Zwrot nicków do obiegu

  • Rozpoczynający wątek Cole i Dylan Sprouse
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest twoje zdanie dotyczące tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.

Sugeruje aby wprowadzić system który jeżeli konto nie było używane przez jakiś określony czas (np. 6 miesięcy lub rok) likwidowałby je, tym samym zwracając nick do ponownego obiegu (rejestracji). Niektórzy gracze "chomikują" nicki, a kilka dni później na zawsze o nich zapominają. Jeśli ktoś nie loguje się na takie konto, powiedzmy przez przykładowy rok to albo już zapomniał że ma to konto i nie gra już w plemiona, albo "przerzucił" się na inny nick, też zapominając o koncie. Powiedzmy prawdzie w oczy - mało kto, a właściwie nikt nie wraca do starych kont, które przydały by się innym.

Ostatnio myślałem nad kilkoma nickami. Okazało się jednak że są już zajęte. Po głębszym śledztwie, jeśli można to tak nazwać (po prostu szukałem tych nicków w statystykach wszystkich światów) okazało się że na żadnym ze światów nie występują.

Jeśli jednak ktoś rzeczywiście wróci do takiego konta, można skorzystać z tego schematu:

Legenda:
Gracz A - pierwszy właściciel konta
Gracz B - gracz który "zaadoptował" konto

Schemat:
Jeśli gracz B gra na świecie x, a gracz A domaga się zwrotu konta, administracja zwraca się do gracza B o propozycję zmiany nicka, który zostanie mu zmieniony. Tym samym nick docelowy zostaje zwrócony do ponownego obiegu, a gracz A może swobodnie ponownie zarejestrować konto. Jeśli jednak 2-3 miesiące od daty "zaadoptowania" konta gracz A nie będzie domagał się oddania konta, prawo do jego przekazania wygaśnie.

Tym samym nikt nie zostanie poszkodowany.


Dziękuje za przeczytanie niniejszej propozycji, proszę o głosowanie w ankiecie.
Pozdrawiam, C.D. Sprouse
 

DeletedUser96857

Guest
1.Nie ma ankiety.
2.Jeśli ktoś nie zagląda na konto to już jego problem.(Może dać zastępstwo)
3.Jestem na nie!
 

DeletedUser

Guest
Najpierw się zamieszcza posta, później ankiete.
I jak to może dać zastępstwo jeśli nie ma konta na żadnym ze światów :/

I powiedz jak się z taką osobą skontaktować, jeśli nie zagląda na konto? Administracja e-mailu nie poda :p
 

DeletedUser106372

Guest
Ja mam taką sytuacje.

2 lata temu rejestrowałem swój nick prawdziwy. Niestety ponad 8 miesięcy nie miałem internetu na stałym łączu w domu.

Pocztę, którą używałem, była onetowska, jeszcze wtedy normalnie działała z plemionami. Obecnie nie mogę odzyskać ani nicku ani hasła ani dostępu do konta.

Więc według mnie powinno być tak.

Jeśli ktoś nie używa swojego nicku dłużej niż 6 miesięcy, taki nick powinien być usunięty z plemion, aby zwolnić miejsce, na ponowne jego użycie.


WIĘC JESTEM NA TAK, w opcji, którą ja przedstawiam
 

DeletedUser96857

Guest
Najpierw się zamieszcza posta, później ankiete.
I jak to może dać zastępstwo jeśli nie ma konta na żadnym ze światów :/

I powiedz jak się z taką osobą skontaktować, jeśli nie zagląda na konto? Administracja e-mailu nie poda :p
i z tąosoba można sie na gg skontaaktowaćalbo skype albo coś są jeszczekom w innej grze można sie zmówić a jeśli nie masz z nim kontaktów to sory to nie mój problem




ale nie bendzie dostępna to przed byciem niedostępnym może dać zasta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawie wyjaśniony, ale mi pasuję jak jest, na NIE
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Witam.

Sugeruje aby wprowadzić system który jeżeli konto nie było używane przez jakiś określony czas (np. 6 miesięcy lub rok) likwidowałby je, tym samym zwracając nick do ponownego obiegu (rejestracji).

Taki mechanizm już funkcjonuje od dawna. Bez żadnych udziwnień w stylu "odzyskiwania przez poprzedniego właściciela nicka".
 

DeletedUser

Guest
Czy to nie jest troche ingerencja w nasza prywatnosc?
Wiekszosc z nas ma staly nick i on nas reprezentuje.
 

DeletedUser106372

Guest
Taki mechanizm już funkcjonuje od dawna. Bez żadnych udziwnień w stylu "odzyskiwania przez poprzedniego właściciela nicka".

Niestety ja nadal swojego NICKU nie odzyskałem, nawet pisząc do administracji, minęło ponad 8 miesięcy, a konto w grze stoi gdzieś chyba na 13 świecie ;/
 

DeletedUser

Guest
no jasne , że tak kojaże tych dwuch pamiętam ich dobrze i ich nie nawidze

oj ty n00bku, pamiętam co złożyłeś podanie do plemiona team, napisałeś (tu cytat) "jestem meszczyzna i mam 11lat" jesteś dzieciak i szkoda mi cie i tyle.

Co do tematu, jeśli od 6 do 12 miesięcy to tak :)
 

DeletedUser118781

Guest
Jestem na nie:rolleyes:PS:dzieci zawsze się skarżą mamusi, że ktoś ich obraził itd itp:D:D
 

DeletedUser30083

Guest
Jestem na nie, bo jakiś nobek po upływie jakiegoś czasu zarejestrował się na konto jakiejś znaczącej osoby z jakiegoś świata i ten pierwszy właściciel straciłby szacunek itp :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry