Zwolnij oddział

  • Rozpoczynający wątek Respirous0000
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym zwariowanym pomyśle

  • Jestem ZA

    Głosy: 11 45,8%
  • Dobrze, ale trzeba sporo poprawić

    Głosy: 3 12,5%
  • Wprowadzenie tego niewiele zmieni

    Głosy: 2 8,3%
  • Chyba sobie kpisz :)

    Głosy: 8 33,3%

  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wszyscy wiemy, że ratusz jest najważniejszą budowlą w wiosce ponieważ umożliwia rozbudowę lub demontaż każdego budynku. Wszyscy wiemy również, że dzięki koszarom rekrutujemy nasze wojska. Czasami po przejęciu wioski mamy jakieś niepotrzebne jednostki zrekrutowane przez kolejkę ustawioną przez poprzedniego właściciela. Na światach z ograniczeniem fejków nie można wysłać kilku jednostek jako atak. Do czego zmierzam: Tak jak w ratuszu można zarówno budować jak i burzyć, tak w koszarach można by rekrutować i zwalniać oddział. Oczywiście nie odbywałoby się to na zasadzie 1-klik = cała zagroda wyparowuje, tylko trwało by to dany okres czasu np. 2x szybciej niż rekrutacja lub 2x wolniej to już do ustalenia. Zapytacie, pewnie po co się w takie coś bawić, skoro możemy "zabić" wojsko. Otóż druga część mojego pomysłu polega na tym aby wojsko nie było tylko rzeczą na którą wydajemy pieniądze a pewnego rodzaju lokatą, powiedzmy, że po zwolnieniu danej jednostki wraca do nas 50% wydanych na nią surowców.

Spodziewam się ostrych komentarzy i przeważającej opcji "chyba kpisz", ale cóż Kopernika też wyśmiali :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156889

Guest
Na pewno takie jednostki zakolejkowane do rozebrania nie mogą być już nigdzie wysyłane a podczas kliknięcia muszą się znajdować w wiosce macierzystej.
 

DeletedUser

Guest
Jestem przeciwny.
Pomysł dałeś może i ciekawy, ale to nie przedzie w naszej wersji.
Jeżeli ktoś chce się pozbyć wojsk to śle ja na bunkier lub wroga i problem z głowy a ta opcja co proponujesz to tylko zaszkodzi grze, choć testy tego na becie można zrobić..
 

DeletedUser

Guest
Zdaję sobie sprawę, że będzie mniej ścierania się jednostek. Ale surkę pozyskaną ze zwolnionego oddziału można wydać np na paczki/monety co zwiększy ilość grubych a to może polepszyć grę :) Sam póki co nie zagłosowałem bo sam podchodzę do tego pomysłu z dystansem o czym świadczą odpowiedzi możliwe do wyboru w ankiecie :)
 

DeletedUser

Guest
Rozwiązanie może i ciekawe, ale podchodzę sceptycznie do pomysłu (sam nie wiem czemu:D).
Na nie.
 

DeletedUser

Guest
Stety, niestety wersja 8.4 wprowadziła coś w ten deseń :)

PS: Z góry przepraszam za odświeżanie tematu i w pełni akceptuję zasłużonego warna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry