Zwiadowcy

  • Rozpoczynający wątek Eragon pogromca
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Wiesz jak gra będzie z tym wyglądała że se wyczyścisz wioskę zaczniesz przejmowac i nagle po twojej ostatniej szlachcie wejdą offy typa razem z jego 1 szlachcicem. A czemu? Bo se przeskanował że ktoś ją przejmuje co ma się męczyc i latac szlachtą skoro se może na koniec puścic jednego i przy okazj wybic obstawę szlachcica osoby która się męczyła... i tak se taki cwaniak będzie miał 2 wioski za free nic nie robiąc... A w przypadkach gdy puścisz zwiad na wioskę na którą już idzie szlachta to nic nie da i tak się porozwalacie nawzajem... a że zobaczysz że jest 20 popa to odrazu jak matoł puścisz na wioskę szlachtę że może będzie super i przejmiesz a tu zonk rozochocone dziecko traci wojsko bo ktoś wysłał dużą obstawę za szlachcicem :) Komplikacje i mało udogodnień :) Szlachcica nie problem odbudowac ludzie poprostu będą bardziej kombinowac :)

Ps. Może jeszcze jakiś bystrzak wymyśli żeby zwiad odrazu sprawdzał czy gracz jest zalogowany w danej chwili czy nie...

On wszystko wyjaśnił ;)

Głos na NIE.
 

DeletedUser38892

Guest
Co to ma być?

Jak mam szlachcica...i chcę przejąc wioskę..wysyłam trzeci atak i poparcie spada już do 20...a tu nagle ktoś zrobił sobie zwiad...i zajmuję wioskę,nad którą poświęciłem pewne ilości jednostek i czasu...jaki z tego sens...żaden...więc zaznaczam odpowiedź nie...to jest gra dla doświadczonych graczy...a nie dla nowicjuszy którzy by chcieli ciągle ułatwiać sobie poziom gry bo nie dają sobie rady.
 

DeletedUser109506

Guest
na nie ;) a argumenty iż tu nagle ktoś zrobił sobie zwiad...i zajmuję wioskę,nad którą poświęciłam pewne ilości jednostek i czasu....powinny wystarczyć ;)
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie - argumenty przedmówców + to, że gra straci deczko smaczku :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry