzuczasz takimi mocnymi oskarżeniami? xD a już wiem bo jesteś oszustem kretem i mulciarzem i ci wszystko jedno co pisesz :D
 

Deleted User - 849167984

Guest
nie mój drogi oszuście przeczytaj treść tego bana to wtedy może zrozumiesz :D

Ja podejrzewam, że Ty nie pokazałeś całej skrzynki i korespondencji z supportem. Być może za bota zdjęty w ogóle nie był.
Bo to, że dostałeś za słownictwo, to kolejna sprawa. Jak widać naginasz regulamin na wielu płaszczyznach
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
No proszę a teraz kolejna zmiana narracji i teraz nawołujesz do tego by nie traktować poważnie Twoich wpisów? Litości, chłopie. To już chyba piąta próba tłumaczenia, kolejna równie głupia jak poprzednie
wcale się nie tlumacze to ty się tłumaczysz z multi i kretowania :D ja ci wstawiam legitne dowody nic więcej po prostu gram twoją gre i cię wyjaśniam a jedyne co możesz mi zrobić to wytoczyć następne fałszerstwo na mój temat xDD
 
Do góry