Zwolnienie prędkości wojsk

Pomysł?

  • Zły.

    Głosy: 112 65,9%
  • Dobry.

    Głosy: 40 23,5%
  • Nie obchodzi mnie to.

    Głosy: 15 8,8%
  • Mam pewne sugestie (lepiej zrób to w poście).

    Głosy: 3 1,8%

  • W sumie głosujących
    170
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Zwolnienie prędkości wojsk

Wystarczy że wyslesz odpowiednią jednostke (taran , katapulta) I prędkośc się zmniejsza
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: Zwolnienie prędkości wojsk

Bez sensu. O ile się nie myle, to wydaje mi się, że gdzieś widziałam taki pomysł. Nie podoba mi się. I nie tylko Ci co mają 100k pkt. lub więcej wysyłająataki zmylające.
Głosujęna pierwszą opcję w ankiecie.
 

DeletedUser19219

Guest
Odp: Zwolnienie prędkości wojsk

Pomysł jest dobrze wykonany, ale do lekkiej kawalerii tak jak ktoś prze de mną napisał wystarczy dodać miecznika lub inną jednostkę żeby przeciwnika zdezorientować. No cuż napracowałeś się ale zagłosuję na nie bo pomysł nieprzydatny...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwolnienie prędkości wojsk

Zbędne i niepotrzebne, tak jak niektórzy napisali, że chesz zmylić to manewruj wojem schowaj gdzieś szlachte w gąszczu innych ataków lub atakuj gdy masz prawo myśleć, że gościa nei ma online.
 

DeletedUser

Guest
Po co?? Uwazam ze jest to bardzo zly i niepotrzebny pomysl, strata czasu.:(:(:mad::(:(
 

DeletedUser

Guest
niech zgadne potpatrzyłeś w ogame tak?? :)
ja był bym na tak bo to jest świetny pomysł jak sie chce uniknąć np bonusu nocnego a tarnany nawet na 15warszatu robia się chyba 22min czy coś koło tego a jeśli ktoś za te 20min nie może wejść??
 

DeletedUser34509

Guest
nie bardzo rozumiem jak by to miało zmylić obrońcę, ???????
przecież niezależnie w jaki sposób zwolnimy wojsko, czy to dając tarana czy w jakiś inny proponowany sposób to przecież atakowany w wiosce ma dokładnie podane co do sekundy kiedy odbędzie sie atak, niezależnie czy wojsko idzie szybko czy wolno to wiadomo o której dojdzie więc jak to ma zmylić ????
 

DeletedUser

Guest
Nie

Można wysłać katapulty. Ale przynajmniej w końcu jakieś ułatwienie dla atakującego:)
 

DeletedUser

Guest
pomysł słaby zrgóły i tak nikt nie liczy jakie to jest wojo a to było by kolejne utrudnienie dla słabszych graczy
 

DeletedUser40104

Guest
Coś takiego nie ma prawa zaistnieć w tej grze... Gdyby ktoś na mnie wysłał np. szlachcica i 20 fałszywych ataków spowolnionych do 35 minut, skąd miałbym wiedzieć, gdzie wysłać obronę? Wioski przechodziłyby non - stop z rąk do rąk, bo nie wiadomo byłoby której bronić :/...
 

DeletedUser40104

Guest
Żeby nabijać sobie posty :( Oddawajcie pod krytykę przemyślane pomysły! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12829

Guest
Bezsensu lepiej nauczyć się grać a nie próbować wprowadzić nowe ułatwienia
 

DeletedUser17683

Guest
nie wiem czy ktoś już może to mówił, nie chce mi sie czytać całego tematu, ale czy ty umiesz liczyć? 20% to 5 razy mniej niż 100%, a wiec wojska by szły 5 razy wolniej, tj. 50 minut na pole.
 

DeletedUser67547

Guest
Mi się tam pomysł podoba, przydało by się coś takiego. I o ile się nie myle jest on wzięty z gry ogame co nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry